Avon, Sun+, After Sun, Shimmering Tan Enhancer (Złocisty balsam wzmacniający opaleniznę)

W trosce o indywidualne potrzeby każdej skóry, AVON stworzył zupełnie nową linię SUN+. Kosmetyki te oparte na unikalnym kompleksie Derma-UV Plus zapewniają maksimum ochrony: PA przed działaniem promieni UVA oraz SPA przed działaniem promieni UVB. Balsam zawiera połyskujące drobinki, witaminę A o właściwościach regenerujących, nawilżający panthenol, witaminę E o właściwościach przeciwutleniających.
Podkreśla naturalną opaleniznę, nawilża i koi skórę, nadając jej piękny, złocisty połysk.

dobry

Fajny produkt po opalaniu, skorzystałam z niego gdy po plażowaniu koleżanka mnie "poczestowała" i stwierdziłam że muszę miec. ładnie pachnie, szybko się wchłania nie pozostawia tłustej lepkiej warstwy i dośc dobrze koi i nawilża dodatkowym atutem sa sliczne drobinki które podkreślaja opaleniznę ale nie wygląda sie przesadnie świetliście. Dobry produkt.

Ok

Nie jest to produkt zły ,ale nie mój ulubieniec w tej kategorii. Wszystko byłoby idealnie , skóra ładnie wygląda po nałożeniu , rozświetlona , fakt , przyspiesza opaleniznę , jednak za mało nawilża. Po pewnym czasie od nałożenia czułam ,że skóra jest napięta , odwodniona. Nie wiem czy kupię ponownie.

lubie

Balsam ma w sobie drobinki, które ładnie się mienią na skórze i nie wyglądają jakoś kiczowato. Lubię drobinki w takich produktach, bo dodatkowo ładne podkreślają opaleniznę. Balsam szybko się wchłania i całkiem fajnie nawilża skórę. Natomiast w jego zapachu jestem zakochana. Nie wiem nawet co mi on przypomina, ale jest świetny. Konsystencję ma dosyć rzadką, a do tego jest dosyć wydajny. Butelka bez problemu stoi- nie przewraca się co jest według mnie jak najbardziej na plus, bo zawartość opakowania od razu spływa do zakrętki i produkt łatwiej się wydobywa. Myślę, że wielu osobom się spodoba- od siebie go polecam.

co lato do niego wracam,uwielbiam go ,przepieknie podkresla opalenizne, cudownie blyszczy a nogi wygladaja jak u modelki

Pozwolilam sobie na mala dygresje i porównanie ze nogi wygladaja po tym balsamie jak u modelki bo rzezczywiscie tak jest. Oczywiscie nie moje nie smiala bym tak o moich racicach powiedzieć. Ale no wlasnie. Co rok chętnie wracam do tego balsamu bo: pięknie wygladza skore i koji ja po uderzeniu sloncem. Drobinki zlota pozwalają na to ze nie widać niedoskonalosci na skorze jak jakies naczynka i inne przykre brzydactwa. Dobrze nawilza wysuszona skore i podrazniona sloncem a uwiezcie mi nigdy sobie slonka nie zalowalam wiec potrzebuje mega nawilżaczy i to jest numer jeden. ale żeby nie było tak cudownie to zapach tego fantastycznego balsamu pomieszany z opalenizna można porownac do zapachu sera koziego wiec masakra. Pomimo to genialny kosmetyk.

przydatny

Świetny na lato. Wydajny o fajnej konsystencji i miłym zapachu. Szybko sie wchłania i nie lepi się do ciuchów. Pozostawia delikatną poświatę i lekko chłodzi. Często bywa w cenie promocyjnej wiec jak najbardziej można polecic

podoba mi się :)

+ cena
+ konsystencja
+ dobrze się wchłania
+ ma piękny kolor, który super podbija opaleniznę
+ duża ilość drobinek
+ ciało w słońcu wygląda pięknie
+ wydajny

- może brudzić ubrania, dlatego lepiej poczekać aż się dobrze wchłonie

Balsam ten jest świetnym produktem na lato lub na większe wyjścia.
Lubię go za to, że:
+ piękne rozświetla skórę, jednocześnie ją nawilżając
+ ma naprawdę duże drobinki, które widać na skórze i które na niej zostają przez wiele godzin
+ w promocji kosztuje około 9-10 zł
+ ma specyficzny (dla mnie trochę dentystyczny :D) zapach, ale lubię go
+ jest wydajny
Produkt ma jednak też kilka wad:
- opakowanie jest niewygodne i z reguły wypływa z niego za dużo balsamu
- trzeba odczekać po jego aplikacji gdyż może trochę brudzić jasne ubrania
Ogólne wrażenie jest jednak pozytywne i będę go kupować w każde wakacje :)

Cudowny:)

Balsam genialny,posiada błyszczące drobinki,dzięki czemu pięknie podkreśla opaleniznę.Efekt na skórze nieziemski:).
Dobrze sie wchłania i nawilża.Wygodna stojąca i funkcjonalna butelka.
Jestem MEGA zadowolona i dlatego jest moim stałym bywalcem od 4 lat.
Szczerze polecam:)

Używam tego produktu od: cztery lata

genialny

Oprócz produktów z serii Planet Spa, jakoś nigdy nie mogłam się przekonać do kosmetyków pielęgnacyjnych z Avonu.
Wypróbowałam go z ciekawości, gdy zamówiła go moja mama.
Balsam ma właściwości samoopalacza, trzeba go dobrze rozsmarować. Plus za konsystencje, złociste drobinki (które nie wyglądają na skórze kiczowato) i wspaniały efekt na skórze. Świetnie podkreśla opalenizne (nie tylko taką zaawansowaną ;) , dodatkowo natłuszcza i minimalnie nawilża.
Jedyny mały minus za wydajność i tempo wchłaniania, jednak nie obniżam przez to oceny, bo efekt jest nieziemski. Najlepiej prezentują się nogi B) Jak dotąd najlepszy balsam tego typu jaki używałam. Polecam

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

prawie idealny

Jest to najlepszy balsam z drobinkami na lato jaki do tej pory testowałam ♥

Jest cudowny - mocno, wg mnie perfekcyjnie nadrobinkowany, złociście, bogato, ja uwielbiam ten efekt ♥

Podkreśla cudownie opaleniznę ponieważ sam jest też w złocistym kolorze, trzeba jednak dobrze go rozsmarować i uważać na jasne ubrania.

Konsystencja jest nieco rzadka, ale to dobrze, bo dzięki temu nie ma problemu z porządnym rozsmarowaniem, gdyby był gęsty mógłby zostawiać smugi.

Nowa butelka jest bardziej funkcjonalna - stoi do góry dnem i nie przecieka jak poprzednia odsłona.

Pół gwiazdki mniej za zapach - moim zdaniem niezbyt fajny, kartonowy, chemiczny. Używam mgiełki co prawda latem, ale i tak go czuję. Byłby idealny, gdyby był bezzapachowy.

Naprawdę polecam, wracam do niego niezmiennie od 3 lat, nie znajdując godnego następcy.

Używam tego produktu od: od 3 lat

bardzo przyjemny

Dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze

Plusy:
- całe wakacje w Turcji pięknie podkreślał opalenizne
- sprawdził się jako chłodzące SOS po całym dniu na palącym śłońcu
- forma jakby żelu, bardzo ciekawa
- zapach jakby miętowy, chłodzący, odświeżający
- cena, w promocji poniżej 10zł

Wady:
- trochę tandetne opakowanie
- po aplikacji brudził ubranie

Ilość zużytych opakowań: jedno wakacyjne

Świetnie podkreśla opaleniznę

Plusy:
- cały ogrom błyszczących malutkich drobinek
- podkreśla naturalną opaleniznę
- dobrze się wchłania
- skóra pozostaje miła w dotyku
- dość wydajny
- ładnie pachnie

Minusy:
- nawilża, ale za słabo

Balsam ten cudownie podkreśla opaleniznę, a zawarte w nim drobinki nie wyglądają na skórze kiczowato. Niestety zbyt słabo nawilża, ale można mu tą jedną rzecz wybaczyć.
POLECAM!