John Frieda, Frizz-Ease, Heat Defeat Protective Styling Spray (Spray termoochrnny)

Spray ochronny do włosów poddawanych zabiegom fryzjerskim wymagających ciepła (prostowanie, suszenie, itd.). Zawiera olejek z jojoba, antyoxydanty i składniki zmiękczające, aby nadać włosom jedwabistą miękkość i przywrócić utracone nawilżenie. ThermaGuardTM Complex chroni włosy przed ciepłem. Sprawia, że włosy są gładkie i proste do 24 godzin.

w sprayu
olejek
termoochrona
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Jak dotąd najlepszy

Kupiłam ten produkt za granicą, zapłaciłam bodajże 3,75 GBP. Nie wiem jak jest z jego dostępnością w Polsce, ale z pewnością wart jest swojej pełnej ceny. Podsumowując, włosy po prostowaniu są rzeczywiście nawilżone i wygładzone, nie niszczą się też ich końcówki. Spray ten sprawia też, że nie są wysuszone, Tak więc spełnia wszystkie właściwości, których oczekiwałabym od tego typu kosmetyków. Mógłby natomiast dłużej utrzymywać efekt prostych włosów,

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jendo

Jedyny taki

Na poczatku dosc sceptycznie odnioslam sie do tego produktu po tym jak zrazilam sie do sprayu termoochronnego firmy Tresemme, ktory robil z moimi wlosami istna tragedie. Jednakze warto bylo zaryzykowac zakup tego cudenka.
Stopniowe rozjasnianie wlosow na bardzo jasny blond oslabilo ich kondycje, koncowki staly sie suche i szorstkie, mimo ze uzywam szamponu odzywczego, nawilzajacego i takiej samej serii odzywek i masek do wlosow zniszczonych farbowaniem i rozjasnianiem to jednak twarda woda z chlorem robi swoje do tego co najmniej trzy razy w tygodniu uzywam suszarki do wlosow wiec trudno jest mi utrzymywac ich gladkosc i zdrowy wyglad.
Pomocny i niezawodny okazuje sie spray John Frieda, rewelacyjnie dziala na moje wlosy, sa gladkie, (z natury niesforne)swietnie sie ukladaja, sa mieciutkie i nie wymagaja prostowania, koncowki wygladaja zdrowiej niz w rzeczywistosci, spray nie obciaza moich delikatnych wlosow, utrzymuja swiezosc przez caly dzien.
Dodam, ze traktuje wlosy sprayem rowniez wtedy gdy w ruch nie idzie suszarka, wlosy sa lepiej nawilzone i mile w dotyku, poki co produkt dla mnie niezastapiony.
Duzym plusem jest wydajnosc tego srodka, jedno opakowanie starczylo mi od poczatku maja do konca listopada 2011 codziennego uzytkowania przy dlugosci wlosow do karku, z racji tego ze mam talent do marnotrawienia kosmetykow nie watpie zatem, ze spray ostalby sie na dluzej ;).
Polecam ten produkt z czystym sumieniem.
Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego