Sephora, Sculpting Disc, Powder Trio (Puder matujący, rozświetlający i brązer)

Sephora, Sculpting Disc, Powder Trio (Puder matujący, rozświetlający i brązer)

Produkt typu 3w1: Puder matujący D20 wyładza i matuje. Bronzer B01 nadaje odcień opalenizny i modeluje. Puder rozświetlający I20 rozświetla okolice nosa, łuku brwiowego, kości policzkowych i dekoltu. Całość ma przyjemny zapach. Zapakowany w estetyczne opakowanie z lusterkiem.

Cena: 59zł / 22g
/s/

5 gwiazdek to za mało

1 gwiazdka za puder - jest idalny, dobrze koryguje twarz, długo matowi twarz, w lecie jak skóra jest opalona można wymieszać go z bronzerem i przyciemnić odcień

2 gwiazdka za bronzer - nie jest za ciemny, można pomieszać go z pudrem, aby uzyskać idealny odcień potrzebny w danym momencie, lub nanieść na pliczki

3 gwiazdka za rozświetlacz - super sprawdza się przy wieczorowym makijażu

4 gwiazdka za 3 w 1 - za optymalną ilość kosmetyków i idealne proporcje pomiędzy nimi

5 gwiazdka z opakowanie - choć całkiem spore poręczne i wygodne! i oidealne lusterko - można w nim wykonać cały makijaż

kolejne wirtualne gwiazdki za jakość kosmetku, zapach, pomysł... :))

polecam, nie pożałujecie

Nel

Używam tego produktu od: bardzo dawna, z małymi przerwami na testy innych produktów
Ilość zużytych opakowań: chyba 4, czy 5

taki se gadżet

Nie wiem co mnie podkusiło do jego zakupu , chyba ta promocja 3 w cenie czegoś tam .

Pudrów mam i mam no to se mam jeszcze jeden.

Najlepsze w nim jest ... lusterko!

Zacznę od rozświetlacza w tonacji różowej , a więc nie za bardzo do mojej cery akurat, drobinki grube takich jakich nie lubię , w zasadzie bezsensowny i niepotrzebny w tym kompakcie.

Brązer hmmm nie pomarańczowy , nie blady ale kolor na pewno nie jest neutralny , każdej pasować nie będzie , taki jakiś ... dość ciemny i nie wiem po co i na co komu w nim te drobinki kolejne, i nie wiem czy zostały dodane czy po prostu z rozświetlacza przeniosły się na niego.

Puder nawet nie taki zły wchodzi z żółty odcień mi pasuje (cera naczyniowa) super się sprawdza jako baza na powieki , do szybkich poprawek w ciągu dnia .

I tyle spokojnie można się bez niego obejść , lepiej zainwestować pieniążki w co innego .

Fakt dostajemy dużą gramaturę za znośne pieniążki ale co z tego jak w zasadzie jest to bardziej zabawka niż kosmetyk , a za lusterko płacić ponad 60 zł ? e - e

Czytałam gdzieś tu niedawno recenzję iż został wycofany ponoć .

Nie wiem, ja tam normalnie zakupiłam go niedawno w Seforze i było ich tam jeszcze całe mnóstwo , Paniom się chyba pod ladę nie chce schylać :)

Używam tego produktu od: 3 tyg

rewelacja

swietny swietny swietny
bronzer rewelacja, rozswietlacz rewelacja, a puder całkiem ok chociaz wole staymatte rimmel...
jego jedynym minusem jest fakt ze go wycofali?!!!!!!
chcialam w ten weekend sie wybrac po niego no i sie dowiedzialam ze zostal wycofany ze sprzedazy :/ a byl taki rewelacyjny, subtelny, i "niekrzywdzacy" nawet osob o jasnej karnacji :(

