Celine Dion, Simply Chic EDT

Celine Dion, Simply Chic EDT

Sama artystka określa swoje nowe dzieło, `Simply Chic`, jako zapach `szykowny, świetlisty i subtelny`. To wszystko dzięki nutom sycylijskiej bergamotki, czarnej porzeczki, a także frezji, białej róży, kwiatowi lipy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska bergamotka, czarna porzeczka
nuta serca: frezja, biała róża, kwiat lipy
nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe

nic do zarzucenia

Kobiecy,delikatny pudrowo-kwiatowy zapach. Nie sa ani specjanie swieze ani tez duszace.Wg mnie bardzo romantyczny i klasyczny zapach.Trwalosc niestety kiepska co jest sporym minusem.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki 15 ml

Milusi otulacz

Przez pomyłkę znalazły się w moim domu wypróbowałam i muszę przyznać, zachwycił mnie.

Jest delikatny, ale z pazurkiem. Tak jak lubię- nie nachalny, nie duszący, ale intrygujący, przyciagający, zwraca uwagę. Trzyma się blisko ciała, nie napastuje otoczenia, ale i tak jest wyczuwalny. Nie czuję go non stop, pojawia się przy powiewie wiatru, gdy poruszą mi się włosy, gdy juz właściwie zapomnę, że mam go na sobie. Robi mi wtedy przyjemną niespodziankę przypominając o swojej obecności. To właśnie cenię w perfumach- są ze mna, ale nie w nachalny sposób, nie wysuwają się na pierwszy plan, pojawiąją się na scenie by znów zachwycić mnie lub otoczenie.
Delikatny, mydlany, pudrowy zapach z domieszką tego intrygujacego \\\'czegoś\\\'. Nie jest to zapach pokroju Słonia czy Euphorii, czyli \\\'czuję i wiem\\\'. Mam porównanie na skórze mojej Mamy i układa się na nas inaczej, różnica jest znaczna. Nie jest kontrowersyjny, ale na pewno nie \\\'bezpłciowy\\\'. Na codzień i romantyczny wieczór.
Nie wiem, czy kupie ponownie, gdyż mam 100ml i obecnie znudziły mi się pudry. Stoi więc na półce i czeka na swoja kolej, bo na pewno o nim nie zapomnę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu 100ml

Cudny zapach

Zapach, faktycznie, jest cudowny - delikatny, subtelny, bardzo kobiecy; jednocześnie NIE jest \'bezbarwny\' ani słabo wyczuwalny, wręcz przeciwnie - długo się utrzymuje.

Cena też nie jest wysoka, szczerze powedziawszy myślałam, że będzie o wiele droższy (zazwyczaj kupuję perfumy właśnie w tym przedziale cenowym, 50-70zł za 30ml).

Osobiście miałam większe opakowanie, które starczyło na bardzo, bardzo długo; (prawdę mówiąc podkradałam perfum mamie, ale wiem, że używany przez 2 osoby starczył na długo) ; wystarczy psiknąć się 2 razy, żeby pachnieć przez kilka godzin. Wiadomo, że na ubraniach zapach utrzymuje się o wiele dłużej.

Ogólnie jestem jak najbardziej na plus, jest to jeden z moich ulubionych zapachów.

UWAGA!! Jest tańszy odpowiednik. Zapach "La Rive. In Love" pachnie bardzo podobnie, a jest ponad 2 razy tańszy. Z tą różnicą, że prawdziwy, końcowy zapach (ten podobny do "Simply Chic" ) \'ukazuje się\' dopiero po kilkunastu minutach od użycia perfum, i chyba utrzymuje się krócej. Ale wiadomo, klasyka nic nie zastąpi :)

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ani jedno (perfumy nie były moje)

delikatna i przyjemna

Piękny zapach :) Używam jej na przemian z innymi perfumami, bo lubię zmienność.. :)
Jest delikatna i przyjemna a zarazem bardzo elegancka. Nadaje się na codzień, do pracy, szkoły. Najlepsza na upalne dni.
Kupiłam ją za ok.40zł, jestem bardzo zadowolona. Na pewno nie zabraknie jej na mojej półce.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

Olśnienie!

Wybierając się na święta do rodziny zapomniałam perfum i udałam się w celu zakupu jakiś zapachu do drogerii natura nie chciałam szaleć z kasą bo w domu zostały nowe YSL. Powąchałam i się zakochałam.
Nowoczesne, szykowne, intrygujące.
Szkoda że trudno je dostać :/. kupiłam już 3 opakowania.

Używam tego produktu od: dziewięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy