Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Clay Mask (Maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinką i kwasem salicylowym 0,5%)

Maseczka sprawia, że pory stają się widocznie oczyszczone i zwężone. Usuwa zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum, które zatykają pory. Kosmetyk zawiera kwas salicylowy, który złuszcza skórę oraz wyciągi z oczaru wirginijskiego i eukaliptusa, znane z oczyszczających, ściągających i antyseptycznych właściwości.
Składniki aktywne: kwas salicylowy, wyciąg z oczaru wirgińskiego i eukaliptusa.

Fajny

Fajna maseczka. Jedynym minus to zbyt intensywny zapach, który podrażnia oczy. Działa i pomaga. Polecam.
Zalety:
działa
odświeża
cena

Wady
podrażnia oczy

Super !

Moja skóra jest bardzo problematyczna często zmieniam kosmetyki. Używałam również tej maseczki, która była całkiem niedobra. Mam straszne pory szczególnie nad policzkami/ koło nosa. Dzięki tej maseczce moja skóra znacznie oczyściła się, pory zmniejszyły się, skóra jest po niej gładka w dotyku. Maseczka ma dobrą konsystencję, nie spływa. Jest wydajna i tania.

Ma swoje zalety

Produkt ten kupiłam całkiem niedawno z myślą o nieestetycznych wągrach na twarzy. Używam go kilka razy w tygodniu i za każdym razem widzę delikatne efekty.

Po użyciu produktu, skóra staje się miękka i delikatna oraz widać znaczną poprawę wyglądu cery. Maseczka działa oczyszczająco i bardzo spodobała mi się jego kremowa konsystencja.

Zapach jest przyjemny, delikatny i odświeżający. Buteleczka jest zgrabna , a sam produkt wydajny. Ostateczną zaletą jest cena, przez którą na zakup ten może sobie pozwolić na prawdę każdy.

Zdecydowanie polecam.

kosmetyczny koszmar

bardzo jestem zawiedziona, tym bardziej, że widzę ile ma dobrych opinii :(
u mnie oprócz ściągnięcia i przesuszenia maseczka nie zrobiła nic!
podrażnia skórę, ciężko się zmywa, nie specjalnie pachnie. Została mi prawie cała tubka i chyba wyrzucę, bo strach komuś to oddać.

Ok

Fajna maska, ale sądząc po opiniach, spodziewałam się czegoś więcej. Jej działanie oceniam, jako dobre, jednak bez rewelacji. Oczyszcza, jednak nie dogłębnie. Wysusza skórę i trochę ją podrażniła, dlatego przestałam ją stosować na policzki. Bardzo mocno zastyga i ciężko ją zmyć. Nie jest zła, ale wolę "czarną" maseczkę z tej samej serii - daje lepsze efekty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

TRAGEDIA

kupiłam zachęcona opiniami, nałożyłam pierwszy raz. Miłe uczucie ściągnięcia, oczyszczenia. Poszłam sobie spokojnie spać a rano zobaczyłam tragedię. Na całej twarzy powstała boląca skorupa, z której wydobywa się woda. Całość byłą okropnie czerwona i piekąca. Bardzo rzadko coś mnie uczula. A ta maseczka przeszła wszystko. Dermatolog był przerażony moim widokiem i teraz muszę leczyć twarz maściami sterydowymi.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: zero

bardzo fajna

Dobra, tania maseczka do uzywania w domu, działa i uzywam jej od dlugiego czasu. Spełnia moje oczekiwania, bardzo dobrze działa na małe świeze rany! Uwazam ją za jedną z najlepszych. Glinka i kwas salicylowy to to, czego szukam w maseczkach!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4ego

bardzo fajna

Maseczka dobrze oczyszcza, jest miła w używaniu, bo dobrze się ją nakłada, ma dobrą, gęstą konsystencję, nie zasycha szybko, dobrze się zmywa. Nie wysusza, pozostawia skórę odżywioną. Wycisza podrażnienia, zaczerwienienia. Buzia ładnie, matowo wygląda, bez rozszerzonych porów.
Nie jest droga, wystarcza na długo. Po prostu porządna maseczka, polecam

Za tę cenę rewelacja!

Kupiłam ją za śmieszne 10zł. Działanie jest analogiczne do mojego hitu czyli zielonej czystej glinki z Argiletz,czyli zmniejsza widocznie pory,odblokowuje je, oczyszcza, wygładza, odświeża tłustą cerę. Zawiera dodatkowo kwas salicylowy pomocny w walce z nowymi wykwitami i przebarwieniami po nich. Dodam jeszcze, że mnie nie podrażnia, ale delikatniejsze cery mogą się zbuntować.

Tłuste i mieszane cery polecam wam ją z czystym sercem. Na stałe zagości w mojej kosmetyczce o ile jej nie wycofają...

Godna uwagi

Szczerze wątpiłam w działanie tej maseczki oraz bałam się wysuszenia i tak już mojej suchej buzi.. jednak muszę przyznać, że ta niepozorna maseczka Avonu zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie!

Skóra jest oczyszczona i odświeżona, pory lekko zwężone (tu nie spodziewajmy się cudów), cera zmatowiona, nie ściągnięta. Maseczka działa na zasadzie glinki, nie podrażnia, a mam naczynka ;)

Polecam serdecznie! Będę do niej wracać.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięce
Ilość zużytych opakowań: skończone 1 całe

super :)

maseczka u mnie sprawdza się wyśmienicie :)

-oczyszcza (gdy wyskoczy nam "niespodzianka" po dosłownie 2 dniach nie ma śladu :P )
-zweża pory
-skóra zmatowiona
-odświeżona
mogę ja używać na moje (naczynkowe) poliki , dosłownie nic złego nim nie robi :P
-jest tania
-wydajna

nie kupie jej 2 raz bo przestałam używać kosmetyków a avonu :) (zawiodłam się na 95 % produktów -szkoda pieniędzy :p )

Ilość zużytych opakowań: 1 (troszke )

super produkt w super cenie ;)

swietna maseczka, uzywam dwa razy w tygodniu i twarz stala sie prawie idealna. czysta, dobrze oczyszczona, maseczka swietnie dziala na pojawiajace sie wypryski. troche mocno sciaga i piecze w trakcie zasychania, ale ogolnie jestem pod wrazeniem ;) polecam

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego