Perfecta, Age Control 55+, Maseczka silnie przeciwzmarszczkowa na twarz i pod oczy

Silnie działająca maseczka przeciwzmarszczkowa polecana po 55. roku życia, do pielęgnacji cery bardzo dojrzałej, suchej i osłabionej. Zawiera aktywny kompleks Bio-Calcium który uzupełnia niedobory wapnia i głęboko odbudowuje naskórek przywracając mu właściwą gęstość oraz zdolności podtrzmujące . Dzieki temu nawet wyraźne i głębokie zmarszczki zostają widocznie wygładzone. Ponadto wyciąg z czarnej herbaty likwiduje wolne rodniki i poprawia koloryt cery,a proteiny sezamu gwarantują natychmiastowy lifting oraz doskonałe nawilżenie skóry.

Cena: ok. 3zł / 10ml
/s/

miła odskocznia

Nie jest to produkt przeznaczony docelowo dla mojej cery,ale skoro mama postawiła go na półeczce w łazience a moja buźka potrzebuje dużej dawki nawilżenia i odżywienia przy kwasach to pomyślałam,czemu nie;)
Pierwsze wrażenie:kompletnie bezzapachowy,co mnie troszkę zniechęciło,ale może niektórym odpowiadać. mimo bogatego składu, w ogóle nie szczypie w oczy,co przy moich bardzo wrażliwych jest ewenementem.
Nic mi po niej nie wyskoczyło,ładnie nawilża,chociaż ogólnie nie przepadam za maseczkami bez zmywania i za to minus.
Jest to coś,co na pewno warto wypróbować,bez względu na wiek.
Przy tłustej albo mieszanej cerze lepiej ją jednak zmyć.
mimo wszystko,polecam.
Dojrzalsze kobietki na pewno będą zadowolone,te z wrażliwą cerą także:)
Nie wiem,czy ją jeszcze kupię,bo jest strasznie wydajna a po kwasach wrócę pewnie do lżejszych nawilżaczy

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 z 60 ml tubki