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

duże opakowanie za dobrą cenę

Bardzo lubie kosmetyki typu "kilka w jednym" bo zamiast kupować oddzeilnie puder matujący bronzer i rozświetlacz mam wszystko razem, a więc zyskuję miejsce w kosmetyczne i odpada problem z dopasowaniem odcieni:)
\\nna dysk składają się:
\\n- puder matujący jest wydajny aczkolwiek trochę za gruby, mam porowatą cerę i czasem nie ładnie na nej wygląda jeśli porządnie go nie rozetrę,
\\n- rozświetlacz - ma gruby brokat, świetny do rozświetlania dekoltu, troche za "ciężki" na twarz, ale ma ładny odcień i czasem można go używać zamiast różu, do delikatniejszych stylizacji
\\n- bronzer dla mnie odrobinę za iemny, używam go
\\ntylko latem, bo zimą wyglądam jakbym się ubrudziła
\\n
\\n plusem tego dysku jest opakowanie, elganckie i wygodne (choć nie nadaje sie napewno do torebli bo jest wielkie) ponadto kosmetyk bardzo ładnie pachnie

dobry

plusy
+jest go dużo
+ładnie pachnie
+ma duże i dobre lusterko w którym można wykonać cały makijaż, idealny na wyjazdy
+ładny odcień bronzera, wtapia się kolorystycznie
+puder ma ładny jasny odcień który można używać zarówno latem jak i zimą (latem można dodać więcej bronzera)
+dysk wygląda bardzo elegancko a z tyłu jest instrukcja jak wykonać makijaż tymi pudrami

minusy:
-dysk szybko ulega rozczłonkowaniu, miałam ich 5 szt i każda zawsze łamała się w połowie(czyli zgięcie pomiędzy lusterkiem a paletką) ZAWSZE
-rozświetlacz w opakowaniu nie nadaje się do makijażu twarzy - dekolt i ramiona ok. Za mocno się świeci albo mógłby być drobniej zmielony lub mieć taką konsystencję jak puder -no i jest go stanowczo za dużo! wolałabym żeby było więcej pudru zamiast tej bombki, która zawsze zostaje mi się gdy puder i bronzer świecą pustkami a z tym nie wiem co zrobić bo na twarz się nie nadaje-przynajmniej nie w takiej ilości w jakiej zawiera miejsce w tym dysku.
-puder nie matuje na zbyt długo

+ /- zabiera dużo miejsca w kosmetyczce

Używam tego produktu od: kilku latI
lość zużytych opakowań: 5 dysków

super!

Świetne połączenie użytecznych kosmetyków: pudru matującego, brązera i rozświetlacza. Jakośc warta swojej ceny.

Fajne, duże lusterko, opakowanie dobre na podróże.

Puder matujący:

- na długo matuje
- wydajny, naprawdę potrzeba go bardzo niewiele, żeby uzyskać dobry efekt
- nie zmienia koloru twarzy
- jest go aż 12 g

Brązer:

- naturalny, ładny kolor
- długo się utrzymuje

Rozświetlacz:

- potrzeba go niewiele, żeby uzyskac dobry efekt

Jedyny minus to taki, że rozświetlacz, mimo różowego koloru nie nadaje się na róż na policzki.

Używam tego produktu od: 2 tydgodnie

Fajny gadżet

Długo koło niego chodziłam.Cena nie jest powalająca, biorąc pod uwagę, że są to trzy niemal pełnowymiarowe produkty.Teraz koszuje on 65zł.
Ale w końcu nadszedł dzień promocji w Sephorze i kupiłam go z 50% zniżką.I taka cena jest już całkiem przyjemna.

Dysk jest duży.Ma wielkośc przeciętnej płyty CD.
Wykonany jest całkiem porządnie, dużym plusem jest spore lusterko w środku.Ale ta wielkośc ma tez swoje minuty-trudno go używac dyskretnie;)No i oddzielny pędzel jest niezbędny.

Puder-jest transparentny, drobno zmielony i dobrze sprasowany,nie pyli się.Jest całkiem w porządku, matuje na kilka godzin, nie podkresla suchości i wygląda całkiem naturalnie.Ogólnie kupiłam ten dysk głównie dla niego bo potrzebowałam pudru do torebki.

Rozświetlacz-jasno różowy, drobinkowy.Tak samo dobrze sprasowany.Cóż do mistrza czyli Mineralize Skinfinish MACa sporo mu brakuje ale nie jest zły.Na twarzy wygląda całkiem fajnie, przyjemnie rozświetla, nie rozłazi się.Jedynym minusem jest trwałośc bo po kilku godzinach trzeba go porawiać.

