Sanex, Natur Protect, Dezodorant w sprayu

Sanex, Natur Protect, Dezodorant w sprayu

Sanex Naturalna Ochrona to więcej niż naturalny i wysoce efektywny dezodorant. Ma formułę przeciwdziałającą białym śladom. Zawiera ałun,minerał który chroni ciało przed nieprzyjemnym zapachem ciała, dając jednocześnie skórze oddychać.
24 godzinna ochrona przed poceniem. Nie zawiera aluminium chloorhydraat.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Isobutaan, Butaan, Propaan, Cyclopenstasiloxaan, Kaliumalum, Dimethicoon, Parfum, Disteardimoniumhectoriet, Propyleencarbonaat, Dimethiconol

Cena: 3,20EUR / 150ml
/s/

Taki sobie

Sanex cieszy się w NL opinią jednego z najlepszych antyperspirantów(ale głównie te w kulkach). Natomiast ja zaczęłam od dezodorantu. Akurat ten mi nie pasuje(aktualnie używam wersji z lactoserum i jestem zachwycona-zapach,skuteczność itp, ale to przy innej recenzji).
Ten ma w sobie nowinkę zwana ałunem,ale brzydko kwaśnie pachniał,trochę morsko i świeżo, ale w rezultacie po czasie większość dezodorantów szybko mnie denerwuje swym zapachem. Także i ten. Rzeczywiście nie zostawia białych śladów, jest delikatny dla skóry i tylko tyle,z tego co pamiętam nie zapobiega poceniu. Ogólnie 3.
Aha ładne opakowanie z wyżłobionym kamyczkiem zdecydowało, że wybrałam ten,ale wybór Sanexów jest naprawdę ogromny.Także mam zamiar spróbować wszystkich.

Używam tego produktu od:skończone miesiąc temu