Pilnik do polerowania czterostopniowy, Sally Hansen

Pilnik do polerowania czterostopniowy, Sally Hansen

Pilniczek do polerowania nadaje paznokciom naturalny połysk,
bez stosowania środków chemicznych. Polerowanie przeprowadza się w czterech etapach poprzez:
1-piłowanie
2-lekkie piłowanie
3-delikatne tarcie
4-oraz polerowanie.
Wypolerowany paznokieć jest gładki i błyszczący, wygląda jakby był pokryty bezbarwnym lakierem. Najprościej zabieg polerowania wykonuje się za pomocą 4-stopniowego pilnika. Najpierw wygładzamy oczyszczoną powierzchnię paznokcia za pomocą grubszego pilnika. Użycie drugiej i trzeciej części poprawia ukrwienie i stymuluje wzrost paznokcia. Polerowanie kończymy najdelikatniejszą częścią pilnika. Na zakończenie możemy dodatkowo wmasować w skórki i wolny brzeg paznokcia olejek pielęgnacyjny. Tak wypolerowany paznokcieć łatwiej sie maluje, lakier dłużej się trzyma, a po jego zmyciu naturalny połysk paznokcia powinien się utrzymać.
Ruchy polerskie należy wykonywać na kształt litery X dociskając pilnik w kierunku wierzchołka paznokcia.

Cena: ok. 5zł
/s/

Godny uwagi produkt

Skoro wstawiłam produkt to moge go ocenić. Ogólnie bardzo pomysłowe urządzonko. Tanie, łatwe i wygodne w użyciu, troche trzeba sie namachać ale to kwestia przuzwyczajenia. Ogólnie bardzo mi sie podoba. Co jest faktem później lepiej nakłada sie lakier i mniej rozdwajają mi sie paznokcie. Jeżeli go zużyje lub popsuje to z pewnością kupie następny.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwszy pilniczek