Artdeco, Safari Bronzing, Travel Kabuki Brush (Pędzel kabuki)

Artdeco, Safari Bronzing, Travel Kabuki Brush (Pędzel kabuki)

Pojemność 1 szt

Edycja limitowana na lato 2010 r., z linii `Art Design Safari Bronzing`.
Pędzel Kabuki wykonany z koziego włosia. Gęsty, przeznaczony głównie do pudru brązującego z linii `Safari Bronzing`. Dzięki zaokrąglonym brzegom możliwe jest nakładanie podkładów, pudrów sypkich i różu. Bardzo wygodny, dzięki zredukowanej rączce, polecany przez profesjonalistów. Wysokość 6,5 cm. W ochronnym plastikowym pojemniczku podróżnym.

Nie żałuję zakupu gdyż uważam że to świetny wyrób

To jeden z pierwszych pędzli jakie kupiłam. Potrzebowałam pędzla do podkładu mineralnego sypkiego i pani ekspedientka poleciła mi właśnie ten. Rzeczywiście świetnie się nim nakłada i rozprowadza ten typ podkładu. Można nim również rozcierać bronzer ale ja stanowczo wolę wcierać także puder bambusowy. Nie gubi włosia i zauważyłam że używając tego pędzla zużywam mało produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mój pierwszy.

Pierwszy pędzel Kabuki z jakim miałam do czynienia. Przymusowy zakup wraz z podkładem sypkim tego samego producenta. Bardzo dobrze nakłada się nim podkład, który dobrze przylega do włosia, więc nie ma problemu z nierównomiernym efektem.Po ponad roku używania jest w stanie niemal idealnym, proste, nieporozdzielane włosie. Niestety, za każdym razem na twarzy zostanie jakiś włos lub dwa, bo łysieje minimalnie, ale jednak. Jeżeli nie jest to włos w całości, to jakiś prawdopodobnie ułamany, bo zdecydowanie krótszy. Czasami włosie wydawało się za ostre, podkładem niestety nie omiata się twarzy, więc miałam dyskomfort.

Używam tego produktu od:1 rok 2 mce