Syoss, Moisture Intensive Care, Instant Spray Conditioner (Natychmiastowa odżywka w sprayu)

To kosmetyk dający natychmiastowe rezultaty. Można ją aplikować bezpośrednio na osuszone ręcznikiem włosy. Nie wymaga spłukiwania.

polecam

Całkiem dobra odżywka. Pomocna przy splątanych włosach, szczególnie przy rozjaśnianych, wiecznie skudłaconych. Może nie poprawia jakości, ani nie zmniejsza łamliwości, ale z pewnością włosy sprawiają wrażenie miękkich. Nie puszą się. Zapach jest całkiem w porządku.

Działa dopóki się jej używa, po zakończeniu jej używania włosy nagle stają się bardzo przesuszone.. ;/

sama nie wiem

Nie jestem do końca przekonana działaniom tego produktu, mimo wszystko nie zauważyłam, aby jakoś specjalnie mocno przywrócił moim włosom życie. Na opakowaniu przeczytałam jednak wzmiankę o ułatwianiu rozczesywania włosów po kąpieli. Ja zawsze mam mnóstwo kołtunów na głowie po umyciu (a przynajmniej zazwyczaj) i spryskując włosy tym produktem wszystko rozczesuje jak należy. Jednak jeżeli o pielęgnacje chodzi, to wydaje mi się, że nie skusiłabym się na ponowny zakup, gdyż cudów nie czyni jak dla mnie. Poza tym jest bardzo wydajny, ja stosuje go już przeszło pół roku i jestem dopiero lekko za połową (a w domu stosuje go ja razem z mamą..)

Używam tego produktu od: ok.8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Może być.

Ogólnie w porządku, przy dłuższym stosowaniu można zauważyć efekty, choć co prawda miałam lepsze odżywki tego typu :) Nie polecam pryskania włosów tuż przy skórze (nawet z dużej odległości), bo można uzyskać efekt \'łupieżu\' i zbyt duża dawka jest w stanie obciążyć włosy. Ale ogólnie nie jest zła.

kiepski

Bardzo obciąża włosy, brzydko pachnie, przetłuszcza, nie odżywia i ogólnie nie spełnia swojego zadania

jedyny plus to taki że włosy stają się bardziej miękkie w dotyku

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

pomocny

Kupiłam w promocji za niecałe 7 złotych. Jestem w sumie zadowolona - niezastąpiony, jeśli po jakimś eksperymencie kosmetycznym nie byłam w stanie rozczesać włosów. Po użyciu włosy bardzo miłe w dotyku, rzeczywiście nawilża, w każdym razie coś tam robi. Fajna sprawa, że nie trzeba tego spłukiwać - dla leniwych, a wymagających w sam raz.

Trochę śmierdzi, ale tragedii nie ma.
Bardzo dobry patent, ale idzie trafić na lepszy.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół

Do niczego

Słaby,
w zasadzie nie widoczny nawet efekt kosmetyczny nie mówiąc o jakimś nawilżeniu czy wygładzeniu,
zapach nieprzyjemny,
małowydajny
same minusy

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1.5 op

To jest to!

Dla mnie ten spray jest cudowny! Mam włosy farbowane, kiedyś katowane prostownicą. Po nim lepiej się kręcą, są miękkie, błyszczące. Kiedy po wysuszeniu wygląda na to, że nic im już nie pomoże, ta odżywka działa cuda! Używam jej codziennie, bez umiaru, jestem nią zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: szesc

Polecam :)

Moim zdaniem jest to bardzo dobra odżywka. Mam grube, suche,szorstkie i łamliwe włosy, a dzięki niej włosy są lekkie i bardzo miłe. Dużo ułatwia rozczesywanie. Zapach wcale nie jest taki straszny, mi nawet się podoba. Daje wielki plus za to że włosy kompletnie się nie puszą. Od tego czasu, kiedy zaczęłam używać tego sprayu moje włosy są w dużo lepszej kondycji, ale to też może zasługa paru innych kosmetyków których używam :)

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Dla mnie nie...

Czy ja wiem, mam trochę mieszane uczucia co do tej odżywki, po pierwsze odrzucił mnie jej zapach, dość specyficzny, czy pomogła, hmm nie widzę jakiś super efektów, no i wydaje mi się, że włosy mi się po niej bardziej przetłuszczają, plusem jest to, że owszem włosy się lepiej rozczesuje, ale to tylko tyle.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

szału nie było

Odżywka cudów nie zdziałała. Moje długie włosy ciężko ujarzmić po umyciu.Nakładałam ją przed wysuszeniem. Jakiejś super poprawy stanu włosów niestety nie zauważyłam. Fajny zapach szybka aplikacja sprayu i w sumie to wszystko.Są skuteczniejsze...

Używam tego produktu od:miesiąca

polecam

Plusy

- cena
- ułatwia rozczesywanie
- bardzo fajnie nawilża włosy
- nie obciąża włosów

Minusy

- zapach

Bardzo lubię ten spray używam go od 3 miesięcy i zauważyłam, iż moje włosy są przyjemniejsze w dotyku. Zdecydowanym plusem jest fakt, iż ułatwia rozczesywanie (niby jak każda odrzywka czy spray), jednak po tygodniu używania zauważyłam, iż wypada mi zdecydowanie mniej włosów po umyciu ! Jestem zadowolona. Mogłabym się jedynie przyczepić do zapachu - zdecydowanie mi się nie podoba. Po tygodniu stosowania zauważyłam również, że włosy nie puszą mi się jak wcześniej (jednak nie wiem czy to za sprawą tego kosmetyku czy innego z tej samej serii). Polecam zakup - myślę, iż można wydać nie całe 15ście złotych by wypróbować. Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego ( używam 2/3 razy w tygodniu od 3 miesięcy)