Galenic, Argane, Huile Seche Regenerante Corps (Arganowy olejek do ciała)

Galenic, Argane, Huile Seche Regenerante Corps (Arganowy olejek do ciała)

Galenic Argane a l`huile d`argane - złota mgiełka olejku regenerującego do ciała kryje w sobie całe bogactwo oleju arganowego. Intensywnie odżywia i regeneruje. Zaskakująca konsystencja pozostawia skórę jedwabistą ale suchą w dotyku, a wygodny aplikator w sprayu dodatkowo ułatwia jej stosowanie, dzięki czemu zyskujesz chwilę prawdziwej przyjemności i relaksu. Wszechstronne działanie olejku regenerującego pozwala aplikować go również na włosy, w formie delikatnej mgiełki bez spłukiwania, lub jako kurację na noc, przywracając im witalny blask,utracony z powodu niedoboru witamin i wysuszenia.
Składniki aktywne: olej arganowy wzbogacony witaminą E. Olejki w połączeniu z estrami.
Działanie: Odżywia,regeneruje, odbudowuje skórę. Właściwości przeciwutleniające. Przyśpieszają wchłanianie, nadają skórze aksamitność w dotyku. Natychmiast po aplikacji można nałożyć ubranie.

Bardzo fajny, suchy olejek

Bardzo lubię ten olejek, jest to taki suchy olejek a nie tłuścielec, fajnie się rozprowadza po skórze i nie tłuści za bardzo. Ja nie lubię balsamów, są dla mnie okropne, szczególnie w zimie nie ma mowy, żebym się smarowała takimi kremami lub balsamami, strasznie tego nie lubię, Lepię się później i trzeba czekać aż wsiąkną, a nawet jeśli wsiąkają to jakaś taka się czuję wysmarowana;) Z olejkami jest inaczej, są fajniejsze do stosowania, szczególnie te suche olejki np ten albo Nuxe. Przyjemnie się go rozsmarowuje po skórze, szybciutko w nią wnika i nie ma się uczucia że cos na tej skórze tkwi, dla mnie to wspaniałe wyjście z sytuacji bo w zimie mam bardzo suchą skórę a balsamy nie uśmiechają mi się. Szkoda tylko, że to takie drogie jest, 120 zł za 125 ml:(

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

niezły

Olejek jest drogi, raczej wydajny. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Stosuje sie szybko i wygodnie, choc musze uwazac, by spryskiwac siebie, nie powietrze ;) Wchłania sie szybko, praktycznie zaraz mozna sie ubierac. Jest to dla mnie bardzo fajna opcja "basenowa", gdy nie mam czasu i ochoty na wklepywanie w zimniej przebieralni solidniejszego mazidła.
Nawilza i pielegnuje skore, ale raczej normalna - dla suchej bedzie moim zdaniem za lekki. ja uzywam go doraznie, ale jako solidna pielegnacje wole masła.

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Błyskawicznie sie wchłania i odzywia

Olejek miałam okazję stosowac dwa razy w wersji mini (15ml) dołączonej do zestawów miniatur.
Małe opakowanie(w odróznieniu od miniatury Nuxe) posiadało atomizer ułatwiający aplikację olejku.

+ formuła olejku lekka, sucha
+ błyskawicznie sie wchłania
+ subtelny "olejkowy" zapach
+ skóra po jego zastosowaniu jest miekka, delikatna
+ wszechstronny: do twarzy, ciała i włosów
+ odżywia i nawilża, faktycznie regeneruje
+ efekty pielęgnacji są długotrwałe
+ aplikacja szybka i wygodna (sama sięgam atomizerem do plecow)
+ wydajny

+/- wysoka cena
+/- chudy skład opierajacy sie tylko na olejku arganowym

Cena porównywalna do ceny olejku Culture Bio YR, natomiast jakościowo lepszy. Olejek Galenic wchłania sie naprawdę błyskawicznie nie pozostawiając zadnej tłustej warstwy(spelniona obietnica producenta). Jest zachowany stosunek ceny do jakości. Zapach olejku Galenica również bardziej mi odpowiada niz ten Nuxe, który jest niebotycznie słodki. W odróżnieniu od Nuxe, czy YR olejek Galenica jest w składzie troche chudszy, niemniej nie jest to jego ewidentnym minusem, gdyz seria Argane zreszta opiera sie na olejku arganowym, szkodajednak ze brak jest składników mocno wzbogacających olejek.
Minusów nie zarejestrowałam.

