Oriflame, Happy Energy, Lemon Scented Hand Cream (Energetyzujący krem do rąk)

Oriflame, Happy Energy, Lemon Scented Hand Cream (Energetyzujący krem do rąk)

Smakowicie pachnący cytrusami, orzeźwiający krem do rąk z olejkiem cytrynowym o właściwościach energetyzujących. Skóra dłoni jest odświezona i miękka w dotyku.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate Se, Stearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ceteareth-20, Propylparaben, Stearic Acid, Carbomer, Parfum, Limonene, Isopropyl Myristate, Linalool, Sodium Hydroxide, Citral, Citrus Medica Limonum Oil, Hexyl Cinnamal

Cena: 11,90zł / 50ml
/s/

energetyzujący

Dostałam od babci, więc szkoda nie brać :) Zapach świeży, cytrynowy. Dobrze się wciera, zostawia jednak tłustawą warstwę na skórze. Mimo to dobrze nawilża.

Może być

Kupiłam ten krem z ulotki wyprzedażowej za niską cenę - około 5 złotych.

Zapach mi osobiście tak średnio pasuje - niby czuć cytrynę, ale jak dla mnie jest to trochę chemiczna cytryna :D Ale nie można powiedzieć, że jest nieprzyjemny.

Konsystencja jest lekka, odrobinę wodnista, dlatego krem ten najbardziej nadaje się na dzień. Chwilę trzeba ten krem powcierać i pod koniec zawsze zaczyna się rolować, co mnie bardzo wkurza :/

Jeśli chodzi o działanie produktu, cudów nie ma. To dobry krem w sytuacji, kiedy chcemy przywrócić dłoniom uczucie komfortu w ciągu dnia. Zmiękcza i nawilża skórę, z tym, że po dłuższym używaniu raczej nie naprawi zniszczonych dłoni. Na noc lepiej nałożyć jakiś lepszy krem, a w szczególności w zimę.

Generalnie według mnie kremik nadaje się najbardziej na lato, kiedy nasze dłonie nie są narażone na mróz. Plusem jest też mała, poręczna tubka, która zmieści się do każdej torebki.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Zapach - cudny

Krem ma piękny cytrynowy zapach,na pewno nie sztuczny,przynajmniej dla mnie.
Utrzymuje się na rękach po umyciu rąk.Dla mnie jest niesamowicie wydajny,a przy tym malutki,w sam raz do noszenia w torebce.
Niestety minusik za to,że ani nie nawilża ani nie odżywia,więc to bardziej gadżet na pachnące dłonie:)

kiepski

Krem kupiłam jakiś czas temu głównie dlatego, że był w bardzo atrakcyjnej cenie za 4.50 zł.

Zgadzam się z poprzedniczką, że w zasadzie jedyną zaletą tego kosmetyku jest zapach - świeży i rześki, idealny na lato. Nuta cytrynowa jest wyraźna i realistycznie oddana.

Natomiast nie stwierdziłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych.

Kosmetyk ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, ale ręce po posmarowaniu wyglądają dokładnie tak samo, jak przed użyciem tego kremu. Nie są ani nawilżone, ani wygładzone. Mimo, że nie mam suchej skóry, to i tak po chwili woła ona: "pić!"

Przez chwilę kusiło mnie, żeby kupić w tej samej cenie wersję pomarańczową, ale na szczęście powstrzymałam się i bardzo mnie to cieszy.

Kosmetyk występuje w małej tubce, więc mam nadzieję, że niedługo go zmęczę, bo na samą myśl, że musiałabym się zmagać z pojemnością 100 ml, robi mi się słabo.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

tylko zapach

W kremie spodobał mi się tylko zapach - świeżych, acz slodkich cytryn. Jednak jego właściowości pielęgnacyjne były ubogie, krem tworzył \\\'rękawiczki\\\', których nie lubię. Nie nawilżał, a natłuszczał tylko pozornie, bo po umyciu rąk były suche i szorstkie.
Najgorsze jednak było to, że czułam jakby moje ręce były brudne. Pewnie przez ten zapach i klejącą warstwę.

PLUSY:
- zapach

MINUSY:
- nie nawilża
- nie pielęgnuje skóry na dłuższą metę
- zostawia nieprzyjemną warstwę na dłoniach

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno - wylądowało w koszu

Bardzo lubię! :)

Bardzo, bardzo go lubię, choć osobiście odrobinę bardziej podoba mi się jego pomarańczowy "braciszek" ;)

Krem pachnie jak jak świeżo zerwane i rozkrojone słodkie cytryny :) bardzo orzeźwiający, dodający energii. Idealny do ciągłego stosowanie, nie męczy i nie lepi się.

Lekko nawilża.

Cena jest przyzwoita, w promocji nawet bardzo.

Wygląd tubki też ładny.

uwielbiam!

To jest cytrusowa wersja moich ukochanych kremów kwiatowych do biura

Działanie takie samo: szybko się wchłania, naprawę dobrze nawilża (ale dodam, że mam bardzo zadbane dłonie), nie pozostawia tłustej warstwy.
Wspaniale pielęgnuje, skóra dłoni jest po nim miła i gładka.

Zapach bardziej podobał mi się w wersji pomarańczowej ale ten też jest bardzo przyjemny - słodki i odświeżający.

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy

średni

Kremik nie jest najgorszy, lecz nie przypasowała mi niestety jego konstystencja, gdyż jest dość wodnista a ja jednak wolę bardziej treściwe.
Za to zapach na pozytyw-fajne cytruski:) Nawilża nienajgorzej.
Jeśli ktoś lubi owocowe kremy o dość rzadkiej konstystencji, to myślę, że powinien być z tego zadowolony.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Ulubiony

Zdecydowanie jeden z lepszych kremów do rąk jakich używałam! Ma idealne opakowanie - mieści się w damskiej torebce. Nosze go zawsze przy sobie. Natomiast sam krem:
*cudnie nawilża dłonie
*szybko się wchłania
*ma ładny, delikatnie cytrynowy zapach
*niska cena
*fajna, lekka konsystencja

nie polubiłam

Krem sam w sobie jest niezły. Szybko się wchłania, dobrze nawilża, małe, poręczne opakowanie - dobry krem na lato. Ale odrzuca mnie jego zapach. Jest to raczej aromat sztucznej cytrynki. Dużo bardziej odpowiada mi wersja pomarańczowa.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Uwielbiam go!

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych kremów do rąk! To cudeńko jest w bardzo poręcznym opakowaniu - idealnym do kobiecej torebki. Ma taki cudowny, delikatny zapach!!! Ma fajną konsystencję, dobrze się wchłania i rewelacyjnie nawilża. Wart ponownego zakupu.

Uwielbiam

Uwielbiam ten krem do rąk! Ma delikatny i przyjemny zapach cytryny, fajnie nawilża skórę dłoni nie pozostawiając nieprzyjemnej tłustej warstwy. Cena przystępna, opakowanie idealne do damskiej torebki ;) Gorąco polecam.