Sally Hansen, Line Smoothing Mineral Powder

Sally Hansen, Line Smoothing Mineral Powder

Wspaniale nabłyszczający puder do twarzy i ciała. Bez drobinek, daje efekt "tafli". Opakowanie zawiera lusterko i pędzelek. Występuje w czterech odcieniach:
bronze glow
pink glow
apricot glow
no color glow.

w zasadzie nie robi nic

Posiadam ten puder od ponad roku, może nawet i dwa lata, wielokrotnie próbowałam się do neigo przekonać,ale niestety bez zmian :(
Ciężko się go nakłada i ciężko o jakikolwiek efekt.
Dla mnie za delikatny i za twardy, wolę pudry brązujące o bardziej miękkie konsystencji i bardziej nasyconych odcieniach.
Ten czy jest czy go nie ma to efekt jeden i ten sam ;)

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

mozna wypróbowac

Mam wersje no color glow, czyli puder rozswietlajacy. Faktycznie, mimo mozaiki kolorów - daje tylko ładny, perłowy poblask, kojarzacy sie z platinum lauder ( tez bardzo lubie). Na pewno odpowiada mi bardziej, niz puder rozswietlajacy essence, a róznica cenowa nie jest duza.
Opakowanie sredniej urody, srebrny plastyk jest toporny. Pedzelek wyglada niezle, choc z racji twardosci - moze robic smugi. Od biedy jednak sie nada ;)
Puder nadaje sie do podkreslania elementów twarzy czy dekoltu, na cała twarz, z uwagi na silny "glow" - na szczescie bez drobinek! - na pewno sie nie nadaje. Ja nakładam na kosci policzkowe, przed rózem. Trwały.
Podsumowujac - wart wypróbowanie, jesli szukamy rozswietlenia bez drobinek, a nie chcemy inwestowac w meteoryty czy platinum lauder...

polecam

Mam jasną cerę i do tej pory zero doświadczenia jeśli chodzi o pudry brązujące czy rozświetlające. Ten kupiłam dość przypadkiem na allegro i zdecydowałam się ze względu na niską cenę ok 14 zl; odcień Apricot Glow:

+ delikatny, trudno z nim przesadzić
+ fajny efekt rozświetlenia, dzięki czemu cera wygląda na wypoczętą
+ można łatwo stopniować efekt
+ lusterko + pędzelek (ale ja i tak używam innego)

Nie mam porównania z innymi podobnymi produktami, ale z tego zdecydowanie jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

bardzo dobry

Byłam zakochana w innym pudrze rozświetlającym Sally Hansen, niestety chyba został wycofany, bo nie udało mi się go nigdzie znaleźć, a ten wydawał się najbardziej zbliżoną alternatywą. Mam jasną cerę i pudry często bywają dla mnie za ciemne, więc kupiłam odcień no color glow. Jak dla mnie to kolejny strzał w dziesiątkę. Dla osób z suchą cerą, które nie mają problemu z błyszczeniem, sprawdzi się na całej twarzy. Dla innych może posłużyć jako bardzo dobry rozswietlacz. Ja używam go na oba sposoby, przy czym nałożenie na całą twarz daje bardzo świeże i młodzieńcze wykończenie makijażu. Ku mojemu zdziwieniu, faktycznie wygładza skórę i sprawia, że drobne zmarszczki są mniej widoczne. Bardzo fajnie wygląda w lecie, na opalonej skórze, ładnie odbija promienie słoneczne. Jak dla mnie super produkt w dobrej cenie.

PLUSY:
- ładnie rozświetla cerę, nie daje przesadnego efektu
- sprawdza się zarówno jako puder, jak i rozświetlacz
- jest tani
- posiada lusterko i pędzel
- jest wydajny

MINUSY:
- dołączony pędzelek nie należy do najwygodniejszych i jest zdecydowanie zbyt sztywny (ja i tak używam innych pędzli)

wspaniały błysk

puderek jest rewelacyjny, producent poleca go do twarzy, ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiego totalnego błysku na twarzy...no może odrobinę na szczytach kości policzkowych :-) odcień Bronze glow delikatnie brązuje i wspaniale nabłyszcza, nie zapycha porów, dosyć odporny na ścieranie, najlepszy efekt uzyskuję mieszając wszsytkie kolory, pędzelka nie oceniam, bo nigdy nie używam dołączanych do pudrów pędzli, na pewno zaopatrzę się w jeszcze jakiś odcień :-)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze