Avon, Super Extend Mascara (Superwydłużający tusz do rzęs)

Avon, Super Extend Mascara (Superwydłużający tusz do rzęs)

Fantastycznie wydłuża, pogrubia oraz podkręca rzęsy. Posiada rewolucyjną szczoteczkę silikonową ułatwiającą aplikację. Szczoteczka przyszłości - rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za jednym pociągnięciem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Natychmiastowy efekt profesjonalnego przedłużania rzęs. Zaawansowana formuła z mikrowłóknami, które łączą się na rzęsach, efektownie je wydłużając nawet do 55%.

/bw/

dobry produkt w dobrej cenie

Tusz ładnie wydłuża, unosi rzęsy i malując nim zawsze miałam pewność, że po kilku godzinach nie będę miała osypanych czarnych śladów pod powieką. Dodatkowo jak na tak dobry tusz można kupić go w naprawdę dobrej cenie.

Używam tego produktu od: zużyłam całe opakowanie - 1.5 miesiąca

Mój hit wśród Avon\'owych kosmetyków.
Tusz w przystępnej cenie:
- faktycznie wydłuża rzęsy,
- nie skleja,
- nie tworzą się grudki,
- fajnie pogrubia przy dwóch warstwach,
- nie kruszy się,
- ma odpowiednią dla mnie szczoteczkę, ładnie rozczesuje rzęsy,
- eleganckie opakowanie,
- szybko wysycha na rzęsach... w opakowaniu w sumie też (jedyny malutki minusik).

Naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 op.

Super tusz!

Od razu uprzedzam, że nie mam zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o tusz. Choć jestem rudzielcem, mam wyjątkowo długie i ciemne rzęsy, w dodatku podkręcone. Dlatego tusz ma je tylko troszkę przyciemnić i podkreślić. Głównie zależy mi na trwałości maskary, gdyż mam skłonności do tarcia oka (tak, wiem, zły nawyk ;D), do tego możliwości poprawy są ograniczone. Tusz sprawdza się świetnie: nie kruszy się, nie skleja rzęs, a przy tym jest tani i wydajny.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to kiepski efekt pogrubienia i wydłużenia, mnie to nie przeszkadza, ale jeśli liczysz na spektakularny efekt to szukaj dalej ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

Zawiodłam się na nim

Zawsze lubiłam tusze z Avonu, więc postanowiłam, że ten też musze wypróbować i szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego.
Moich rzęs w ogóle nie wydłużył. Przy dwóch warstwach tylko skleja rzęsy i tworzą się tzw. owadzie nóżki. Generalnie nie robi Nic z rzęsami.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Mój (niestety nietrwały) ulubieniec!

Uwielbiam go za to jak podkręca, wydłuża i rozczesuje moje rzęsy! :) Jego cena w promocji kusi niesamowicie do jego zakupu!
Ma jednak jedną wadę: bardzo szybko wysycha :c inne tusze wystarczają mi na 5-7 miesięcy, ten wysycha już po 3, jednak mimo to kupię go ponownie :)

Polecam :)

Tusz,a właściwie jego resztkę dostałam od siostry, ponieważ kupowała nowy. Jest idealny! Mam bardzo krótkie rzęsy a on zostawia mikro włókienka na ich końcówkach i je wydłuża.

To na prawde działa!!!!

Mam zamiar kupić sobie za niedługo wersję nowszą tego tuszu :) na prawde warto

prawie ideał:)

Przygoda z tym tuszem trwa praktycznie nieprzerwanie od trzech lat,czasami zdradzam go z innymi produktami, ale zawsze do niego wracam. Zamówiłam go od razu po wprowadzeniu do oferty firmy. Pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi do głowy to: niezawodny:)

+ pięknie wydłuża
+ jest wodoodporny
+ silikonowa szczoteczka
+ ładne opakowanie
+ przystępna cena ( warto polować na promocje)
+ nie kruszy się
+ wydajny
+ nie skleja rzęs
+ nie podrażnia oczu

+/- trudno go zmyć:)

- nie podkręca
- nie pogrubia

Mimo małych minusików produkt jest moim pewniakiem i na pewno zostanie ze mną na zawsze:)
Używam tego produktu od: maja 2010
Ilość zużytych opakowań: 12 a może i więcej:)

bardzo dobry tusz

Przy malowaniu się zwracam szczególną uwagą na podkreślenie oczu. Mam je duże, a jak jeszcze pomaluję rzęsy tym tuszem to są mega! Kupiłam go po promocyjnej cenie i na początku żałowałam tego kupna, jednak cieszę się, że go nikomu nie oddałam. Rzęsy są mega długie i nie są posklejane. Jedynie czego w nim nie ma to podkręcenia, ale od tego mamy już zalotkę. ;) Tusz ma także fajny, elegancki wygląd.

Jak najberdziej wydłuża...

Kupiłam go w promocji, w zestawie z błyszczykiem. Tusz rzeczywiście bardzo dobrze wydłuża, nie skleja, nie robi grudek. Bardzo dobry, ale niestety szybko przysycha. Starcza mniej więcej na miesiąc. Faktycznie troszkę ciężko się go pozbyć bo sciąga się jak guma, ale jest bardzo efektywny. Nie wart regularnej ceny, ale w promocji jak najbardziej.

+ wydłużenie
+szczoteczka
+trwałość
+konsystencja

-troche zbyt ciężki do zmycia, przy pomocy płynu
-nie starcza na zbyt długo

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

co za dużo, to...

tusz kupiłam w komplecie z błyszczykiem, więc nie przepłaciłam. z tuszu ogólnie jestem zadowolona, ale jest ale... Tusz faktycznie wydłuża!!!!! ALE UWAGA, łatwo o efekt owadzich nóżek;/ Bardzo zadowolona jestem też z trwałości: nie rozmazuje się, nie kruszy, trzeba użyć dużo mleczka, żeby go zmyć. Szkoda, że nie podkręca, byłby ideałem. Na początku "czułam" tusz na rzęsach, ale jest już ok. Fajny kosmetyk i pierwszy tusz z Avonu, który mi podpasował:)

Polecam, jeśli ktoś ma grube, ale krótkie rzęsy

Kupiłam go, gdy był w promocji, więc nie przepłaciłam.
Na początku byłam bardzo niezadowolona, jednak niedawno odkryłam, że problem polega na nieumiejętnym malowaniu, nie na tuszu - maluję jedną warstwę, czekam do wyschnięcia i powtarzam czynność jeszcze dwa razy. Efekty są bardzo ładne.

+ bardzo ładnie wydłuża
+ ładne opakowanie
+ fajna szczoteczka
+ nie kruszy się
+ łatwo go zmyć płynem do demakijażu
+ świetnie podkręca

- nie pogrubia (chociaż można mu to wybaczyć, bo to w końcu tusz wydłużający)

Używam tego produktu od: trzech tygodni z przerwami

pięknie wydłuża i nie skleja rzęs

Z całą pewnością ten tusz należy do tych udanych produktów avonu. Bardzo ładnie wydłuża rzęsy, jednocześnie nie sklejając ich, gdyby tylko jeszcze odrobinę pogrubiał, to na pewno byłby najlepszym tuszem jakiego używałam.

Zalety:
-cienka szczoteczka która nie brudzi powieki jak te szerokie
-pięknie wydłuża rzęsy
-nie skleja ich
-świetna cena (w promocji)
-nie podrażnia oczu
-łatwo się zmywa

Wady:
-mógłby jeszcze pogrubiać rzęsy

Mimo tej jednej wady jest to naprawdę bardzo dobry tusz, który serdecznie polecam.