Bourjois, Blush Creme (Róż w kremie)

Bourjois, Blush Creme (Róż w kremie)

Pojemność 3,5 ml

Róż idealnie podkreśla kości policzkowe dodając cerze świeżości i świetlistości. Kremowo-pudrowa formuła różu jest niezwykle przyjemna w aplikacji. Daje bardziej jedwabisty efekt niż tradycyjne róże pudrowe. Neutralny, świetlisty odcień idealnie komponuje się ze wszystkimi tonacjami cery.

Cena: 30zł / 3,5 g
/bw/

Ten subtelny błysk!

Znalazłam ten róż, a właściwie rozświetlacz (myślę, że to lepsze określenie dla tego kosmetyku, żeby się nie zawieźć) kilka lat temu. Genialnie rozświetla twarz, gdy nałożymy go na kości policzkowe i skronie. Pięknie mieni się w złocie, bardzo delikatnie i dyskretnie. To właściwie takie muśnięcie złotem :)
Uwielbiam używać go na wielkie wyjścia :)
Produkt ten ośmielił mnie kilka lat temu do stosowania róży do policzków ;) Także myślę, że jeśli jesteś młodą kobietą, zaczynającą swoją przygodę z makijażem, która do tej pory nigdy nie stosowała niczego na policzki, bo wydawało jej się, że przecież policzki ma i co ma niby tam robić - polecam Ci ten produkt jako dobry ośmielacz i starter :) Zrozumiesz, że podkreślone policzki dodają twarzy niesamowitego uroku :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2go opakowania - jest mega wydajny :)

róż?

Jeśli miałabym to rozpatrywać jako róż sam w sobie to zdecydowanie nie.

Raczej jest to dla mnie produkt ktory spełnia funcję shimera. Idealny na lato aby podkreślić opaleniznę oraz nadać twarzy efektu rozświetlenia.
Bardzo fajnie współgra też z cieniami :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Taki sobie.

Przede wszystkim, nie nazwałabym tego kosmetyku różem.
Moim zdaniem to bardziej rozświetlacz.
Miałam kolor 81, na twarzy dawał delikatną lśniącą poświatę o brzoskwiniowym zabarwieniu.
Super wyglądał latem w dziennym makijażu, taki lekki połysk w promieniach słońca :)
Wydajność średnia, w ciągu dnia trzeba go kila razy nakładać.
Zapach taki sobie, nie umywa się do różu w kamieniu tej samej firmy.
Cena przesadzona mocno, jest wart maksymalnie 15zł.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Dobry, ale bez rewelacji

Kosmetyku uzywam głównie jako rozswietlacza na szczyty kosci policzkowych.

+ Dobra konsystencja
+ Dość trwały na policzkach
+ Przy mojej jasnej karnacji daje ładny jasnobrzoskiniowy odcień ( mam kolor 81 - Delice d\\\'or)

Dość mocno się blyszczy, co może byc dla niektorych dużym minusem. I fakt, najlepiej nakladać go palcem, a przy tym najwięcej zostaje go właśnie na nim ;)

Swietny jko brązer

Lubie ten produkt za konsystencję, delikatny efekt i to,ze długo utrzymuje sie na mojej twarzy. Mój jest chyba w odcieniu 81 bo nie bardzo umiem rozczytać z opakowania, kupiony na Allegro za 6 zł:) Genialnie modeluje twarz, kości policzkowe robi mi jak u modelki :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe , jedno rozpoczete. jedno całe czeka na swoją kolej

średniak

Kiepsko mi w ogóle idzie w dobraniu koloru różu i ten kupiłam z nadzieją, że sam się dopasuje do mnie. Jednak niekoniecznie. Konsystencję ma miłą, ale nałożyć go nie jest zbyt łatwo, często wychodzą mi duże jaskrawe placki na policzkach. Mam kolor 81 - "Delice d\'or". Trochę za duży połysk na policzkach (może latem bardziej się sprawdzi). Nie przekreślam go tak zupełnie, ale raczej więcej w niego nie zainwestuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 3,5g

Nie polecam

Dlaczego?
* na mojej, dość jasnej cerze nie widać efektów...
* kolor bardzo słaby,
* jedyne co dostrzegam to błysk, blask - trochę za mało.

