Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Wyjątkowa receptura do włosów blond. Połączenie ekstraktu rumianku znanego z właściwości rozjaśniających i nadających miękkość z miodem kwiatowym o właściwościach odżywczych. Rezultat: włosy łatwe w rozczesywaniu, rozświetlone, pełne refleksów i blasku.

3,5/5

Dośc rzadka konsystencja, przelewa się przez palce, ale za to była wydajna.
Ładny zapach,świeży, jednak trzymał się on na włosach.
Jeśli chodz o resztę to średnia, włosy byly sianowate, niesforne.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 250 ml

bardzo dobry skład, rożświetla włosy

To najlepsza odżywka jaką miałam z serii ultra doux:
- trzymna 20 minut pod ręczniukiem świetnie odżywia włosy i rozjaśnia je
- bardzo dobry skład
- nie podrażnia skóry
piękny zapach, totapnie letnia łąka z ruaminkiem , lipą i czymś tam
bardzo tania
- jedynie co to trudno dostępna, jedynie drogeria natura

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 butelki 250 ml

Pozytywne zaskoczenie

Zaczęłam jej używać trochę z musu - dostałam ją, niemniej jednak ze względu na skład stwierdziłam, że jakoś ją wykorzystam. Pierwsze co się rzuca w oczy, to bardzo rzadka konsystencja - przed jej nałożeniem dobrze jest pozwolić wodzie ściec z włosów, w przeciwnym razie odżywka nam z nich po prostu spłynie. W związku z tym jest też niestety mało wydajna, trzeba nałożyć jej na włosy dosyć sporo, choć na szczęście raczej nie obciąża. Mnie osobiście zapach się niespecjalnie podoba, ale to kwestia gustu - nie utrzymuje się jakoś mocno na włosach.

Mimo to, generalnie odżywka sprawdza się nieźle, ułatwia rozczesywanie i włosy są po niej miękkie, nawilżone, puszyste (ale nie spuszone!). Najlepsze w sumie efekty póki co uzyskałam korzystając z niej w OMO, nie byłam w stanie przestać dotykać włosów ;) Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia ani rozświetlenia moich blond włosów, ale przypuszczam, że korzystałam z niej zbyt rzadko, więc nie powinno to dziwić.

Ogólnie jest to naprawdę niezła odżywka, na którą po prostu trzeba znaleźć "sposób" - ja trochę żałuję, że już mi się skończyła, bo pewnie bym z nią jeszcze trochę poeksperymentowała.

b.dobra odżywka

Konststemcja jest raczej rzadka, odżywka ma żółty kolor i ziołowy zapach, całkiem przyjemny. Nakładam ją na kilka minut po umyciu włosów i już przy płukaniu czuję niesamowitą miękkość. Po wyschnięciu włosów nadal się ona utrzymuje, włosy łatwiej się rozczesują, nabierają blasku. Mam długie włosy i odżywka nie jest w moim przypadku zbyt wydajna. Muszę na prawdę dużo jej zużyć aby pokryć wszystkie włosy.
Ogólna ocena jak najbardziej na plus!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

fajna

Zazwyczaj kupuję odżywki w litrowych opakowaniach gdyż bardziej mi się to opłaca jednak z powodu wyjazdu na kilkudniowe szkolenie musiałam sobie kupić jakaś odżywkę w "normalnym" opakowaniu bo przecież nie będę taszczyć litrowego słoja przez pół Polski.
Odżywkę tę kupiłam w sumie głównie ze względu na zapach. Dokładnie tak pachniały moje włosy po wizycie u fryzjera kiedy byłam młodsza. Teraz sama jestem fryzjerką i codziennie mam styczność z tyloma zapachami, że o tamtym zupełnie zapomniałam ale na prawdę miło się zaskoczyłam wąchając tę odżywkę. A poza tym jest całkiem miła w użytkowaniu, włosy wygładza i ujarzmia. Minus tylko taki, że na moje włosy jest dość mało wydajna.
Jak dla mnie, raz na jakiś czas, w porządku.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Podoba mi się.

Bardzo fajna odżywka. Ma ładny zapach, moje włosy po niej były gładsze i miłe w dotyku, nadały włosom blask, łatwo się rozczesywały. Może nie jest super wydajna, ale mi się podoba. Polecam.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Pozytywne zaskoczenie.

Kupiłam ze względu na moje blond od połowy włosy - rozjaśniane metodą "ombre". Kolor dość szybko zmienia barwę - taki typ włosa. Zakupiłam, choć nie liczyłam na to, że utrzyma blond na dłużej, miałam jedynie nadzieję, że pomoże fajnie wydobyć i rozświetlić kolor.

No i mile mnie zaskoczyła.

+nawilża - nie jakoś spektakularnie, ale daje radę :)
+lekko wygładza
+włosy są przyjemne w dotyku
+rzeczywiście włosy pięknie błyszczą
+tania
+dość wydajna

Jedyne do czego mam zastrzeżenia to zapach.
Ogólnie polecam i na pewno jeszcze ją kupię.

Używam tego produktu od: Około 1,5mca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

w porównianiu do sióstr z serii ultra doux to słabizna

Kupiłam z myslą przetestowania po milym zaskoczeniu z odżywką w wersji z awokado.
Tutaj się zawiodłam, mam blond włosy ale żadnego na nich efektu rozjaśnienia czy blasku nie zauważyłam.
Ponadto trochę mnie męczyła ta odżywka zapachem (kwestia gustu) ale też i faktem, że nie mogłam po niej rozczesać włosów.
No i nie wydajna

Używam tego produktu od: luty 2013

Lubię :)

A ja lubię tą odżywkę mimo ,że jestem brunetką. Zakupy robiłam na szybko i nie zauważyłam,że jest do włosów blond...

Najbardziej podoba mi się ,że włosy są tak lśniące. Chyba po żadnej odżywce nie były takie błyszczące. Są miłe w dotyku i łatwo się rozczesują. Zauważyłam,że są nieco jaśniejsze ( więc dla blond włosów to chyba + ).

Niska cena w rossmanie.

Ma jeden minus - trzeba sporo nałożyć ,czyli jest mało wydajna. Niedawno kupiłam ,a już się kończy. Dodam ,że mam długie i grube włosy, dlatego tak szybko poszła :)

Gdyby była bardziej wydajna, myślę że kupiłabym ją znowu,ale chyba poszukam czegoś innego.

Mimo wszystko, serdecznie polecam ! :)

Używam tego produktu od: chyba trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie sprostała moim oczekiwaniom...

Jestem włosomaniaczką i od długiego czasu interesuję się pielęgnacją włosów. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów po stosowaniu tej odżywki, a odkąd dowiedziałam się o tym, że produkty z Garniera wysuszają włosy powiedziałam stanowcze nie wszystkim produktom do włosów z tej firmy! Zresztą zrezygnowałam już także z drogeryjnych odżywek - szukam ideału wśród produktów polecanych w aptece, bądź u fryzjera.

Plusy:
+dostępność
+całkiem fajny zapaszek

Minusy:
-nie nawilża, nie odżywia niestety
-nie zauważyłam, aby włosy były miękkie
-brak właściwości rozjaśniających
-niestety miałam problemy z rozczesywaniem, a nawet moje włosy się elektryzowały!

Moim zdaniem nie warta nawet tak niskiej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

najlepsza odżywka

lubię ją nawet bardziej niż szampon z tej serii.

plusy:
- ładnie pachnie
- dobra cena
- idealnie nawilża moje włosy
- bardzo ułatwia rozczesywanie

minusy:
- fakt, trzeba jej trochę nałożyć, żeby odczuć jej działanie

Ilość zużytych opakowań: 2-3 250 ml

Nieciekawa

Odżywka jest jednym słowem beznadziejna. Gęstszą konsystencję ma już szampon.

<b>Zalety:</b>
- dostępność,
- cena.

<b>Wady:</b>
- bardzo rzadka konsystencja, trzeba uważać przy nakładaniu, by nie wylądowała we wannie,
- niewydajna - by coś było na włosach, trzeba jej nałożyć bardzo dużo,
- nie odżywia,
- nie nawilża,
- nie wygładza,
- włosy tak samo się rozczesują jak przed użyciem tej odżywki,
- chemiczny zapach.

Używam tego produktu od: lipiec 2011