L`Oreal Paris, Perfect Clean, Soothing Foaming Cream Wash (Preparat myjący do cery suchej i wrażliwej)

Głębokie oczyszczanie porów. Perfect Clean zmienia oblicze oczyszczania z Scrublet, miękką i elastyczną szczotką myjącą. Perfect Clean delikatnie usuwa brud, sebum i make-up. Głęboko oczyszcza pory. Bezzapachowy, nie zawiera mydła. Specjalnie dostosowany do cery suchej i wrażliwej. Delikatnie oczyszcza, pozostawia skórę miękką i gładką.

mimo mega wrażliwej skóry - nie podrażnia

żel kupiłam w Turcji.
+ idealnie zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ estetyczne opakowanie
+ pomocna gumowa gąbeczka ;)

- cena
- dość ostry skład, w sumie zdziwiłam się że mnie nie podrażnił ;d

Ilość zużytych opakowań: do połowy jedno

Jak dla mnie jest super

Uzywalam wielu kosmetykow, zwazywszy na to ze mam wrazliwa skore a do tego liczne wypryski, uzywalam tych od dermatologow, tych drogich i tych tanich. Pryszcze nie znikaja ale skora gladka, ewidentnie wyglada na zdrowsza.Używam tego produktu od: 1 miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 cale

Cena: ok. 3.70 Euro

Swietny

Dla mnie jest to najlepszy zel do mycia twarzy:) jest bardzo wygodny w uzyciu rowniez wydajny. Ze wzgledu ze mam cere alergiczna i bardzo latwa na podraznienia trudno bylo mi znalesc plyn do twarzy ktory by nie pdraznial. Zawsze mialam problem ze sciagnieta skora i czerwonymi piekacymi oczami. Ten kosmetyk jest baaardzo delikatny i wogole nie podraznia a do tego swietnie zmywa.
Szczoteczka jest bardzo delikatna i latwa do utrzymania w czystosci.

Zawsze gdy uzywalam innych zeli mialam uczucie ze jednak ten makijaz nie jest do konca zmyty a tutaj nie ma takiego problemu po umyciu skora jest miekka zdrowa i czysta. Od pierwszego uzycia pokochalam ten produkt:)i polecam dla osob ktore maja podobne problemy.

Jedno opakowanie starcza mi na okolo miesiac przy uzyciu dwa razy dzeinnie.
Cena okolo 4,50 GBP

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 6-7 opakowan

Konkuruje z pianka Clinique

Od dluzszego czasu chcialam kupic jakis produkt do mycia twarzy ze szczoteczka. Na wizazu ciagle pojawialy sie jakies nowe: lepsze lub gorsze recenzje przeroznych produktow i to one przekonaly mnie, by jednak nie kupowac, gdyz jednym z glownych zarzutow do nich bylo wysuszanie cery.

Dopiero wersja dla skory suchej i wrazliwej przekonala mnie do zakupu. Zel okazal sie swietny, a szczoteczka po prostu mega :love:. Do tego mozna jej uzywac takze z innymi produktami do mycia twarzy.

Zel sluzy mi glownie za produkt do demakijazu i musze przyznac, ze bardzo dobrze zmywa makijaz. Gdy mam na twarzy jedynie lekki podklad i roz, myje nim twarz raz. Jesli mam na twarzy ciezszy podklad lub wiecej kosmetykow, myje dwa razy. Zel dobrze sie pieni, z reszta z ta szczoteczka wiekszosc preparatow od razu latwiej sie uzywa. Co mnie calkowicie do niego przekonalo to niewysuszanie skory. Po jego uzyciu nie mam wrazenia sciagnietej skory, nie czuje potrzeby nakladania kremu. Naprawde wspaniale uczucie :ehem:.

Oczu nim nie zmywam, z reszta nawet do glowy by mi to nie przyszlo (w koncu nie do tego sluzy), wiec w tej kwestii sie nie wypowiadam.

Szczoteczka jest wspaniala. Jest dosyc delikatna, wiec nie nalezy jej za mocno sciskac, gdyz jest zrobiona z gumy i posiada malenkie wypustki, przez co nietrudno byloby ja rozerwac. Bardzo przyjemnie masuje skore, do tego wydobywa z porow caly podklad i skora po jej uzyciu czuje sie swieza i oczyszczona.
Bardzo latwo sie ja myje po uzyciu, wytarczy skierowac na nia strumien wody i caly brud wyleci. Uzywam jej takze z zelem LRP i pianka Clinique i dziala tak samo dobrze.

Wydajnosc to kwestia czestotliwosci stosowania, ale u mnie (przy uzywaniu raz/dwa razy dziennie) starczy prawdopodobnie na okolo 2 miesiace.

Cena: 3,95 euro w niemieckiej drogerii DM.

Używam tego produktu od: miesiaca