L`Oreal Paris, Elseve, Nutrition & Lumiere (Odżywka do włosów z pasemkami `Odżywienie i blask`)

Odżywienie i blask - Odżywka do włosów z pasemkami. Intensywnie odżywia włosy i pielęgnuje ich strefy uwrażliwione. Doskonale odżywione włosy są bardziej miękkie a pasemka lśniące. Zawiera mleczko królewskie oraz składniki doskonale odbijające światło.

Dobra :) :)

Kupiłam tę odżywkę jakiś czas temu (dosyć dawno), chociaż nie mam włosów z pasemkami :) :)

:) zapach
:) włosy są gładkie, lśniące, miękkie
:) odżywka ułatwia rozczewywanie

:( włosy mogą nieco szybciej się przetłuszczać...
:( ostatnio nigdzie jej nie ma...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie najgorsza

+ używam jej razem z szamponem(jestem nim zachwycona) z tej serii i muszę przyznać, że ochrona koloru jest na duży plus, bo kolor baljażu nie zmywa się i nie wyrównuje
+ nadaje włosom blasku

no, ale to niestety jedyne plusy

- źle się rozprowadza
- źle się spłukuje
- nie poprawia kondycji włosów, jednynie lekko je wygładza, ale włosy dla mnie nie są wystarczająco odżywione
- mało wydajna

Także ochrona koloru i blask na + ale odżywienie wielki -

Red Carpet ;)

Biję się w piersi. Tak - wobec włosów wykazuję karygodną niecierpliwość, jeżeli produkt który na nie nakładam w celach ulepszających przekracza działaniem czas umycia zębów - odpada. Nie dla mnie wonne mikstury z olei i jajek, nie dla mnie folia i ściekający po czole śluz, nie dla mnie cierpliwość plus systematyczność...
Ale włosy mają błyszczeć jak z okładki Vogue.

Więc L\'Oreal przyjęło moje postulaty, przemyślało całą sprawę dokładnie - i wypuściło odżyweczkę jakich nie ma: czas trzymania na włosach - minuta albo i mniej (znając siebie to pewnikiem jakieś 13,5 sekundy), zapach - mmm, coś bawełniano-kokosowego, nastraja mnie wieczorowo, efekt - wash&go, natychmiastowy i wielce zadowalający. Żadna licealnie warzona cud-lejąca się po mnie, łazience i ręcznikach -mikstura nie dawała połowy tego fotoszpowego błysku. Wiem, że to mika i nic więcej - ale Bogiem a prawdą: co mi tam! Działa jak opętana, moje blond włosy mogłaby unosić Cameron Diaz na czerwonym dywanie, są lejące, mieniące, miękkie, nieelektryzujące, sprężyste i sowicie okraszone aureolą szlachetnego blasku. Prezentują się tak zdrowo jakbym nie robiła w życiu nic innego tylko nakładała na siebie te spa-mikstury i sterczała okuta w turbany i opary nafty. Popadam w ekstazę, tak. Ale takich TAKICH kosmetyków mi trzeba.

Używam tego produktu od: lato lub jesień 2011
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobra odżywka, nawilża i nie obciąża

Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów:
- nadaje piękny połysk włosom
- nie obciąża, nie zlepia,
- pięknie pachnie,
- jest wydajna,
- włosy po jej użyciu są lśniące i zdrowe,
- nie podrażnia skóry głowy

Ilość zużytych opakowań: cztery male opakowania - 250 ml

Polecam.

Nie mam włosów farbowanych, ani żadnych pasemek, balejażu. Odżywkę kupiłam, bo produkty do farbowanych włosów są delikatne... No i ten obłędny zapach! :)
Włosy po użyciu odżywki fajnie się rozczesują, na drugi dzień są miękkie i bardzo się błyszczą.
Nie zauważyłam żadnego obciążenia, sklejenia, puszenia ani nic z tych rzeczy. Aczkolwiek moje włosy są gęste, nie wiem jak reagują włosy cieńkie.

Oczywiście nie odbuduje ona zniszczonych końcówek (nie za te pieniądze), ale fajnie wygładzi i nabłyszczy włosy.
Moje włosy są długie i myję je codziennie, ale jest bardzo wydajna.
Zapach pozostaje na włosach.
Mówiąc krótko- bardzo fajna odżywka, na pewno kupię jeszcze raz.

Dobra odżywka ; )

Gdy miałam włosy z blond pasemkami to używałam tej odżywki i wg mnie jest dobra : ) Bardzo ładnie pachnie,wydajna i włosy są po niej miękkie . Rzadko używam odżywek a więc może dlatego nie widze w niej wad : )

trochę obciąża

Waham się, jaką ocenę dać tej odżywce. Z jednej strony jest to dobry produkt nawilżający - włosy są odczuwalnie odżywione, w zdecydowanie lepszej formie. Niestety, ciągłe jej używanie prowadzi do obciążenia, włosy są oklapłe i szybciej się przetłuszczają. Mika w składzie daje bardzo fajny efekt blasku - jednak wolałabym, żeby blask ten pochodził z samych zdrowych włosów ;) ale wiadomo, to zwykła drogeryjna odżywka. Dobra na kurację suchych włosów, nie na co dzień do moich grubych włosów. Ale może do niej wrócę, lubię jej gęsta konsystencję i szybkie działanie.

Mieszane uczucia

Bardzo lubię kosmetyki do włosów LOreal, niestety w/w odżywka nie jest strzałem w 10...nawet nie w 5 :-/ Ładnie pachnie, dosyc gęsta i wydajna, ale bardzo, bardzo obciąża włosy. Nie zauważyłam ani blasku ani poprawy kondycji włosów. Bardziej szkodzi niz pomaga.

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie kupię więcej

koszmarek

Skusiłam się na tą odżywkę ze względu na dużą zawartość gliceryny oraz lekki silikon konieczny dla zabezpieczenia końcówek. Niestety nie zwróciłam uwagi na to, iż jednocześnie ma sporo miki w składzie. Mika u mnie całkowicie niweluje nawilżenie gliceryny, włosy są szorstkie,sztywne i suche, a dodatkowo się strasznie elektryzują :( Nie nadaje się nawet do OMO. Jedyny plus to ładny zapach oraz blask (który jest efektem działania miki)
Podsumowując - nie polecam i nie kupię więcej :nie:
Używam tego produktu od: 1-2 mies.