Bronzer-Satynowy, bezdrobinkowy.Średni brąz.Z nim się nie polubiłam do tej pory ale będe starała się to nadrobić.Zrobił mi na twarzy smugi ale być może to wina mojej nieuważnej aplikacji.

Jak dla mnie to niezła puderniczka, chociaż ze względu na wielkość nie każdy ją pokocha albo gadżet na wyjazdy, kiedy liczy się miejsce.Kosmetyki są niezłej jakości ale nie najlepszej.Jako podstawowy zestaw do konturowania twarzy raczej odpada.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

średniak

Kupiłam ten gadżet w regularnej cenie:/ Podobał mi się zamysł 3 w 1.
Puder matujący:
- matowi na 2 godziny(a nie mam wielkiego problemu ze świeceniem),
- widać go na twarzy,
- podkreśla suche skórki.
Bronzer:
- w opakowaniu kolor fantastyczny...jednak wystarczy zrobić swatcha i wyjść na światło dzienne i wychodzi szydło z worka:D kolor trudny do opisania jednym słowem masakra(szczególnie nie polecam kobietom o karnacji chłodnej).
Rozświetlacz:
- delikatny odcień różu pomaga rozświetlić i ożywić szarą, zmęczoną cerę ale nie daje on na twarzy pożądanego efektu "tafli wody"
Na plus można zaliczyć opakowanie, może nie jest zbyt poręczne natomiast bardzo solidnie wykonane.

Nie mam się do czego przyczepić

Za duży plus tego tria uważam to, że jest... duży, a dokładnie jego pojemność jest spora. Wszystkie trzy części dają razem 22 g, a że kupiłam go w promocji 3 za 2 z dwoma innymi produktami, to wyszło, że za każdy zapłaciłam około 40 zł- czyli opłaca się.

Największa część, czyli puder jest najsłabszym ogniwem, ale tragiczny też nie jest.Po prostu dobry. Puder jest drobno zmielony, raczej transparentny (używam i w lecie i w zimie), nie wchodzi w pory, nie ciemnieje, ale trochę podkreśla skórki. Matuje na kilka godzin - w ciągu dnia poprawki są niezbędne.

Druga część - rozświetlacz, świetnie sprawdza się w swojej roli. Jest to delikatny róż z drobinkami (nie brokatem), który po nałożeniu daje delikatną poświatę. Kolor ma na tle uniwersalny, że sprawdzi się u każdego.

Trzecia - bronzer (mój faworyt) ma piękny naturalny kolor, w ogóle nie przypominający pomarańczy, który można stopniować na policzkach. Wydaje mi się, że jest równocześnie najbardziej wydajny. Na tłustej cerze utrzymuje się krócej, niż na normalnej (udało mi się znormalizować cerę i obecnie wytrzymuje cały dzień).

To, co bardzo w nim lubię, to, że wyjeżdżając nie muszę brać trzech opakowań, tylko jedno, ale na noszenie w torebce pudełko jest za duże. Póki co mi się nie pokruszył, więc zabieram go w każdą podróż.

Generalnie za puder dałabym 4 gwiazdki, za rozświetlacz 4,5, a za bronzer 5, dlatego po wyciągnięciu średniej daję 4.

Używam tego produktu od: zeszłych wakacji

Mieszane uczucia

Bardzo spodobał mi się pomysł umieszczenia 3 produktów w 1 opakowaniu, więc zdecydowałam się spróbowałać. Moje wrażenia są następujące:

+ świetny kolor brązera, który nie tylko jest super wydajny i dobrze się trzyma przez cały dzień na twarzy, ale również może służyć jako róż,
+ duże lusterko,
+ cena (można kupić w promocji, ja kupiłam za 25 złoty),
+ brak drażniącego zapachu,
+ nie podrażnił mi skóry, nie spowodował niespodzianek.

+/- puder do twarzy jest średni, ma dość gęstą konsystencję przez co lepiej sprawdza się sam niż jako utrwalenie podkładu nie matuje dobrze. Kwestią dyskusyjną jest też kolor, który dla jasnych karnacji na pewno będzie za ciemny.

