BeneFit, Powderflage (Sypki korektor)

BeneFit, Powderflage (Sypki korektor)

Pojemność 3,2 g

Sypki korektor rozświetlający do oklic oczu i ust. Bardzo drobno zmielony, nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu. W zestawie pędzel do nakładania korektora.

Świetny utrwalacz

W każdym miesiącu wychodzi tyle nowości makijażowych, że trudno ogarnąć choć połowę. Tym bardziej trudno pisać recenzję produktu z kategorii "zapomniane kosmetyki". Hm... zapomniane, lecz wciąż dostępne...:) I wciąż kupowane:)
PowderFlage to puder z drobinkami rozświetlającymi z dołączonym do opakowania pędzelkiem. Ma za zadanie rozświetlić okolice oczu.
Plusy:
- delikatnie rozświetla okolice oczu
- drobinki nie są tandetne, ale subtelne
- nie nadaje koloru, dlatego pasuje każdemu
- sprawia, że skóra pod oczami staje się miękka i bardzo wygładzona
- utrwala inne produkty (korektory)
- nie wnika w zmarszczki
- nie uczula
- duża wydajność
- nie wysypuje się za dużo.
W matematyce plus i minus daje minus, lecz u mnie to jest neutralne:
- dołączony jest mały, wachlarzykowaty pędzelek - co jest plusem, lecz jest on dosyć nieporęczny i twardy, co minusem
Minusy:
- jak na korektor w pudrze - brak krycia
- opakowanie - niby ładne, okrągłe, lecz nie do końca użyteczne - czasem trudno jest nabrać produktu w sam raz, gdyż wieczko opakowania jest jak dla mnie ciut za małe.
Za utrwalenie, za wygładzenie okolicy oczu i za dużą wydajność - dałabym 5. Za funkcje korektora - dałabym 1,5 gwiazdki. Mimo, iż bardzo lubię ten produkt, daję 4 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

wygoda w używaniu przede wszystkim

świetny, delikatnie rozświetlający korektor pod oczy.

Osobiście nie przepadam za płynnymi mazidłami i staram się w codziennym makijażu wystrzegać ich jak ognia..
Nie mam specjalnie cieni, lubię jednak rozświetlać okolicę oka.

Ten produkt, z uwagi na swoją małą inwazyjność przyda się dziewczynom bez poważnych problemów z tą okolicą twarzy a szukającym subtelnego rozświetlenia i odświeżenia twarzy.

Forma jak najbardziej mi odpowiada - jak w Benefitowej instrukcji - nakładam niewielką ilość pudru na pędzelek, strzepuję nadmiar i delikatnie muskam od wewnątrz na zewnątrz, aż po krawędź łuku brwiowego.
Jest idealny dla dziewczyn, które jak ja :) nie lubią się brudzić, wklepywać, rozsmarowywać korektora pod oczy.

Produkt wydajny.
Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/6

Niezbędny w mojej kosmetczyce

Jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie swojego makijażu. Nie mam cieni pod oczami, zmarszczek - mam naprawdę zadbaną tę okolicę twarzy, lubię natomiast efekt rozświetlonego spojrzenia. Nie aplikuję nigdy na okolicę oczu podkładów - wydają mi się zbyt ciężkie, używam za to korektora, a następnie właśnie tego pudru. Kosmetyk ten wspaniale utrwala każdy korektor - sprawia, że nic nie wchodzi w minimalne, ale jednak zmarszczki mimiczne, kosmetyk się nie waży i utrzymuje w niezmienionym stanie przez cały dzień. Dodatkowo puder pięknie rozświetla spojrzenie mimo wcześniej nałożonego i tak jasnego korektora. Jego ostatnią zaletą jest fakt, że jest niesamowicie wydajny - używam go z pędzlem Sigmy SS224 - polecam, tego typu pędzle idealnie nadają się do aplikacji Powderflage.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego, ale będzie kolejne

A ja go lubię :)

To jest tak naprawdę mój pierwszy sypki korektor, więc moja opinia może być nie do końca słuszna. Ale napiszę co mi się w nim podoba:

+ opakowanie
+ wydajny, mam już go od kilku miesięcy, a jeszcze końca nie widać
+ cena w stosunku do wydajności jest niska
+ moja cera możliwe, że nie potrzebuje dużego ukrywania cieni, ale dzięki załączonej "lekcji" rozjaśnia ładnie buzię :)

- za pędzelek, oj nie lubię go, jest za ostry

Puder na cienie pod oczami...

Zalety:

+ ładne opakowanie
+ rozjaśnia cienie pod oczami oraz utrwala korektor (YSL, Touche Eclat)
+ nie jest zbyt drogi w porównaniu z innymi korektorami w pudrze

Wady:

- pędzelek dołączony do opakowania nie jest zbyt delikatny, jest wręcz sztywny i jak dla mnie niewygodny – używam innego zamiast tego
- skład jest przerażający 

Dodatkowe informacje:

* pojemność 3,2 gr

*cena u producenta $28.00

* Składniki:
TALC, MICA, SILICA, DIMETHICONE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), HDI/TRIMETHYLOL/HEXYLLACTONECROSSPOLYMER, VINYL DIMETHICONE/ METHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ETHYLENE/ METHACRYLATE COPOLYMER, ULTRAMARINES (CI 77007), MANGANESEVIOLET (CI 77742), POLYMETHYL METHACRYLATE, SODIUM DEHYDROACETATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE, IRON OXIDES (CI 77492), TIN OXIDE, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ASCORBYL PALMITATE.

Ilość zużytych opakowań: zero

nic nie robi

Kupiłam go zachęcona opiniami w jednym z magazynów kosmetycznych. Jeśli chodzi o korektory to mam duże doświadczenie i wiem jak je dobrze używać, ale ten jest dla mnie wyjątkowo slaby. Mimo, ze nia mam dużych cieni i praktycznie wszystkie inne korektory ładnie je zakrywaja ten tego nie zrobił. Nie podoba mi sie aplikacja- jest to różowy proszek, ktory nakładamy za pomoca dołączonego wachlarzowatego pędzla.U mnie efekt praktycznie żaden. Skóra pod oczami była taka sama jak przed nałożeniem, nawet nie byla rozświetlona. Kosmetyk leży u mnie w kuferku nieużywany.2 gwiazdki z sympatii dla marki.

Biorę go jeszcze raz.....

Bardzo ładnie niweluje i rozjaśnia cienie pod oczami. Powoduje efekt rozjaśnienia całej buzi zastosowany wg dołączonej do niego lekcji nakładania. Był to prezencik urodzinowy od koleżanek z pracy bo cena produktu jest dość wysoka i powodowała duże wyrzuty sumienia aby zakupić samodzielnie ;-)))). Myślę, że kiedy się zakończy wrócę do niego ponownie już bez wyrzutów.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: