Avon, Windscape EDT

Avon, Windscape EDT

Nowy, lekki zapach, który obudzi w tobie poczucie wolności. Świeżość słonecznych cytrusów, zielonego jabłka i wodnych kwiatów. Całość spaja ze sobą białe piżmo.

Nieciekawy

Skusiłyśmy się z siostrą na ich zakup, bo ona lubi świeże zapachy... Ja więc też używałam, dopóki nie przyprawił mnie po kilku dniach o bóle głowy... Zapach aspiruje do bycia może innym zapachem, ale mu się to nie udaje. Ulotny, kręci w nosie, nieciekawy, banalny i zupełnie różni się od pachnącej strony w katalogu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Z nim jak z młodzieńczą "miłością"

Z początku byłam nim oczarowana. Uwielbiałam ten zapach. Byłam nim wręcz zafascynowana. Zużyłam całe opakowanie w mgnieniu oka. Szybko zamówiłam drugie,lecz stopniowo przestawał mi odpowiadać. Nawet nie wiadomo czemu. Po prostu nie i już. W końcu zaczęłam odczuwać do niego swego rodzaju wstręt. Nie mogę dokończyć drugiego opakowania. Czasami jedynie do niego wracam,żeby sprawdzić, czy może znowu się polubimy,ale wtedy do głowy przychodzi jedno pytanie: "co ja w nim widziałam,a raczej czułam?!"

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

niczym nie pachnie

kupilam go bo w katalogu wydawal sie w miare ladny, swiezy..po zakupie w ogole go nie czulam , moze tylko delikatnie , czuje w nim odswiezacz , lub jakis tani srodek do mycia kuchni , lazienki itp....po psikniecu zaraz go nie czuc..zapach beznadziejny..wyladaowal na polce u mojej mamy, ale ona go tez nie uzywa..po prostu stoi prawie cala butelka..

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: zaczete jedno

nieciekawy, mylący aromat

W katalogu prezentowany jako świeży, lekki, oceaniczny wrecz aromat. Kartka katalogowa pachniała tak samo. Niestety w realu zapach słodkwy, gdzieś w oddali czuć chemiczną świeżość. Wszystko to sprawia że kompozycja jest nieudana, tandetna, nieciekawa...

Lubię

Zapach nie jest może idealny, ale bardzo przyjemny. Taki jak lubię czyli czysty, delikatny, lekki i świeży. Niestety posiada ten charakterystyczny avonowski "zapaszek"- od razu wiadomo, że to Avon. Ale i tak go lubię ;) Mógłby być trochę trwalszy, ale i tak nie jest źle.

Używam tego produktu od: od miesiąca

cudowny!!

Lekki, delikatny, świeży, bardzo przyjemny, troszkę owocowy, troszkę morski, ale nienachalny.... po prostu taki jak lubię:)) w pochmurne i deszczowe dni przypomina przywołuje wspomnienie lata i nadmorskie spacery oraz wprawia mnie w dobry nastrój:))

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

niezły

Świeży, przyjemny, niestety bardzo nietrwały a szkoda, bo byłby jednym z moich ulubionych.
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Nie

Próbka na kartce niestety nie oddała do końca tego zapachu. W katalogu woda pachniała niewiarygodnie lekko, świeżo, wręcz idealnie!
Po wypróbowaniu okazało się, że nie pachnie juz tak rześko, tylko słodko i owocowo, a nie tego oczekiwałam.
Trwałość przeciętna. Butelka jak wszystkie Avonowe strasznie tandetna.

ładny

Próbki zapachów to rzecz najgenialniejsza na całym świecie, ale do rzeczy.
Początkowo wydawało mi się, że pachnie jak just play tej samej firmy, ale kilku głębszych wąchnięciach stwierdziłam i dalej stwierdzam, że jest znacznie ładniejszy, bo zapach jest delikatniejszy. Niby to kategoria owocowo - świeża, ale tej świeżości jakby było w nim więcej niż w Just play.
Generalnie polecacm.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej próbki

idealny pod każdym względem

zapach miałam okazję poznać na stronie zapachowej w katalogu . od razu się w nim zakochałam. zapach nie do opisania jest taki świeży ma w sobie to coś .. nie da się tego kąkretnie wytłumaczyć. zamówiłam od razu go . z niecierpliwością czekałam i opłacało się . Na żywo pachniał jeszcze piękniej niż na kartce .zapach rozwija się jeszcze na skórze. Bardzo długo trzyma ;). Butelka też niczego sobie taka skromna pasująca do tego zapachu :) Polecam ! ;-)

Delikatny i świeży

Bardzo przyjemny, delikatny zapach :) idealny na lato ale też na jesienną słotę. Fakt, że bardzo szybko zapach ucieka ale czegóż chcieć od wody toaletowej? ;-P

Używam tego produktu od:miesiąca

Powiew wiatru..

Kupiłam go w ciemno na Allegro za jakies pare groszy, wiec generalnie nie załuję. Zapach z tych które lubię. Bardzo swiezy, kojarzy mi sie z wiatrem, wodą...Bardzo czysty. Mysle jednak ze nadaje sie raczej do stosowania w lecie i to w charakterze sprayu odswiezajacego, gdyz po kilku chwilach juz go nie czuc.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 flakon