Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy

Pojemność 1 szt

Szczotka-masażer do skóry głowy, do stosowania wcierek.
Idealnie współgra z produktem Ecocera Medi Hair Booster.
Pobudza mikrokrążenie, wpływa na kondycję włosów i skóry głowy.
Stosowanie wcierki sprawia, że włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i uniesione u nasady.
Szczotka-masażer może być stosowany również w duecie z szamponem.
Wymiary :

długość – 8 cm
wysokość – 7 cm
szerokość – 8 cm
Produkt dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

inne
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy, która jest bardzo dobra, bardzo dobrej jakości wykonania i wyjątkowo pomocna. Wcieranie wcierek i jednoczesny masaż skóry głowy, po kilku tygodniach widać znakomite efekty. Dobrze się trzyma, wybrałem czarny kolor. Nie szarpie włosów, nie drapie skóry, jest idealnie delikatna.

Bardzo dobra

Bardzo dobra szczotka z Ecocery. Idealna do wcierania wcierek, co znacznie ułatwia nakładanie takich kosmetyków. Delikatna dla skóry głowy i dla włosów. Nie ciągnie ich i nie plącze. Łatwo utrzymać szczotkę w czystości. Mi się przydaje także przy myciu głowy. Dobrze się ją trzyma w ręku.

Polecam każdemu ! Przyjemny masaż głowy i prosty w użyciu sprzęt. Dobry jakościowo materiał, szczotka prezentuje się bardzo ładnie, schludnie i nowocześnie, aż chce się używać. Polecam szczególnie dziewczyną, które lubią dbać o włosy

Zmieniła moją pielęgnację

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy bardzo zmieniła moją pielęgnację. Wcierki wcierane szczotką czuć, że lepiej się wchłaniają, i jest to o wiele, wiele wygodniejsze niż wcieranie palcami, aż opuszki mnie bolały. Świetny zakup. Jakość super z "czułkami" szczotki nic się nie dzieje, są miękkie, nie podrażniają skóry. Ładne kolory do wyboru, między innymi czarna, jaka mam. Ale są i pastelowe.

Super super

Polecam każdemu kto zapuszcza włosy! super efekty razem z wcierkami! przyjemny masaż i prosty w użyciu sprzecik :) mysle zekazdy bedzie zadwoolony. Dobry jakościowo materiał zostal wykorzystany do produkcji

zaskoczona na plus

kupiłam promocyjnie żeby wspomóc rozczesywanie włosów córki, zastosowałam równiez u siebie i okazało się że jest ro bardzo fajny gadzet, przyjemnie masuje, daje uczucie odprężenia, nie plącze włosów a i do wcierek myślę że produkt idealny

Super!

Bardzo fajny masażer do skóry głowy. Nie wyrywa włosów, jest miękki i delikatny. Masaż jest bardzo przyjemny. Nie plącze włosów zarówno na sucho jak i na mokro. Fajny przy kuracji na porost włosów. Ja używam go również podczas mycia i dobrze się przy tym sprawdza.

Wspomaga ukrwienie

Szczotka wspomaga ukrwienie skóry głowy, więc się przydaje przy okazji stosowania wcierki na porost włosów. Nie szarpie, łatwo się ją myje, jest lekka i dobrze leży w dłoni. Masaż nią jest naprawdę przyjemny.

Lepsza niż się spodziewałam

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy to produkt lepszy, niż się spodziewałam. Zamawiałam w ciemno przez internet i spodziewałam się bardziej twardej masującej części. Realnie szczotka bardzo przyjemnie masuje i dobrze wciera w skórę kosmetyki. Po prostu chce się jej używać codziennie :) Trzyma się super w ręku i łatwo wykonuje nią ruchy. Polecam, zapomniałam przy niej o masowaniu się palcami!

Super pomocna szczotka

Super pomocna szczotka przy codziennej pielęgnacji i wcieraniu wcierek. Wykonana bardzo solidnie. Jedna część do trzymania jest bardzo stabilna. Część do masowania jest wykonana z silikonu. Odpowiednio miękka i bardzo przyjemnie masuje skórę głowy. Używam na dwa sposoby, myjąc włosy, szampon wtedy wybornie się pieni oraz przy wcieraniu wcierek. Działa bardzo relaksująco i super trzyma się w dłoniach.

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy jest bardzo przydatna

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy jest bardzo przydatna. Chociaż wcześniej uważałam że to kolejny mało potrzebny gadżet. Świetnie masuje skórę głowy, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Przydatna

Ecocera, Medi, Szczotka do skóry głowy jest bardzo przydatna. Używam jej w czasie mycia głowy szamponem, co widzę, że wpływa na lepsze oczyszczenie skóry. Używam też z wcierką z tej samej marki, bardzo dobry duet. Szczotka fajna w użytkowaniu, na pewno nie szukam już żadnej innej.