Garnier, Ultra Doux, Shampooing Huile d'Argan et de Cranberry (Szampon do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`)

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym, stworzony aby odżywiać i chronić farbowane włosy. Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym zawiera olejek arganowy odżywczy i żurawinę, która ma właściwości przeciwutleniające i ochronne. Szampon ma kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Nie powiem nie

Szampon używałam jakoś kilka lat temu. Wtedy jeszcze nie obchodził mnie skład produktu . Urzekł mnie piękny zapach. Każda chwila spędzona z nim to raj dla mojego nosa i mogę przyznać że tu kończy się pozytywny wpływ szamponu na mnie. Nic zwyczajnego nie robil, a przy dłuższym stosowaniu zauważyłam łupież i swędzenie głowy.

Używam go nawet teraz

Wraz z moją mamą namiętnie używałyśmy go, gdy obie miałyśmy farbowane kłaki. Teraz ja już nie mam farbowanych włosów, a używam go... nadal. Dlaczego? Bo mogę!
(spodziewałyście się jakiegoś wywodu? Nic z tych rzeczy)
Używam go, bo dobrze oczyszcza włosy, ładnie pachnie i dobrze się pieni.
I nie, moje włosy nie wypadły ani nie zmieniły koloru :D
Jestem po prostu złodziejaszkiem, który posila się kosmetykami dla mamy, gdy nie ma w łazience nic innego i maminka nie patrzy ;)
Ale tak na serio, to szampon nie wzmacnia jakoś specjalnie moich włosów, oczyszcza, ale często je kołtuni, ZAWSZE po nim nakładam jakąś odżywkę.

zwykły

Ten szampon przeznaczony jest typowo do włosów farbowanych, ale nie widzę różnicy między tym szamponem a zupełnie zwykłym.

-dobrze oczyszcza skórę głowy
-ładny i trwały zapach
-duży oraz wydajny
-dobrze się pieni
-tani

Bardzo fajny tani szampon

To chyba mój ulubiony nawilżający szampon z tanich szamponów dostępnych w drogeriach. Ma bardzo fajną leistą konsystencję, perłowobiały kolor i łagodny owocowy zapach.

Olejek arganowy nie za bardzo

Kiedyś kupiłam ten szampon, ale zawsze po użyciu mialam za cienkie i leiste włosy

plusy
-dostępność
-cena
-opakowanie
-zapach

minusy
-za duzo olejku arganowego

hmm może być

Szampon ma całkiem przyjemny zapach ale niestety słabo się utrzymuje. Jest gęsty całkiem ok ale nie zmywa oleju za pierwszym razem. Strasznie przesuszył moje włosy . I dlatego jest dla mnie badziewiem :(

Dobry!

Ogólnie za kosmetykami do włosów Garniera bardzo przepadam, przetestowałam ich już wiele. Wersja do włosów farbowanych jest jedną z moich ulubionych:
+dobrze się pieni i łatwo spłukuje
+dobrze myje włosy
+oczyszcza z resztek kosmetyków do stylizacji
+nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia skalpu
+gęsty i wydajny
+naprawdę wpływa na przedłużenie trwałości koloru

Bardzo dobry szampon

Odżywkę i szampon z tej serii dostałam w prezencie przywiezione z Niemiec.
Plusy:
- opakowanie : wygodne, nie wyślizguje się z mokrych rąk, zamknięciem typu "klik",
- konsystencja : kremowa, gęsta,
- zapach: ładny, przyjemny, słodka woń żurawiny, pozostaje na włosach,
- działanie :dobrze myje włosy i skórę głowy, dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
wygładzone i błyszczące włosy, łatwo się rozczesują, nie podrażnia skóry głowy, kolor nie wypłukuje się szybko ani nie blaknie,
- wydajny.
- tani i łatwo dostępny.
Używałam szamponu wraz z odżywką. Duet idealny. Chętnie do niego wrócę. Polecam.

Odżywka z tej serii jest o wiele lepsza

Kupiłam ten szampon dlatego, że naszło mnie na minimalne pofarbowanie włosów. Swego czasu używałam odżywki z tej serii, była bardzo dobra i dlatego sięgnęłam po szampon. Myślę, że szampon jest o wiele gorszy od niej.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- ładna szata graficzna opakowania
- wydajny
- ładny zapach
- bardzo dobrze się pieni
- nie powoduje łupieżu

Wady:
- zamknięcie - mokrą ręką bardzo trudno otworzyć butelkę
- powoduje swędzenie skóry głowy
- wyraźnie wpływa na świeżość włosów - włosy są świeże tylko do zachodu słońca, na drugi dzień nadają się tylko do mycia bo opływają tłuszczem

Fajny

+ Polubiłam go. Dobrze mył włosy i nie obciążał. Były puszyste i nie strączkowały się. Miałam wrażenie, że kolor nie wypłukuje się tak szybko.

- Przeszkadzał mi jedynie trochę jego zapach.

OK

Bardzo przyjemny szampon
Zalety:
+ ma ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ nie ma problemów ze spłukiwaniem
+ łagodnie oczyszcza
+ nie obciąża włosów
+ jest wydajny
+ w promocji nie kosztuje dużo - około 8 zł za 400 ml
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ atrakcyjne opakowanie
+ chroni kolor po farbowaniu

Polecam :)

Bardzo fajny dla farbowanych włosów

Jeszcze jak miałam rude włosy spisywał się super! Do tego odżywka z tej samej serii i czasami maska :) Teraz blond i przerzuciłam się na kosmetyki w tym żółtym opakowaniu i spisują się tak samo dobrze. Mam cienkie, ale gęste włosy, szampon nadaje im objętości (czerwony i żółty), a odżywka faktycznie nawilża włosy, przy czym nie są oklapnięte (duży plus). I ten zapach!

PLUSY:
- cena, jak na taki szampon nie jest duża
- zapach jest cudowny i unosi się długo po umyciu, jak i kolejnego dnia
- odżywia (włosy są miękkie i gładkie)
- pomaga zachować blask farbowanych włosów
- starcza na długo (używałam ja i mama)

Używałam zawsze z odżywką i czasami z olejkiem arganowym, więc nie wiem jak się rozczesuje po samym szamponie :)