Oriflame, Sol Golden, Self Tan Body Mist Spray (Samoopalająca emulsja w sprayu)

Oriflame, Sol Golden, Self Tan Body Mist Spray (Samoopalająca emulsja w sprayu)

Nowy rewelacyjny produkt! Transparentna emulsja w sprayu to piękne i bezpieczne opalanie bez udziału słońca. Lekka i szybkoschnąca formuła pomaga uzyskać złocisty odcień skóry w ciągu zaledwie kilku godzin.

/s/

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten samoopalacz.
Pierwszą jego zaletą jest wydajność, ponieważ jest w płynie, a nie w kremie, wystarczy go równomiernie rozsmarować i nie ma żadnych smug, zacieków ani niczego podobnego.
Ciało po nim totalnie śmierdzi, ale zapach ten znika podczas kąpieli po kilkunastu godzinach.
Podoba także mi się kolor skóry po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa może trzy

wkurzenie nie-natychmiastowe

Dawałam temu samoopalaczowi wiele szans. Po pierwszym fiasku tj. zaciekach, pomyślałam, że źle go nakładam. Odczekałam parę dni i przystąpiłam do poprawki. Następnego dnia znów obserwuję irytujące zacieki, myślę więc sobie, że zrobię mega peeling i wszystko będzie ok. Znów odczekałam, machnęłam się drobinkami peelingu jak papierem ściernym i ponownie użyłam samoopalacza oriflame. I co? Znów zacieki!!! Ale! Ja się tak łatwo nie poddaję!!! Tym razem, po peelingu dowaliłam sobie najpierw dużo lekkiego balsamu z uwzględnieniem łokci i kolan i po nałożeniu produktu PONOWNIE WIDZĘ SAME PLAMSKA I ZACIEKI! Produkt ląduje więc w koszu, przy najbliższych porządkach w łazience. Poza tym, oczywistym jak dla mnie minusem, raczej nie miałam się do czego przyczepić, ale jako że jest to samoopalacz, to na nic mu się zdają plusy w postaci miłego zapachu, czy szybkiego schnięcia, bo on i tak swoich najważniejszych funkcji nie spełnia!!!

Używam tego produktu od: używałam cierpliwie miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w drodze do kosza

Never!!!

Na zdjeciu jest jeszcze stara wersja samoopalacza, teraz jest niby "ulepszona" i w innej buteleczce.Ale do rzeczy.
Zaczne od zastrzaszajacych minusów !

-okropnie wysusza skóre, po nałożeniu normalnie mnie swedziała skóra i robił sie taki biały nalot jak przy skórze odwodnionej
-juz po pierwsze aplikacji kolor jest zbyt CIEMNY! jeśli nierowno rozetrzemy na skorze (zawsze robie to wieczorem) to rano czeka nas ostrze szorowanie skóry jesli chcemy wyjść do ludzi bez plam np.na rekach....
-konsystencja wodnista,dla mnie beznadziejna bo łatwo mozna zrobić zacieki
-zapach obrzydliwy,typowy samoopalacz

plusów brak, ale zuzyje go do konca bo nielubie wyrzucać, rozcieram go z balsamem.

Używam tego produktu od: styczen
Ilość zużytych opakowań: jedno i napewno ostatnie

Równomiernie opalone nogi

Bardzo dobry produkt, spełania swoje zadanie.
Używalam go razem z odrobiną balsamu, bo zawsze troche rozcieńczam samoopalacze.
Efekt: równomiernie opalone nogi, lekka opalenizna.
zapach mi odpowiada, ale na trzeci dzień, na drugi jest zawsze intensywny, ale nie może być inaczej w przypadku dihydroksyacetonu, który wchodzi w reakcję z aminokwasami warstwy rogowej naskórka.
Polecam szczerze ten produkt!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

jeden z lepszych

Kosmetyk spełnia swoją podstawową i najważniejszą funkcję - nadaje naprawdę ŁADNY i NATURALNY odcień opalenizny nawet na jasnej karnacji.

Na początku stosowałam go, aby pogłebić i utrwalić opaleniznę po słońcu i ten kosmetyk w pełni to zrobił :) Tuż po opalaniu moja skóra jest brązowo-różowa, ale ten spray z Oriflame\'u ładnie wyeksponował brąz i go pogłębił.
Obecnie dość dawno się nie opalałam, wydawało mi się, że mam blade nogi. Kilka dni stosowania i wyglądam jak po solarium (lekki brąz).

Poza tym lubię ten kosmetyk, bo zawsze mam wrażenie, że moja skóra po jego stosowaniu jest taka GŁADKA i nawet nawilżona, choć to tylko spray a nie balsam.

Pół gwiazdki odejmuję za dozownik. Na początku działał idealnie, ale gdy odstawiłam kosmetyk na jakiś czas, a potem do niego powróciłam, dozownik zaczął się czasami zacinać i wtedyniestety produkt kapie zamiast pryskać. Trzeba szybko rozsmarowywać bo inaczej mogą być smugi.

Używam tego produktu od: kwiecień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

polecam

Kupiłam nie spodziewając się zachwytu - poprostu chciałam go wypróbować - min. ze względu na cenę.
Mile mnie zaskoczył.

łatwo się rozprowadza - spryskuję nim partię ciała i rozsmarowuję
zapach jest neutralny - a po aplikacji na noc nie ma uciążliwego "smrodka" i uczucia że śmierdzę :)
efekt naturalny - widoczny po pierwszym użyciu

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego