Lirene Dermoprogram, Cera Normalna i Mieszana, Krem jedwabiście regenerujący na noc

W ciągu dnia jest stale narażana na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych -klimatyzacji, suchego powietrza czy słońca, które mogą powodować utratę naturalnej wilgoci i nadawać zmęczony, poszarzały wygląd. Krem głęboko nawilża skórę i odbudowuje naturalny zapas wody w naskórku, przywracając utraconą gładkość i elastyczność. W czasie nocnego wypoczynku, krem przyspiesza regenerację komórek skóry i neutralizuje wolne rodniki. Twoja skóra po przebudzeniu jest jedwabiście miękka w dotyku, świeża i wyraźnie wygładzona.
Zawiera:
-kwas hialuronowy - podczas snu odbudowuje naturalny zapas wilgoci w skórze.
-wyciąg z jabłka - przyspiesza naturalny, wewnętrzny proces odbudowy, dzięki czemu skóra zostaje skutecznie zregenerowana
-olej ryżowy - przyspiesza wzrost i powstawanie nowych komórek skóry
Rankiem skóra jest intensywnie nawilżona i jedwabiście gładka, bez objawów zmęczenia.

/s/

SUPER

Mam skórę mocno przetłuszczającą się dlatego na dzień pod makijaż stosuję krem mocno matujący. Jednak po matowieniu skóry różnymi preparatami skóra miejscami strasznie mi sie przesusza. Dlatego zdecydowałam że na noc powinnam używac kremu który zregeneruje moja skórę, nawilży i doda jej energii. Tak tez się stało. Krem świetnie się sprawdza.

Zalety:
- nawilża
- wygładza
- regeneruje
- ślicznie pachnie
- fajnie sie aplikuje
- wydajny
- cena OK

Wady:
- na opakowaniu pisze lekka formuła co miało by oznaczać ze sie szybko wchłania, niestety tak nie jest bo skóra sie trochę świeci, ale na noc mi nie zależy na matowieniu tylko nawilżeniu

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

Wart wypróbowania

Z wiekiem moja skóra jest coraz mniej problematyczna jeśli chodzi o wypryski, ale za to lubi się "ściągać". Kremu używam nieregularnie jako SOS.
Nie zauważyłam, żeby zapychał. Za to rano mam skórę gładziusieńką, wypoczętą, jakby promienną? Ogólnie efekt jest fajny. Poza tym skóra może oddychać (nie mam opuchniętej twarzy po nim, co zdarzało się po innych kremach). Zapach jest fajny. Jedynie co mogę mu zarzucić to to, że trochę tępo się nakłada, ale konystencja jest w porządku.

Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie 1 ;-)

Nie polecam dla cer problematycznych

Nie polecam dla cer problematycznych, odkąd używam kosmetyków mineralnych do makijażu z mojej cery zniknęły wszelkie niedoskonałości, niestety ten krem okropnie mnie zapchał i zaraz na drugi dzień na mojej twarzy pojawiły się bolesne gule! Skończył jako krem do stóp.
Dostaje dwie gwiazdki za estetyczne opakowanie i za to że dobrze nawilża stopy :D

Fajny i niedrogi krem.

Trzeba przyznać, że krem świetnie się wchłania, nie jest zbyt tłusty i ma przyjemny zapach. Nie stosuje go każdego wieczora, ale jestem zadowolona. Rano skóra jest miła w dotyku. Żadnych skutków ubocznych po nim nie zauważyłam. Krótko mówiąc, może nie hit, ale wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

nie jest zły ale są lepsze

PLUSY:
wygładza
skóra wygląda na wypoczętą

MINUSY:
konsystencja

Mam cerę mieszaną, po myciu jednak mam pewne uczucie suchości. Po tym kremie rano mam bardzo przyjemną, aksamitną i wypoczętą twarz. I przede wszystkim nie zapycha, nie mam uczucia "ciężkości" na twarzy. Plus za bardzo ładny zapach.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, w trakcie trzeciego

Dobrze wygładza

Długo szukałam dobrze nawilżającego,wygładzającego i \'zmiękczającego\' cerę kremu. Wklepuję na noc i rano budzę się z aksamitną twarzą. Skóra jest odżywiona. Niestety ma jeden malutki minus - błyszczę się po nim nieźle, ale jest to krem na noc, więc prawie jakby go nie było. Mam cerę mieszaną i tym kremem idealnie nawilżam swoje najbardziej suche miejsca na twarzy.
Może KWC to nie jest, ale za taką cenę warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

niestety nie

na początku było super, ale, mój Boże, co ten krem ze mną zrobił, razem z linią na dzień zniszczyłam sobie twarz,chciałam nawilżenia, owszem nawilżenie miałam, ale:
1. wyszły mi bolesne podskórne pryszcze, a zaznaczam, że zawsze nawet kiedy miałam naście lat nie miałam pryszczy, tzw. idealna cera
2. odstawiłam 3 tygodnie temu, o matko, do dziś uspokajam skórę, która dopiero od 2 dni zaczęła dochodzić do siebie.
Ogólnie, dziewczyny nie polecam, zapycha i robi na twarzy tragedię, a zaznaczam, ze mam cerę normalną, więc z reguły żadne kremy mnie nie zapychają

Podoba mi się

Krem ma bogatą, przyjemną konsystencję jak przystało na krem na noc. Stosowanie go jest bardzo przyjemne. Bardzo dobrze nawilża (kwas hialuronowy robi swoje) i to jest jego największa zaleta. Wchłania się dość dobrze. Nie zauważyłam, żeby zapychał pory. Niska cena, schludne opakowanie.
Poza tym uwielbiam ten krem za zapach - to akurat typowe dla produktów Eris:)

Ogółem niezły produkt. Choć ideału jeszcze poszukam.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

najlepszy krem na noc jaki miałam

Najlepszy jaki miałam !!!
Kupiłam kolejny bo jest bez konkurencyjny.
Przedewszystkim nie jest tłusty, nie zapycha ale świetnie nawilża. Ratuje moją skóre po kwasach, nakładam konkretną warstwe na łuszczące się fragmenty. Skóra rano jest nawilżona i gładka. Może też troche spłyca zmarszczki.....a może to złudzenie.......

W każdym razie polecam, super nawilżacz.

ps: mam cere mieszaną z trądzikiem grudkowo-krostkowym.

Używam tego produktu od: półroku
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki 50 mln

i tak i nie

Mam cere mieszana,wrazliwa i kaprysna.
Poczatkowo tym kremem bylam zachycona,po nocy twarz wydawala sie wypoczeta,nawilzona,skora nie byla sciagnieta.Ale niestety po jakims czasie krem zaczal mnie zapychac i to mnie od niego odrzucilo.Nie zuzylam go do konca bo balam sie,ze bede miec paskudztwa na twarzy.Plusem jest to,ze krem jest wydajny i w dobrej cenie

Używam tego produktu od: uzywalam ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale

Niestety nie

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, ale na noc potrzebuję silniejszego nawilżenia i odżywienia, dlatego zdecydowałam się na ten krem. Nigdy nie lubiłam Erisa, ale ten krem polecały mi koleżanka i mama, więc zaryzykowałam. Niestety krem nie nadaje się do skóry podatnej na zapychanie. Mnie zapchał dopiero po około 2 tygodniach codziennego stosowania, ale jednak. Ma ładny zapach, wygodne i przyjemne dla oka opakowanie. Jest dość wydajny, wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całą twarz, rozprowadza się bardzo przyjemnie z powodu jedwabistej konsystencji. Niestety bardziej wytłuszcza niż nawilża. Krem pokrywa skórę dziwną, śliską warstwą. Skóra po kilku minutach zaczynała mocno błyszczeć, wydawało mi się, jakby się dusiła. Rano budzilam się z co prawda gładką, ale potwornie tłustą skórą. Niestety nie jest to dobry produkt do skóry mieszanej, a skóry suchej na pewno nie nawilżyłby dostatecznie.

Uraz do Erisa pozostaje, a ja pokornie wracam do kosmetyków aptecznych.