Perfecta, No Problem, Antybakteryjny krem matujący (stara wersja)

Perfecta, No Problem, Antybakteryjny krem matujący (stara wersja)

Antybakteryjny krem matujący przeciw wypryskom z ekologicznym wyciągiem z goji, siarką, perłami matujący i filtrem mineralnym UVA/UVB, który:

- przyspiesza redukcję wyprysków
- hamuje powstawanie nowych wykwitów
- zmniejsza blizny i przebarwienia potrądzikowe
- oczyszcza i zwęża pory
- skutecznie matuje na wiele godzin.

/s/

Całkiem dobry.

Ładnie matuje na kilka godzin. Nie ma rażącego zapachu i dobrze się rozprowadza. Świetny pod makijaż. Czy redukuje zmiany na skórze? Nie zauważyłam zmian. Porów też nie zwęża. Jedna tubka starczała mi na ok. 3 miesiące więc uważam, że jest wydajny. Uzupełnia braki tonika z tej samej serii. Plusem jest też bardzo przystępna cena.

Używam tego produktu od: +- 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 8

Cudo

Używałam tego kremu jak zaczynałam \'przygodę\' z makijażem i był rewelacyjny. Po 1,5 roku zrezygnowałam na rzecz innych kremów i to był mój błąd... Teraz już go u nie w Rossmannie nie ma, ale jeżeli któraś z was mogłaby być tak miła i kupić mi go wysłać ja oczywiście zapłacę to proszę o skontaktowanie się ze mną. Dziękuję :D

Używam tego produktu od: 4 Lata temu
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam

naprawde swietny krem!

jakies kilka lat temu uzywalam stara wersje tego kremiku,gruszkową bodajze i byl rewelacyjny. Jednak po jakims czasie niestety zniknal z polek i postanowilam kupic jego nowszy odpowiednik

wg mnie krem ma same plusy a mianowicie:
matuje
ma swietna lekka konsystencje
nie zapycha
slicznie pachnie
rozjasnia czerwone plamki po wypryskach, oraz wysusza je przyspieszajac ich gojenie
rozjasnia przebarwienia (znakomicie sprawdzil sie przy mojej naczynkowej, wrazliwej i suchej skorze)
swietny pod podklad
przystepna cena

nie wiem jak krem radzi sobie z wiekszymi problemami skornymi typu tradzik itp, ja takowych nie mam wiec dla mnie jest na duzy plus

generalnie minusow brak
wiem,ze jest jeszcze nowsza wersja tego kremu mam nadzieje, ze oprocz opakowania nic sie nie zmienilo, bo bardzo bym za nim tesknila

polecam :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Na mnie działa słabo

Nie dał tego co obiecywali ;(

Matuje średnio.
Lekko rozjaśnia cerę, ale nie przyczynia się do ukrycia zaskórników. Podobno ma też redukować małe blizny potrądzikowe... taaak....

+zapach
+dostępność
+skóra przyjemna w dotyku po wchłonięciu się

-działanie
-uczucie ciężkości
-mógłby lepiej się wchłaniać

W moim przypadku chyba potrzeba czegoś mocniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

jeden z lepszych jakie dotąd miałam

Co najważniejsze matuje na długo i zwęża pory. Lubiłam jego zapach-unisex. Mia lam wrażenie że podczas jego stosowania ubyło mi problemów z cerą. Fajna , praktyczna tubka. Super wydajny w bardzo niskiej cenie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry krem

Kiedy używałam go rok teu bardzo mi pomógł, miałam wtedy wielki problem z świeceniam się, a on bardzo ładnie matowił cerę. Dodatkowo zauważyłam,że blizny po jego użyciu są mniej widoczne. Nie wydaje mi się, żeby jakoś specjalnie zwężał pory lub oczyszczał, czasami nawet miałam wrażenie,że zapycha. Co do zapachu - nie każdemu musi się podobać, ale mi się podoba. Cena jak najbardziej przystępna

Plusy:
-cena
-matowi
-zapach
-działanie

Minusy:
-opakowanie (pod koniec tubki trzeba sie namocować, żeby coś z niego wycisnąć)
-parafina w składzie
-może zapychać

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Polubiłam go ;)

Niestety wciąż walczę z moją cerą , która nadal ma skłonności do wyprysków. Do tego dochodzi problem tłustej skóry i świecenia się jak latarnia morska. Zawsze, gdy sięgam po krem na dzień zwracam uwagę na jego właściwości matujące oraz antybakteryjne. Po wykończeniu kremu Bielendy moją uwagę przykuł właśnie ten oto krem. Myślę, że był to dobry wybór.
Plusy:
+ ładnie pachnie,
+ fajna konsystencja,
+ szybko się wchłania,
+ jest idealny pod podkład, nie roluje się na twarzy,
+ nie podrażnia skóry oraz nie zapycha porów,
+ może nie ma jakiś dużych właściwości zwalczających trądzik, jednak po jego użyciu czuję się bezpieczniej w sensie mam pewność, iż nie spowoduje mi on wysypu nowych wyprysków,
- nie przesusza skóry.
Minusy:
- słabo matuje, po godzinie moja skóra zaczyna się strasznie świecić.
Jak widać plusy przeważają i dlatego sądzę, że jeszcze kiedyś do niego powrócę. Bardzo blisko mu do ideału.

dobry krem

Mam cere tradzikowa, wiec to krem dla mnie.Fajnie nawilza, matuje,nie uczula, jest lekki , nie zatyka, lekko rozjasnia.Jesli chodzi o pryszcze to nie zlikwidował i wyskakiwały jak zwykle nowe, ale troche wysuszał. Cena ciagle rossnie, szybko sie konczy.

Strzał w 10!

Kupiłam go dlatego, że od pewnego czasu powrócił problem z trądzikiem. Postanowiłam go wypróbować i...to jest to!
+Zagoiły się prawie wszystkie krosty, a zaczerwienienia się rozjaśniły
+Dodatkowo nie zaobserwowałam powstania większych niespodzianek - całkiem je przepędził
+przystępna cena
+wygodne opakowanie
+matuje na całkiem długi czas, ale bez rewelacji.

Na pewno jeszcze nie raz zagości w mojej łazience.

taki sobie

Jestem posiadaczką cery tłustej,kupiłam ten krem z myślą o zmatowieniu cery.Na początku był ok ale z czasem już nie...
Plusy:
-Wygodne opakowanie,
-neutralny zapach
-wydajny
-dobrze rozprowadza się na skórze, nie wałkuje się
-nadaje się pod makijaż
-mat utrzymuje się cały dzień
Minusy:
-mógłby być trochę tańszy
-zapycha pory.Zwłaszcza na policzkach, utworzyły się grudki i krostki.Jak to już ktoś napisał PARAFINA na drugim miejscu w składzie
Nie wiem czy go kupię więcej,są tańsze od tego i lepsze

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Naprawdę polecam :)

Ten kosmetyk zaczęłam używać gdy pojawiły się na mojej twzy pierwsze oznaki trądziku. Nie miałam wielkiego problemu ale kupiłam ten krem i stał się moim numerem 1 :) Matowi skórę, ładnie pachnie, goi trądzik i blizny, ma przyjemny zapach, jest w podręcznym opakowaniu, które starcza na około 2-3 miesiące, nie zatyka porów i cera staje się promienna i matowa. U mnie naprawdę pomógł, muszę przyznać, że mam bardzo delikatną aczkolwiek kłopotliwą cere i większość kosmetyków uczula mnie jednak ten krem to był strzał w 10! Z tego co widze coś zmienili w składzie, mam wrażenie, że ma bardziej intensywny zapach i jest bardziej wodnisty. Zaczęłam go spowrotem używać ale przestał mi pomagać, nie nadaje się moim zdaniem do cery, która ma już troszkę większe problemy z trądzikiem. Jednak sprawdza się idealnie gdy zastosujemy go w początkowej fazie rozwoju króst i wągrów. Polecam :)

Zabieram gwiazdkę, ponieważ nie spełnia już moich oczekiwać, przestał goić krosty. Moim zdaniem nadaje się idealnie dla cery z małymi problemami trądzikowymi. Uważam też, że spowodowane jest to zmianą kolejności dodanych składników. Porównałam sobie stare i nowe opakowanie, skład jest ten sam ale czuje, że coś się zmieniło. Starsza wersja o niebo lepsza.

Całkiem,całkiem...

Używam już drugie opakowanie. Niedoskonałości tuszuję kremem tonującym z Under 20,który jest dosyć tłusty, dlatego muszę używać pod niego czegoś matującego, bo mam jeszcze młodą cerę i nie chcę jej niszczyć pudrami.

+ nawet dobrze matuje
+ likwiduje blizny potrądzikowe
+ ma śliczny zapach
+ bardzo wydajny
+ tani
+ łatwo dostępny
+ ma wygodną tubkę, z której dobrze wydobywa się resztki kosmetyku

- teraz zmienili opakowanie, wcześniejsze było z d e c y d o w a n i e ładniejsze

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego