Oriflame, Optimals Time Relax, Instant Smooth Eye Care (Delikatny krem pod oczy)

Krem zmniejsza zmarszczki mimiczne i pomaga zapobiec pierwszym oznakom starzenia się dzięki zastosowaniu formuły Time Relax. Kompleks Bio-Smooth pomaga powstrzymać skurcze komórek mięśniowych odpowiedzialnych za formowanie zmarszczek, z kolei olejek czereśniowy zapewnia właściwe nawilżenie i odżywienie skóry. Idealny jako podkład pod makijaż. Produkt zatwierdzony przez okulistów.

Cena: 29,90zł / 10ml
/bw/

Jak dla mnie kwc

Zużyłam wiele kremów/żeli pod oczy i jak do tej pory ten jest najlepszy. Kończę 3opakowanie i przymierzam się do kupna kolejnego.
Fakt, na dzień pod makijaż się nie nadaje, ale stosuje go tylko i wyłącznie na noc, wiec same plusy i efekty widoczne.
Ile osób tyle opinii, ale dla mnie to tzw. Must Have ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Wygładza, ale roluje się!

Ostatnio zauważyłam pierwsze zmarszczki pod oczami, dlatego zdecydowałam o zakupie owego kremu.
Ma gęstą konsystencję, faktycznie zmniejsza widoczność zmarszczek ale poza tym ma jedną, wielką wadę- masakrycznie się roluje, dlatego stosuję go wyłącznie na noc.
Długo się wchłania przez co mam wrażenie- nieco obciąża wrażliwą skórę.
+ za brak zapachu i tak jak wspomniałam- redukcję zmarszczek
- za cenę (nieco wygórowana), długie wchłanianie, rolowanie
Nie polecam

świetny pod makijaż

Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, krem ten jest mocno przeciętny: średnio nawilża, średnio natłuszcza. Pozostawia na skórze lekko pudrowe odczucie. Stosuję go tylko rano - na żadnym innym kremie makijaż nie trzymał mi się tak dobrze! Tylko zawsze mija jakieś 20 min między nałożeniem kremu i makijażem.
Na noc wolę kremy mocniej nawilżające.

Ma dość chemiczny zapach. Na początku trochę podrażniał oczy, teraz już się przyzwyczaiłam.

Kiepski

Plusy:
- nawilża
- ładnie pachnie
- wydajny

Minusy:
- cena
- nie zapobiega powstawaniu zmarszczek
- nie zmniejsza zmarszczek
- pozostawia tłusty film
- nie nadaje się pod makijaż - roluje się

Jest to mój pierwszy krem pod oczy i niestety nie przypadł mi do gustu, bo tak naprawdę to jedynie nawilża i nic poza tym.

średniak

Krem nie tyle zmniejsza zmarszczki co je wypełnia, pozostawiając skórę gładką, aksamitną w dotyku. Nawilżanie ok, ale bez zachwytu. I to tyle jeśli chodzi o działanie.
W czasie nakładania często mi się wałkuje. Jadnak nie mam problemów z nałożeniem makijażu: zwykle makijaż wykonuję min. 30 po nałożeniu kremów, więc mają czas by się wchłonąć.
Osoby z wrażliwymi oczami powinny uważać: zdarza się że powoduje pieczenie/łzawienie.
Zapach delikatny, przyjemny. Tubka z bardzo wygodnym aplikatorem. Kosmetyk bardzo wydajny.

Bida z nędzą

Jeden z najsłabszych kremów pod oczy, jakie miałam ostatnio okazję używać. Co mnie trochę dziwi biorąc pod uwagę fakt, że Oriflame ma całkiem niezłe te kremy i z pozostałych byłam zadowolona.

Time Relax szybko się wchłania, zbyt szybko i nie pozostaje po nim śladu już za 2 minuty. Za mało nawilża, o robieniu czegoś ze zmarszczkami już nie wspomnę, bo nawet nie wierzę w takie rzeczy.

Nie pod makijaż

Krem dobry jedynie na noc - wygładza skórę wokół oczu, nie podrażnia, wchłania się szybko, ma jakby kolagenową konsystencję.

W przypadku stosowania pod makijaż - nie polecam. Krem wałkuje się i nie trzyma korektora, który również źle się rozprowadza.

Nie wiem czy kupię ponownie.

Niezły

Krem spełnia swoje podstawowe zadanie - nawilża skórę wokół oczu, w moim przypadku zmniejsza również cienie. Skóra wokół oczu jest w wyraźnie lepszej kondycji. Używam tylko na noc. Ma dobrą, gęstą konsystencję, ale trzeba go szybko wklepać, bo później zaczyna się wałkować i jest problem. Ja muszę uważać żeby krem nie dostał mi się do oka, bo budzę się z pieczeniem, a dodam, że nie mam szczególnie wrażliwych oczu.
Bardzo wydajny, cena rozsądna. Lubię próbować nowe kosmetyki więc pewnie już do niego nie wrócę, bo nie urzekł mnie jakoś specjalnie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

zmniejsza marszczki mimiczne

Mam trochę odmienne zdanie. Fakt, krem ma dość gęstą konsystencję i trzeba troche wprawy by rozsmarować go, nie naciągając zbytnio skóry. Nie nadaje się też pod makijaż, wałkuje się. Jednak spęłnia swoje podstawowe zadanie - zmniejsza zmarszczki mimiczne i to na prawdę widocznie. Pozostawia skórę wyraźnie gładszą i taką aksamitną. Stosuję go też na linie wokół ust i na czole i w tej roli również się sprawdza, zmarszczki są optycznie mniejsze. Kosmetyk nie spodoba się kobietom używającym podkładu. Ja stosuję tylko puder sypki, czasem w kamieniu i problem wałkowania mnie nie dotyczy. Jestem zadowolona.

Nic nie wart

Konsystencja taka twarda,jakby wazelina.Nawilżanie znikome,nie wspomnę o jakimkolwiek działaniu ujędrniającym lub przeciwzmarszczkowym,zero. Gdy na niego położy się odrobinkę podkładu lub pudru to się roluje.Jestem bardzo niezadowolona z tego kremu, wersja na noc jest niczego sobie.Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze