H&M, Cupcake Lipgloss (Błyszczyk do ust 2010, różne zapachy)

H&M, Cupcake Lipgloss (Błyszczyk do ust 2010, różne zapachy)

Pojemność 5,3 ml

Błyszczyki do ust w kilku zapachach. Ładny zapach. Delikatnie nawilżają i nabłyszczają usta. Uwagę przyciąga śliczne opakowanie w kształcie babeczki.
Wersje zapachowe: Raspberry (malina), Strawberry (truskawka), Vanilla (wanilia).

Urocze

Posiadam w innych opakowankach niż na zdjęciu wyżej Do kupna tych balsamów zachęciły mnie opakowania które są bardzo urocze  Posiadam 4 babeczki i na pewno przy najbliższej okazji skusze się na kolejną :)
Plusy:
:) śliczne opakowanie
:) zapach ( nie pamiętam dokłądnie czego to jest zapach ponieważ zdarłam nalepki w każdym razie pachna owocowo )
:) konsystencja
Minusy:
:( dostępność ( widziałam je tylko w jednym sklepie)
:( wydajność ( dość szybko schodzą a nie jest ich w opakowaniu za dużo )
Plus kontra Minus :
- mimo że zjadają się szybko z ust to usta są fajnie nawilżone
- cena w jednym sklepie kosztowała sztuka 10 zł natomiast w innym 5 zł ( więc niby tanio niby drogo )
Ilość zużytych opakowań : z każdego po trochu :P

Może być, ale...

+ ładny zapach,
+ urocze pudełeczko,
+wydajny,
+konsystencja.

-nic nie robił dobrego z moimi ustami, czasem miałam wrażenie, że nawet je wysuszał,
-jak jest go coraz mniej, ciężko wybrać z opakowania,
-trwałość,spodziewałam się jednak czegoś więcej.

Ogółem, jeśli ktoś lubi delikatny połysk i używa balsamów do ust dość często, to myślę, że będzie ok. Ja jednak mówię mu nie.

Ilość zużytych opakowań: 1 męcze

Taki sobie

Błyszczyk zamknięty w uroczym opakowaniu, na ustach jest prawie niewidoczny.

Zalety:
+opakowanie (samo się nie otwiera, ładne, poręczne)
+zapach
+konsystencja (kremowa, odpowiednia)
+wydajność
+nie wysusza warg

Wady:
-nie odżywia ust
-trwałość (utrzymuje się na ustach ok 10-15min)

Błyszczyk nadaje wargom delikatny, prawie niewidoczny połysk. Nie pielęgnuje ust.

Oceniam błyszczyk w wersji "Strawberry Cupcake".

Beznadziejny

Niestety, nie polubiliśmy się.
Mam wersję waniliową- niestety, nie pachnie ona wanilią tylko czymś bardzo nieprzyjemnie chemicznym.
Wysusza usta.
Od razu znika po nałożeniu Oo

I na koniec... po prostu brzydko wygląda:| Nie daje ani efektu tafli, ani koloru... w ogóle praktycznie go nie widać. Więc po co? Śmierdzi, nie nawilża, ani nie daje normalnego błyszczykowego efektu.

Z plusów ładne opakowanie...

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze

W tej cenie- doskonały

Skuszona ślicznym opakowaniem wprost proszącym o zakup przy kasie zabrałam go do domu. Przy tej cenie (6,90) i w tym miejscu (sklep odzieżowy w końcu) cudów spodziewać się nie można, a jednak miło mnie zaskoczył. Mam wersję Raspberry- jasny róż ze srebrnymi drobinkami, których jednak w ogóle nie ma po nałożeniu. Właściwie po aplikacji błyszczyku... nie widać (nie błyszczy, nie nadaje koloru). Dla mnie było to minusem, dla mojej koleżanki (posiadaczki
naturalnie dużych ust) to ogromny plus.

Plusy:
+ cena:D
+ opakowanie
+ wykazuje działanie pielęgnacyjne
+ ładny zapach (choć może zbyt chemiczny)
+ nie skleja ust
+ niewidoczny
+ szybko się wchłania, pozostaje cieniutka warstwa
(podjeżdża to pod balsam bardziej)

Minusy:
- okropny, sztuczny smak
- niewidoczny

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo fajny

Podczas moich ostatnich zakupów w H&Mie skusiłam się na ten oto błyszczyk. Moja wersja to Rasperry, spodek opakowania, czyli ta foremka jest fioletowa, błyszczyk natomisat jest w kolorze jasnego różu.
Opakowanie jest bardzo ładne, szczególnie zachęcająco prezentuje się w tej sztywnej folii- wtedy wygląda naprawdę apetycznie :). Opakowanie na plus, mnie aplikacja palcem nie przeszkadza.
Błyszczyk łatwo wydobywa się z opakowania. Po nałożeniu na usta czuję jakby to był balsam; nie klei się, nie błyszczy.
Zapach jest bardzo ładny, słodki, nie jest nachalny, ale wyczuwalny.
Nie wysusza ust, nie jestem w stanie ocenic czy je nawilża. W każdym razie to niezły gadżecik, chociaż nie błyszczy się; co błyszczyk powinien robic

Używam tego produktu od: kilku dni

Nie wiem...

Skusiłam się na niego ubiegłej niedzieli, bo wazelina została w domu, a ja przed sobą miałam cały dzień poza domem.
Ja również mam babeczkę z brązowym spodkiem, na opakowaniu było napisane, że jest waniliowa, lecz na moje oko, a raczej nos, to koło wanilii to nawet nie stało.;) Nie twierdzę jednak, że zapach mi się nie podoba.
+ Świetne opakowanie
+ Delikatnie nabłyszcza, lecz nieprzesadnie
+ Nawilża, czego nie oczekiwałabym po nim, bo to gadżet. Miło się rozczarowałam.
No i został zapach, do którego mam mieszane uczucia. Nie wiem co on przypomina. Może i wanilię, lecz raczej chemiczną wanilię.

Używam tego produktu od: tygodnia

Miły gadżet ;)

Kupiłam go, bo ostatnio był w promocji i akurat leżał przy kasie jak płaciłam ;)
Dostała mi się babeczka, w której dół był w kolorze ciemnego brązu a nie błękitu, ale chyba były też z różowym :p:
Wydajny, nie tworzy takiej badziewnej białej warstwy na ustach, nie skleja ich... Zapach rewelacyjny, acz mnie bardziej przypomina truskawkę niż ciastko...
Gwiazdkę odjęłam ze względu na to, że trzeba go nakładać paluchem... Błyszczyk nie jest bezbarwny, więc co później zrobić z paluchem? Szukać chusteczki? :nuda: