L`Oreal Paris, Elseve Nutrileum, Intensywne Wygładzanie, Odżywka wygładzająca w kremie (nowa wersja)

Do włosów trudnych do ułożenia, suchych, niezdyscyplinowanych.
Dla Twoich wymagających włosów L`oreal opracował mową odzywkę w kremie, która odżywia i chroni włosy, intensywnie je wygładzając.
2 cenne składniki: Proteiny Jedwabiu + Olejek arganiowy
Proteiny jedwabiu znane są ze swojej delikatności i miękkości. Laboratoria l`oreal po raz pierwszy połączyły proteiny jedwabiu z olejkiem arganiowym bogatym w niezbędne kwasy tłuszczowe, aby intensywnie wygładzić włosy.
Potwierdzone rezultaty: włosy 4x bardziej wygładzone, ochrona przeciw puszeniu się do 48 h.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Potato Starch Modified, Behemonium Chloride, CI 47005, CI 14700, Dodocene, Hydrolized Silk, Argania Spinosa Oil/Argania Spinosa Kernel Oil, Trideceth-6, Chlorhexide Dihydrochloride, Poloxamer 407, Camelina Sativa Seed Oil, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Cetyl Esters, Methylparaben, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Buthylphentyl Methylpropional, Citronellol, BHT, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum

Cena: ok. 13zł / 200ml
/s/

Bardzo dobra odżywka.

Znakomicie spełnia swoje zadanie. Doskonale wygładza - tego w niej szukałam i znalazłam :)
Łatwe czesanie, włosy lśniące i nie poplątane - to dostaje po zastosowaniu i jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: od miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Nie przypadła mi do gustu.

Odżywka, jak sama nazwa wskazuje, ma odżywiać włosy.
Ta tego nie robi.
Nie odżywia ani nie nawilża, tylko oblepia silikonami, które obciążają pasma. Gdy raz jej nie użyjemy, włosy wyglądają jak siano.
Włosy po jej użyciu rozczesują się znośnie, po wysuszeniu są oklapnięte, a końcówki przesuszone.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jestem na TAK

Uważam, że włosy częściowo zregenerować może jedynie maska, a odżywka ma za zadanie wizualnie poprawić ich stan.
+ułatwia rozczesywanie. Jest to dla mnie bardzo ważne w odżywkach, ponieważ mam rozjaśniane włosy
+włosy sa po niej gładkie
+nie obciąż
+cena
+wydajność
+zapach
Minusów brak
________________________________
Zaznaczam, żejets to tylko odżywka, więc nie ma się co cudów spodziewać...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Efekt prostownicy

Po tym jak zapuściłam włosy z długości "bob" okazało się, iż końcówki potrzebują jednak silikonowego zabezpieczenia, z "cięższych" odżywek dostępnych w drogeriach wybrałam właśnie tą i jestem zadowolona :)
Plusy:
+ piękny zapach, który utrzymuje się na włosach
+ silnie wygładza, po tej odżywce otrzymuję efekt prostownicy :) (zaznaczam ze mam proste włosy, ale czasem się jakoś dziwnie "wyginają"- bo tego nie można nazwać falowaniem, a po tej odzywce nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło)
+ dobrze zabezpiecza przed uszkodzeniami
+ śmieszny żółty kolor
+ wydajna
+ gęsta konsystencja, nie spływa z włosów
+ tania
+ niezły skład, jak na drogeryjną odżywkę
+ nie przetłuszcza włosów (nie nakładam u nasady, tylko na długość)
+ ogólnie dostępna

Minusy:
- nie regeneruje (w większej części daje efekt od mycia do mycia)
- mało nawilża

Podsumowując, porządna odzywka za niewielkie pieniądze :) Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

może byc

Skusiłam się na tę odżywkę, gdyż miałam nadzieje, że moje włosy w końcu przestaną się puszyc.
Po zastosowaniu włosy są błyszczące, gładsze, lecz nadal się puszą, ale nie tak bardzo jak prędzej. Odżywka bardzo mocno prostuje włosy:ehem:
Zapach ma podobny do wszystkich produktów elseve. Nie podoba mi się zółty kolor odżywki, po którym pozostawał dziwny osad w wannie, ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Podsumowując, będę szukała czegoś lepszego, co zredukuje puszenie włosów i nie pozbawi mnie loków.

Używam tego produktu od:4 miesiące