Sunsilk, Aloe Serum, Szampon do włosów kręconych z tendencja do puszenia się

Sunsilk, Aloe Serum, Szampon do włosów kręconych z tendencja do puszenia się

Szampon z aloe serum. Głęboko odżywia wlosy. Zapobiega puszeniu się włosów, dzięki czemu można uzyskać wyraźne i naturalnie wyglądające loczki.

dobry, warto spróbować

SUNSILK szampon do włosów kręconych to - z tego co pamiętam- był mój pierwszy szampon tego typu, zakupiony pod wpływem reklamy telewizyjnej. Z góry zaznaczam, że produktu nie używałam już ładnych parę lat, więc swoją opinię opieram o wspomnienia...:)

Szampon, mimo niedużej pojemności, był bvardzo wydajny. Efekt zadowalający- stosowanie szamponu pomagało w ogarnięniu niesfornych loków. Ładny, przyjemny zapach; bardzo dobra cena.

Cały urok prysł w momencie, gdy producvent postanowił zmienić opakowanie produktu- mam na myśli nowe buteleczki w kolorze zielonym zamiast bieli z zielenią. Wraz ze zmianą opakowania, jakość produktu znacząco się pogorszyła, co skutkowało tym, że przestałam go używać. Szampon stał się mało wydajny (butelka na 2 tyg!!!!), jakościowo beznadziejny, nieskuteczny.

Gdyby tak producent zechciał powrócić to pierwotnej wersji Sunsilka, chętnie kupiłabym go jeszcze raz;)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam regularnie
Ilość zużytych opakowań: na pewno 5

super kosmetyk

jest rewelacyjny miałam super loki bez puszenia. Czy można go gdzies kupić?
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

bez rewelacji

Jako wierna fanka serii Sunsilk do kręconych włosów postanowiłam wypróbować szampon z tej linii. Jest to jedyny produkt, na którym się zawiodłam. Nie zauważyłam żadnej różnicy po użyciu go. Na moich włosach sprawdzał się tak jak każdy inny. No i ten zapach- mógłby być mniej mdły.

Może z innymi włosami robi cuda, ja z mojej strony go nie polecam.

dla moich loków idealny

Próbowałam już wielu szamponów(Wella, Nivea, Elseve, Schwarzkopf), ale tylko po tym mam miękko i naturalnie układające się fale. Nie zauważyłam też żeby włosy się po nim puszyły. Jest ich objętościowo dużo ( o to mi chodziło) ale nie mam żadnego napuszonego afro.

Używam tego produktu od: pół roku ( z przerwą na inne produkty,ale wróciłam do tego)

Totalna porażka

Jest to chyba najgorszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam. Nie zmniejsza puszenia włosów, ale jeszcze bardziej je nasila. Włosy po jego użyciu stają się szorstkie i wysuszone. W dodatku spowodował u mnie koszmarny łupież.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań:

odradzam !

Niestety - porażka. szampon może i powoduje skręcanie włosów, ale w moim przypadku wywołuje to kazdy szampon. Poza tym tylko czesc wlosow sie kręci, a reszta układa się w jakąś dziwną masę - używając jsformuowania poprzedniej recenzentki - robi sie siano na głowie :P ponadto efekt trochę podobny do różowego loreala, czyli włosy się łamią i są oklapnięte. Jednym słowem - nie kupię ponownie ! Aha, dodam że zawsze używam szapmonu z odżywką, wię oceniam raczej zestaw a nie sam szampon :]

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:3/4

BADZIEW STULECIA!!!!!!!!!

Jest to pierwszy kosmetyk jakiego używałam dotychczas, który wzbudził u mnie tak jednoznacznie negatywne emocje. Do tej pory na samo wspomnienie tego paskudztwa odczuwam niepochamowaną i w pełni uzasadnioną złość! I skruszona bije się w pierś, że przed zakupem nie przeczytałam recenzji tego kosmetyku na Wizażu.

A więc do rzeczy: tuż po umyciu włosów szamponem i wyschnięciu ich (ja osobiście bardzo rzadko używałam suszarki i jest to dla kondycji moich włosów dodatkowy plus) robiło się z nich jedno wielkie siano! Włosy mam zdrowe, więc dostałam niezłego szoku gdy się zobaczyłam w lustrze. Nawet mój chłopak zapytał się dlaczego mam takie siano na głowie...;) Włosy myłam nim najczęściej wieczorem (co w przypadku tego badziewia było jak najbardziej uzasadnione) tak, że przez noc się trochę "uspokoiły" i "zmniejszyły". I myślałam głupia, że na drugi dzień będzie już OK, ale się wyraźnie przeliczyłam. Nastąpiło bowiem przegięcie w drugą stronę, czyli włosy maxymalnie oklapły, wręcz wyprostowały się i wyglądały po prostu na nieświeże. A o rzadnym podkręceniu loków nie było już oczywiście mowy... Także skończyło się na tym, że zostałam zmuszona do codziennego mycia głowy, mimo iż wcześniej robiłam to co 2 dni i przy nieocenionej pomocy całej rodziny jakoś szczęśliwie udało mi się skończyć opakowanie (dobrze, że tylko 200 ml;)).

Także nie muszę chyba dodawać, że jest to po prostu BADZIEW STULECIA i nikomu tego nie polecam... Omijam go w drogerii szerokim łukiem i samo spojrzenie na to zielone opakowanie przyprawia mnie o mdłości. Słowem zraziłam sie chyba nieodwołalnie do Sunsilków i firmy Unilever.

NIGDY WIĘCEJ!!!

ilość zużytych opakowań: 1 i zdecydowanie ostatnie

Przeciętny

Szampon obietnicuje podkreślenie skrętu i fal, niestety na obietnicy się kończy. Włosy się puszą i tyle. Plusem jest natomiast ich wygląd. Ładnie się błyszczą, są delikatne w dotyku. Do tego oczywiście bardzo ładny zapach.

fajny ;]

szampon jest fajny i razem z mleczkiem sa profesjonalistami ;p ladny zapach, mila konsystencja, ujarzmia puszenie jak nic ;) i wloski ladnie sie kreca ;) uzywam go juz na prawde dlugo kolo dwoch lat moze i naprawde nie narzekam a wloski sa cudne ;) co prawda tylko cztery gwiazdki ale to dlatego ze nie mam porownania z innymi szaponami do wlosow kreconyh wiec nie wiem jakie tam one robia cuda ;) ale sunsilk naprawde polecam ;)

Spełnia swoje zadanie ! :

Kupiłam na czas obozu w Chorwacji. Mam kręcone włoski, a ten kosmetyk doskonale spełnił swoje zadanie:
-ujarzmił puszenie
-podkreślał skręt
Raczej żadnych minusów nie zauważyłam, zapach mi się podobał, konsystencja też, cena b. niska (w promocji bodajże za niecałe 5 zł! )

Włosy i tak myję codziennie (nie ze względu na to,że przetłuszczają się , ale po to, żeby mieć ładne loczki :) )
Ogólnie: polecam!

Używałam tego kosmetyku przez 10 dni(nawet dwa razy dziennie) ilość zużytych opakowań: całe :)

Zwykły

+ Niska cena.
++ Bardzo ładny zapach, dobrze się pieni.
+++ Wygładza, ujarzmia siano.
- Szybsze przetłuszczanie.
-- Dość ciężkie rozczesywanie (cecha wspólna Sunsilk i Timotei).
--- Obciążanie fryzury - nie polecam do cienkich, przetluszczających się piórek.

Zauważyłam, że szampony, które niesamowicie się pienią (jak mydło), wysuszają włosy i bardzo utrudniają rozczesywanie.

OK

Super! Ładnie pachnie, jest dość wydajny, zapobiega puszeniu się włosów, ułatwia rozczesywanie - w sam raz dla osób z "sianem" na głowie :D