Alfaparf, Nutri Seduction, Wearable Treatment (Kuracja bez spłukiwania do włosów suchych)

Alfaparf Nutri Seduction Wearable Treatment ot kuracja bez spłukiwania do włosów bardzo suchych.
Zmiękcza i wygładza suche włosy, i trudne do modelowania nie obciążając ich. Specjalna formuła Alfaparf Nutri Seduction Wearable Treatment oparta na kaszmirze nawilża i chroni włókno włosa, podczas gdy składniki fit - odżywcze zapewniają codzienna dawkę minerałów i witamin.

regenerujące
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

słabizna

Zaczne od tego że mam włosy blond farbowane suche ale już nie mają zniszczonej struktury gdyż przestałam farbować. Bardzo nie lubie tej odżywki pomimo tego że probowałam ją zużyc na rozne sposoby ale nie da rady.
plusy:
-duża pojemnosc opakowania 200ml
- bardzo ładny zapach który utrzymuje sie na wlosach
minusy:
- nie zauwalalam zeby wplynela na odzywienie albo nawilzenie wlosow
- nie ulatwia rozczesywania włosow

Podsumowujac produkt nie robi nic oprocz nadania zapachu włosom. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: męcze pierwsze....

nie wystarcza mi

Muszę potwierdzić to, co już napisała przedmówczyni. Kupiłam ją skuszona tym, ze jest przeznaczona do suchych włosów i bez spłukiwania no i wcześniejsze przygody z Alfaparfem były niezapomniane :-) Też dałam za nią więcej, bo około 1/2 roku temu kosztowała w sklepie fryzjerskim 65 zł. Niestety nie spełnia warunków dla odżywki do włosów suchych, takich jakie mam. Ma wydawałoby się treściwą konsystencję, gęsta w dotyku, a po nałożeniu za słabo nawilża, nie nabłyszcza, słabo pomaga w rozczesywaniu. Gdy nałożę jej większą ilość, skleja mi włosy, obciąża.
Plusem jest ładny zapach i wydajność.

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

nie spełnia swojej roli

Moje włosy po umyciu szamponem to jeden wielki kołtun. Od dawna szukam odżywki, która pozwoliłaby mi na rozczesanie świeżo umytych włosów.I nic.
Odzywka jest droga ( zapłaciłam za nią więcej niż sugeruje opis), i po jej zastosowaniu uważam, że większa część tej ceny to opłata za markę.
Odżywka ma konsystencję lekką i przyjemną- balsam natychmiast wnika we włosy, ładnie pachnie,jednak nic a nic nie ułatwia ich rozczesywania.Być może na włosy mniej przesuszone niż moje zadziała, jednak mi nie pomogła.
Należy też nakładać ją oszczędnie- w nadmiernej ilości może przeciążać.
Po wysuszeniu włosy były bardzo mięciutkie i pięknie pachniały, jednak taki efekt można osiągnąć sięgając po tańsze produkty innych marek.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno