Carita, Ideal Nutrition, Creme de Riz Demaquillante (Oczyszczająca emulsja wygładzająca do twarzy)

Doskonała emulsja wygładzająca, która dokładnie usuwa każdy rodzaj zabrudzeń i toksyn ze skóry. Nadaje się do usuwania makijażu. Jest bogaty w ekstrakty wspomagające głęboką penetrację składników oczyszczających. Pozostawia skórę gładką i zdrową. Pobudza naturalny proces odnowy skóry. Wzbogaca zewnętrzną barierę ochronną skóry, zapewniając doskonałe nawilżenie i zapobiegając wnikaniu wolnych rodników. Gwarantuje, że wszystkie aktywne składniki pozostaną w skórze. Pozostawia skórę gładką, świeżą i matową. Zawiera składniki przyspieszające wydalanie martwych komórek naskórka. Ściąga skórę bez uczucia dyskomfortu. Walczy z opuchlizną, niedoskonałościami i objawami zmęczenia i stresu. Wygładza linie, zmarszczki i bruzdy na całej powierzchni skóry.
Stosowanie: należy zmyć twarz wacikiem nasączonym emulsją. Dla pełnego efektu poleca się użycie odpowiedniego serum i kremu przeciwzmarszczkowego. Został przetestowany dermatologicznie i jest bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry.

BARDZO DOBRY

Bajeczny demakijaż- skutecznie, szybko zmywa makijaż i przy tym mleczko jest bardzo wydajne. Cera jest napięta i dobrze nawilżona: bywa, że krem nakładam po paru godz (choć mam suchą cerę).
Jedno co poprawiłabym: zapach. Jest to kosmetyk prawie bezzapachowy a życzyłabym sobie delikatnego zapachu.

Nie podrażnia spojówek.

Jak dla mnie kosmetyk luksusowy.Polecam.

Ps. Sama zamieściłam zdjęcie, lecz pomyliłam się: emulsja jest w butelce z dozownikiem i za to dodatkowy plus.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania