Philips, Satinelle HP6400 (Depilator)

Philips, Satinelle HP6400 (Depilator)

Szybki i dokładny depilator Satinelle - ciesz się długotrwałym efektem gładkich nóg. Dokładny system depilacji usuwa włosy wraz z cebulkami. Głowicę można myć. Posiada dwie prędkości. Ustawienie dużej szybkości zapewnia usuwanie trudno dostępnych włosków.

- Parametry: Moc: 7,5 W.
- Metalowy system depilacji Satinelle.
- Regulacja prędkości : 2 ustawienia prędkości umożliwiają dostosowanie prędkości depilacji w zależności od gęstości włosków .
- Wirujące dyski: 21 - działających jak pęsety i chwytających nawet najkrótsze włosy ( 0,5 mm ).
- Liczba punktów chwytania włosków : normal - 20Obroty / min (prędk. 1 / prędk. 2) - 1900 / 2200 chwytań / sekund (prędk. 1 / prędk. 2) - 600 / 733.
- Szczoteczka do czyszczenia przeznaczona do czyszczenia części depilującej i golącej.
- Źródło zasilania : sieciowe napięcie 100-240 V.
- Kolory: biały.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Ocena dobra

+ Nie nagrzewa się bardzo mocno przy długim używaniu
+ Wyrywa włoski dokładnie- czasami urywa ale są to raczej sporadyczne zdarzenia
+ Nie drogi

Na pewno są depilatory znacznie lepsze ale też za wyższą cenę.

Jak na tą półkę cenową, depilator jest naprawdę solidny i warto go kupić.

Niezbajerowany ale bardzo dobry

Jezeli szukasz dobrego taniego depilatora to powinnas wybrać właśnie ten.
Ma dwie prędkości.
Wygodny bardzo długi kabel.
Głowice łatwo sie demontuje i czyści pod woda.
Depiluje dokładnie nawet krótkie włoski, z dłuższymi tez sobie swietnie radzi.
Jedyne czego mnie brakuje to możliwość golenia w wodzie(kwestia wygody) ale wiadomo za to depilator kosztował 80zl a nie 200zl.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Bez bajerów, jak najbardziej mi pasuje

+mały i poręczny, wszędzie go można wcisnąć, przy czym wygodnie się go użytkuje;
+regulacja prędkości (dwie prędkości);
+stosunkowo niedrogi w porównaniu do depilatorów z bajerami (zapłaciłam za niego około 100zł);
+do kompletu dołączony masażer, woreczek, szczoteczka i kabel zasilający;
+kabel ma bardzo daleki zasięg;
+łapie krótki włoski;

-jestem mało odporna na ból, pierwsze pociągnięcia nie są zbyt przyjemne, później jest lepiej;
-głośny;

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania pierwszej sztuki

Ok

Kupiłam go za 60 zł w Biedronce. Nie ma woreczka, golarki ani masażera, ale i tak jestem zadowolona. Depiluje dość dokładnie i prawie bezboleśnie ;) Jest szybki, ładny, lekki i mały. Za tę cenę, do nóg i pach, na pewno warto go mieć.

Używam tego produktu od: tygodnia

Depiluje nim pachy i nogi.
Jest nie drogi, w 100% spełnia swoje zadanie, depiluje nawet bardzo krótkie włoski.
Jest łatwy w czyszczeniu, ma wygodny długi kabel.
Nie ma tych wszystkich bajerów które maja droższe depilatory np łagodzące ból i różne nakładki ale mi to jest zupełnie nie potrzebne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie korzystania z 1 sztuki

Jestem zadowolona

Depilator na nogi sprawdza sie w 100 %. Żadnych podrażnień , żadnej wysypki, włoski wyrywa razem z cebulka Zastanawia mnie czy nadaje sie w miejscach intymnych, próbowała któraś z was?

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 depilotor

z wadami, ale ogólny efekt ok :)

Jestem średnio pocieszona tym depilatorem, ponieważ mam wrażenie, że nie usuwa włosków do końca. Na rękach całkiem w porządku ogoliłam włoski ok 4-5 dni temu, a włosów brak. Czego nie mogę powiedzieć o nogach - na nich pojawiły się włoski już ok 2 dnia po. Więc nie wiem - depilator tylko pourywał mi przy skórze :( ale nie wiem, może to po prostu moja wina, więc będę jeszcze próbować. Nie mówiąc już o tym, że od tych kilku dni utrzymuje mi się podrażnienie skóry nóg - jest już mniejsze, ale jednak :(
Jak dla mnie minusem jest też to, że nie posiada on żadnych bejerów, które by pomagały "przetrwać" proces depilacji - jakiegoś chłodnego nawiewu czy masażera.

Podsumowując - moja skóra jest na to chyba zbyt delikatna, depilator nie we wszystkich miejscach usunął włoski całkowicie, jednak sporą ich część usunął tak jak trzeba, więc jak dla mnie i tak jest o niebo lepszą alternatywą dla maszynek do golenia. :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Niezbędnik

Depilator kupiony w prezencie dla siostry, z którego sama też korzystam. :D
Mały, poręczny, z fajnym fioletowym wzorkiem i dwoma stopniami prędkości. Zdarza mu się nie złapać krótszych włosków, ale ogółem radzi sobie bardzo dobrze. Dosyć głośny, ale to chyba nieuniknione. ;) Na plus także odpowiednio długi kabel zasilający. Fajny i prosty, lubię go. :)

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, bo ten raczej posłuży ładnych parę lat, a jesli kupię kiedyś swój to jakiś nowszy model.

Używam tego produktu od: lipiec 2010
Ilość zużytych opakowań: -

Jest super!!

+super kolor(czarny) i wzór (esy floresy)
+jak na depilator przystępna cena (zapłaciłam 89 zł)
+dokładnie wyrywa włoski
+są 2 stopnie wyrywania włosów (jeden delikatniejszy,drugi szybszy,dokładniej wyrywa)
+napewno będzie służył przez wiele lat

Minusów nie ma.

Uważam recenzję napisaną pod moją za bezsensowną.Depilator MA za zadanie wyrywać włoski wraz z cebulkami,więc to może BOLEĆ, i w żadnym razie to nie jest wada produktu,tylko niedobranie właściwego sposobu depilacji do swojej wrażliwości na ból.Jak można kupić depilator i myśleć że nie będzie bolało?

Ilość zużytych opakowań: 1 depilator cały czas w użyciu

Przyjemny

W sumie nie wiem jak go ocenić, bo z jednej strony uwazam go za dobry produkt, a z drugiej za dosc kiepski. Uzywam go glownie do depilacji pach i wg mnie nadaje sie do tego bardzo dobrze, choc to produkt do depilacji nog. Nie powoduje podraznien, dobrze usuwa włoski. Sprobowalam go jednak rowniez na nogach i tu niestety sie zawiodłam. Wiekszosc wloskow byla urwana tuz przy linii skory przez co nogi byly gladkie bardzo krotko. poza tym nie chwytał dokladnie wloskow przez co depilacja byla bardzo długotrwała. Mysle ze do nog bede go stosowac raczej sporadycznie ale przy depilacji pach sprawdza się bardzo dobrze. Na plus oczywiscie śliczny kobiecy wygląd =)
nie kupię bo ten posłuzy mi pewnie kilka lat a za kilka lat bedą nowe modele

Używam tego produktu od:5 miesiecy