Lierac, Micro-Abrasion, Creme Lissante Stimulante Visage (Preparat do mikrodermabrazji)

Innowacyjny preparat czerpiący inspiracje z technik dermatologii kosmetycznej. Skutecznie złuszcza, zapobiega i redukuje widoczne objawy starzenia (utrata blasku, zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie)
Krem zapewniający skuteczne złuszczanie naskórka, optymalizujący działanie produktów pielęgnacyjnych.
Polecany w celu:
- głębokiej eksfoliacji
- spowolnienia procesu starzenia
- zwiększenia skuteczności kuracji pielęgnacyjnych
- redukcji blizn (po przebytym trądziku, pozabiegowych)

Polecany również w przypadku:
- utraty blasku
- przesuszenia skóry
- widocznych objawów fotostarzenia

Główne składniki i ich działanie:
- kryształki korundu25% - polerują skórę i usuwają martwe komórki naskórka
- mocznik 3% - nawilża i zapewnia skórze komfort

Najlepszy jaki miałam

Od razu po zastosowaniu widać efekty - u mnie podwójne - skora jest czerwona, ale zaraz dochodzi do siebie i jest bardzo gładka i sprężysta .
Mam problemy z naczynkami a peeling nie powoduje powstania nowych.
Rzadka konsystencja wg mnie jest idealna - nie ma mowy o pozostawieniu tłustego filmu.
Widzę efekty regularnego stosowania. Zmniejszyły mi sie drobne zmarszczki i efekty duszenia zaskórników i pryszczy. Skóra po peelingu ,,pije" kremy.
Działa rewelacyjnie !
Obecnie występuje w innym opakowaniu.

Cudowna polerka

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszeń, rozszerzonych porów i podrażnień. Długi czas nie stosowałam peelingów mechanicznych, a jedynie enzymatyczne oraz kremy złuszczające.

Skusiłam się na Micro-Abrasion Lieraca, kiedy koleżanka zachwalając ten produkt powiedziała o nim - "Musisz sama spróbować, ja Ci tego nie opowiem" ;)

Peeling ma postać dość rzadkiego kremu z bardzo drobniutkimi drobinkami o silnej koncentracji. Wydaje mi się, że konsystencja jest dobrą wypadkową - na tyle rzadka, żeby peeling dobrze się rozprowadzał i na tyle skoncentrowana, żeby zapewnić dobrą wydajność i działanie. Ilość dwóch ziaren grochu wystarcza mi na "wypolerowanie" całej twarzy i szyi.

Aplikacja jest przyjemna. Drobinki są maleńkie, ostre, ale nie drażniące. Nie ma uczucia szczypania, pieczenia, szorowania nawet przy pełnym 2minutowym masażu. Choć posiadaczkom cer wrażliwych radziłabym jednak ten czas zmniejszyć.

Po zmyciu preparatu skóra jest genialnie (!) wygładzona i oczyszczona, a przy tym nie jest ściągnięta ani wysuszona.
Powiedzieć, że peeling nawilża to zbyt dużo, ale zawartość substancji nawilżających sprawia, że cera jest oczyszczona a nie wyjałowiona.

Już po pierwszym zastosowaniu widać znaczne wygładzenie cery. Wyraźnie odczuwalne jest także zintensyfikowanie działania preparatów pielęgnacyjnych nakładanych po peelingu.
Przy regularnym stosowaniu efekt się pogłębia :)
Myślę, że tylko na tym może polegać działanie przeciwzmarszczkowe tegoż preparatu.

Produkt godny polecenia pod każdym względem!
Jedyne zastrzeżenie - cena.

Zamierzam spróbować jeszcze osławionego tutaj peelingu szafirowego Yoskine. Okaże się na ile jakość idzie w parze z ceną.

Używam tego produktu od: 4 tygodni - 1-2razy w tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op. w trakcie

dobry ale nie kwc

peeling dobrze ściera skórę raz w tygodniu, bez podrażnień .Gruboziarnisty,dobrze się rozsmarowuję .
Skóra po nim jest gładka .Polecam
Cena trochę odstrasza ,to jest mój pierwszy peeling więc nie mam porównania.

Używam tego produktu od: od roku

najlepszy!

Poleciła mi go kobitka w SuperPharm..szukałam innego kremu peelingującego Lieraca, niestety nie było. Pani zaproponowała "w zamian" właśnie ten...i nie żałuję, że dałam się namówić, bo od tamtego momentu jesteśmy nierozłączni:)

Peeling idealnie, nie za mocno-nie za słabo, zluszcza, regularnie stosowany(ja używam srednio co 2-3 dni)pięknie wygładza buziaka, zmiękcza skórę, a przede wszystkim dobrze nawilża. Dla mnie brak minusów, peeling nie jest agresywny, ale może dlatego, że twarz mam odporna na ścieranie jak podeszwa dobrego trzewika;)dlatego z efektów jestem zadowolona i na bank się z nim nie rozstanę już nigdy:)

Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczęte drugie:)

Są lepsze i tańsze

Peeling jest średni. Działa średnio, ciężko go zmyć, jest rzadki. Nie zachwyca, zwłaszcza za tę cenę. O wiele lepszy i tańszy jest peeling szafirowy Yoskine, o którym ktoś już pisał poniżej. Do zakupu dostałam po kilka próbek 6 różnych produktów tej firmy - kremów, maseczek, serum itp. i niestety stwierdzam, że żaden nie jest wart swojej ceny. Z tej firmy już raczej nic nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobry

Peeling stosuję codziennie. Nie podrażnia skóry, nie powoduje jej zaczerwienienia czy ściągnięcia. Lubię zawartość mocznika w peelingach. Dobrze złuszcza skórę i przygotowuje do nałożenia silnie działającego serum, kremu lub makijażu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

dobry, ale za drogi

Mocny, efektowny peeling mechaniczny, który działa ostro! Co prawda nie zastąpi mikrodermabrazji u kosmetyczki, ale po kilku użyciach rozjaśnił mi plamy po wyciskaniu na czole. Nie sam, bo używam również innych peelingów i masek, ale znacząco pomógł w moich zabiegach.
Niestety, jest mały (50 ml) i bardzo drogi (ponad 100 zł w SP, ciężko trafić na promocję -20%, bo są bardzo rzadko). Kupiłam, bo nie było alternatywy, i choć jestem zadowolona, to na szczęście pojawił się peeling szafirowy Yoskine (75 ml, 22 zł w promocji -20% w SP), który niczym mu nie ustępuje. Mam też wrażenie, że Lierac nie jest wydajny i szybko go ubywa - konsystencja jest dość rzadka i muszę dobierać peelingu, gdy nakładam.
Słowem - cieszę się, że poratował mnie w potrzebie, ale raduję się z godnego przeciwnika.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Rewelacja:)

Rewelacja.Dla mnie ten kosmetyk jest cudowny.
Rewelacyjnie złuszcza,slicznie pachnie.Samo uzywanie go jest przyjemnoscia.Pozostawia buzie gładziutką.Ja stosuje go 3 razy w tygodniu a nie jak zaleca producent tylko raz i buzia nie jest podrażniona.Co najwazniejsze nie uczula,nie powoduje wyprysków.Troszke rozjasnia i spłyca blizny ale bez spektakularnych efektów.
Jeden z moich ulubionych kosmetyków od którego sie uzalezniłam:)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

SUPER

Produkt jest świetny!
Wydajny: stosuje się go 1 raz w tygodniu,
Po zastosowaniu czuje, że moja skóra jest totalnie oczyszczona, złuszczona i doskonale przygotowana na kolejne kosmetyki np. maseczkę, krem.
Koniecznie pamiętajmy o ochronie UV, by obronić się przed przebarwieniami.

Po kilku tygodniach mogę śmiało powiedzieć, że moja skóra jest bardziej gładka, ma mniej przebarwień, które powstają po mechanicznym oczyszczaniu, od którego nie potrafię się czasem opanować.

Naprawdę warto mieć go na półce.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Niezastąpiony!

Wspniale wygladza skore, ujednolica koloryt, oczyszcza, rozswietla. Nie podraznia ani nie wysusza. Nie wyobrazam sobie bez niego pielegnacji mojej skory.
Jest bardzo wydajny. Doskonaly peeling, nawet dla cer wrazliwych i grymasnych.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 5 normalne

Dla mnie niezbędny

Mam skórę, która ma problemy z łuszczeniem się a jednoicześnie większość ostrych pilingów czy AHA bardzo ją podrażnia.

To pierwszy kosmetyk, ktory tak dobrze ściera i wygładza, a dzięki mocznikowi idealnie nawilża i łagodzi. Skończyłam 1 opakowanie, będę powtarzać. Używam 1 -2 x w tygodniu.

Dla mnie absolutnie niezbędny.

dobry

Bardzo dobry peeling , swietnie sciera ,twarz jest po nim ladna , jasna i odswiezona , do tego gesty i tresciwy jak lubie, czego chciec wiecej od peelingu ;)
Polecam !Używam tego produktu od:2 mies .
Ilość zużytych opakowań:1 szt