- rozświetlacz w ogóle mi się nie podoba, ponieważ jest różowy i ma widoczne drobinki,
- niezbyt trwałe opakowanie,
- puder po upadku się pokruszył.

Podsumowując, idea godna pochwały, wykonanie już nie. Z całego zestawu podoba mi się tyko brązer, puder jest średni, a rozświetlacza prawie nie używam. Całe rozwiązanie mija się więc z celem, bo wyjeżdżając gdzieś i tak muszę zabrać inny puder. Opakowanie jest ciężkie, niepraktyczne i niewygodne w użyciu, wystarczy, że raz upadnie na dywan i po pudrze, więc w podróż się nie nadaje.

Nie polecam, ani nie odradzam. Jeżeli komuś podoba się taki produkt, to może spróbować, ale 65 złoty na pewno wart nie jest.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

o taaaki gadżet!

Chodziłam koło tego dysku z dobry rok, zanim się zdecydowałam...w międzyczasie zdążył podrożeć do 65zł...ale uważam, że koniec końców było warto - bo to taki umilacz makijażu.

Opakowanie - ładne, eleganckie, mało ozdobne, dzięki temu ma klasę. Duże lustro, przydatne w podróży. Mimo, że wygląda dość solidnie, staram się obchodzić z nim delikatnie, by nie wyłamać z zawiasów przy otwieraniu - to jednak plastik i to mało elastyczny.

Zawartość:
1. Puder - środkowa część dysku - to chyba najsłabsze ogniwo tego produktu. Z drugiej strony z moją tłustą cerą nawet MAC ma problem...więc czy ja wiem...No generalnie mat się nie utrzymuje dłużej niż 2h, po tym czasie wymaga poprawek, bibułki.
Nie noszę go jednak ze sobą, bo duży jak płyta CD.
Nie ciemnieje na twarzy i nie jest też zbyt jasny - wydaje się być dość uniwersalny - jestem teraz dość mocno opalona i nie odznacza się na twarzy. Jednocześnie gdy byłam blada - też wyglądał okej.

2. Bronzer - ładny, lekko wzbogacony drobinkami, ale bardzo małymi, nie typowym brokatem. Gdy krążyłam po SEPHORZE, porównałam go do produktów BeneFit\'a ...albo Dallas albo Hoola...i do któregoś z nich był łudząco podobny. Fajnie. Nie robi plam, placków, rdzawych czy rudych rumieńców. Przyjemny, naturalnie wyglądający odcień.

3. Rozświetlacz - do tej pory używałam bardziej satynowych rozświetlaczy, coś jak perłowy cień, bez widocznych drobinek...tu one są, więc się obawiałam.
Na szczęście wygląda ładnie, a drobiny zlewają się w jedną "perłową" całość na twarzy. Nie jest to karnawałowy brokat.

Podsumowując:
Przyjemny produkt, jak podzielimy 65zł na 3 - i cena wydaje się przystępna.
Nie jestem entuzjastką marki SEPHORA, kilka produktów mnie rozczarowało, jednak ten dysk jest udanym zakupem i bardzo przyjemnym gadżetem.
Nie kupię go pewnie po raz drugi, bo zużycie tego zajmie mi wieki, a mam jeszcze kilka ciekawych mazideł na oku.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Uwielbiam poręczne cudeńko!

Poręczne cudeńko, które wbrew pozorom pomaga nam zaoszczędzić na kosmetykach! Bo po co płacić za róż, puder i rozświetlacz jak to wszystko mamy w jednym opakowaniu, bardzo dobrej jakości? Do tego wielkie lusterko.

Plusy:
+puder ma transparentny kolor, nadaje się do każdego typu cery i karnacji
+matuje na kilka godzin
+rozświetlacz ma delikatne drobinki, które pięknie podkreślają brązer
+brązer, róż, jak kto woli świetny! Piękny kolorek!

Jestem zachwycona tym dyskiem i z pewnością kupię go ponownie ale jest bardzo wydajny więc na razie się nie przymierzam.

Ilość zużytych opakowań: w rakcie 1