Dla wnikliwych zamieszczam skład olejku:
ethylhexyl palmitate, propylene glycol dicaprilate/dicaprate, cyclomethicone, mineral oil (paraffinum liquidum), caprilic capric triglicerid, argania spinosa kernel oil, alpha isomethylionone amyl cinnamal,benzyl salicilate, bht, butylphenyl methylpropional, citronellol, parfum, hexyl cinnamal,hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehide. limonene, linalool, tocopheryl acetate

PolecamUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 2x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Świetny!

Świetnie nawilża, bardzo wygładza skórę nawet po opalaniu, łatwo się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, ładnie pachnie. Używam go zarówno do ciała jak i do twarzy na noc - super. Jedyny minus jaki widzę to zbyt wysoka cena dlatego też staram się go używać oszczędnie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

polubiłam

Miałam 4 mini sztuki z zestawów i przyznam, że polubiłam się bardzo z tym olejkiem. Cudownie uelastycznia i zmiękcza skórę bez odczuwalnego natłuszczania.

Plusy:
-szybki, utrzymujący się długo efekt nawilżonej, miękkiej skóry
-łatwa aplikacja
-ładna buteleczka
-nie zacina sie aplikator
-przyjemny zapach
-błyskawiczne wchłanianie!!!

Minusy:
-wysoka cena
-niewydajny, ale może z szału i uwielbienia tak go intensywnie używałam :)

Warto wypróbowac!

Ilość zużytych opakowań: 4 mini opakowania

OBŁĘDNY

Kiedyś zakupiłam zestaw mini produktów Galenic, w którym znajdowało się owe cudo. Muszę przyznać,że bardzo mile mnie zaskoczył.Bez cienia wątpliwości kupiłam standardową wersję. Jest cudowny przez mega wielkie C.
Nie mam na myśli tylko zapachu, który uważam za obłędny i w 101% trafił w mój gust, ale walory pielęgnacyjne, a mianowicie:

+ świetnie odżywia i nawilża skórę
+ doskonały na wyjazd i kiedy nie mamy czasu na wcieranie balsamu
+ bardzo wydajny
+ poprawia wygląd skóry, mam bardzo suchą, a to co on z nią robi to magia.

Kiedy rankiem się budzę jeszcze wyczuwam subtelny zapach olejku, co pozytywnie nastraja mnie od początku dnia.

Nie boję się przyznać 5 gwiazdek, suchy olejek Nuxe to przy nim przeciętniak na 3.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, plus mini wersja

doskonały

kupiłam go z czystej fanaberii, bo spodobała mi się idea suchego olejku, no i ten zachwalany arganowiec!
używam go na noc pod krem na twarz, mimo że jest przeznaczony do ciała i włosów.
miałam baaaaaaaardzo przesuszoną twarz po zimie (mimo, że jest tłusta). sądzę, że to wynik eksperymentów z mydełkami aleppo, kt. miały ją nawilżyć, natłuścić:/
żaden biocell z kw. hialu., żaden iwostin lipidia, żaden krem z mocznikiem nie odbudował mojej naruszonej warstwy hydrolipidowej skóry. więc pomyślałam - czemu nie zastosować tego olejku na twarz? myślę, że już po 2, a na pewno 3 tygodniach moja skóra wróciła do normy. żadnych suchych skórek, a miewałam suchą na wiór, ściągniętą przy samych ustach tuż po umyciu twarzy. koszmar. poza tym wszyscy mi mówią, że mam ładniejszą cerę, czytaj=mniej pryszczy.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

REWELACJA!!!

rewelacyjny olejek...

Skora po nim jest nawilzona ale przede wszystkim odzywiona.

Polecam wszystkim ktorzy maja problem ze zbyt sucha skora!!!

Używam tego produktu od:2miesiecy

rewelacja

Najepszy kosmetyk jaki ostatnio używałam. Intensywnie odżywia i regeneruje skórę. Konsystencja pozostawia skórę jedwabistą ale suchą w dotyku, zaraz po aplikacji można założyć ubranie. Wygodny aplikator w sprayu dodatkowo ułatwia jej stosowanie.
Jedyny minus to zbyt wysoka cena. Używam tego produktu od: 1 m-ca