Generalnie nie polecam. Znacznie lepiej kupić zwyczajny róż w kamieniu tej samej firmy.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Chyba oczekiwałam na inne efekty

Rozprowadzam ten róż palcem i efekt jest taki, że więcej go zostaje na palcu, niż na policzku... Sądzę, że cena jest zbyt wygórowana.. i w tym przypadku uważam, iż zapłaciłam za samą markę, bo jakość nie mogę powiedzieć, że jest dobra. Bardzo lubię tą markę, jednak ten produkt jest troszkę niewypałem z ich strony.

nie polecam

Niestety nie używam go, dla mnie jako róż się nie nadaje... Jako rozświetlacz też nie... Może cień do powiek?? Hmm, średnio. Konsystencja fajna, kolor tez ale tylko w opakowaniu. Jest wydajny.Generalnie nie wiem co mam z nim zrobić. Może będę go używała w wakacje aby delikatnie podkreślić policzki a jeżeli wówczas się nie sprawdzi to wyląduje w koszu.
Z czystym sumieniem: NIE POLECAM.
Lubię tą firmę ale ten kosmetyk to niewypał!

Używam tego produktu od: parę razy. Mam do od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

fuj

Bardzo lubie kosmetyki tej firmy ale róż mnie niestety zawiódł :/

Co prawda konsystencję ma calkiem przyjemną, ale zdecydowanie za duzo swiecacych drobinek :/
Gdy nalozylam go na policzki, uzyskałam efekt ktory wygladal jak mokre plamy swiecace jak psu wiadomo co :/
nawet jesli sie go nalozy w minimalnych ilosciach to i tak wyglada to nieciekawie :/
moze i sprawdzi sie na impreze, ale napewno nie nadaje sie do codziennego uzytku :/

Jako róż to porazka, ale ja rozcieram go delikatnie na dekolt i wtedy super podkresla opalenizne - w koncu musze go jakos zuzyc :D
Na szczescie kupiłam go za grosze na allegro, ale gdybym wydała na niego 30 zł to chyba bym się załamała :/

POLECAM!

Lubię róże Bourjois, więc kiedy zobaczyłam ten, też go chciałam wypróbować. I nie zawiodłam się. Róż łatwo się rozprowadza-ja to robię za pomocą palca ;-) Wystarczy niewielka ilość, aby był widoczny. Ładnie rozświetla poliki dzięki drobnym (ale nie dyskotekowym) drobinkom. Dosyć długo widoczny na polikach. Ja go kupiłam za znacznie mniej niż wyżej wymieniona cena, dlatego jeśli będę miała okazję go jeszcze kupić w przystępnej cenie, to na pewno się zdecyduję :-)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

Jest ok;)

Kupiłam ten róż na allegro, dlatego że kupowałam masę innych rzeczy i korzystając z jednej opłaty za przesyłkę wzięłam go w ciemno.
Jest malutki ale bardzo wydajny, ma śliczny kolor który wydaje się być wyrazisty ale na twarzy bezproblemowo się go rozciera tak więc można uzyskać zarówno mocny jak i delikatny efekt. Ma jakieś tam świecące drobinki ale są subtelne i nadają mu fajnej świeżości. Aplikacja przyjemna, ja nakładam go palcem a potem wklepując rozcieram i bardzo fajnie to wychodzi.
Ma też niestety wady - bardzo szybko znika z twarzy, ja nakładam go koło 6 rano i o 13 nie ma już po nim śladu, jest wydajny i niedrogi także nie ma problemu żeby go dołożyć ale jednak oczekiwałam ze wytrzyma trochę dłużej.
Nie wiem czy kupię go jeszcze raz bo w tym przedziale cenowym jest dużo innych produktów do wypróbowania ale na pewno nie żałuje że go kupiłam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy