Corine de Farme, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Corine de Farme, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Mleczko kosmetyczne do demakijażu opracowane na bazie naturalnych składników, starannie dobranych w celu zapewnienia skórze nawilżenia oraz zachowania optymalnej równowagi.
97% naturalnych składników.Hipoalergiczne,nie zawiera alkoholu, bez parabenu, phenoxyethanolu oraz sztucznych barwników. testowane dermatologicznie i okulistycznie. Delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, pozostawiając cerę świeżą i oczyszczoną.

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Dobrze zmywa makijaż i nie szczypią po nim oczy.

Lekka kremowa konsystencja, która bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Zapach bardzo przyjemny, niedrażniący.Aby zmyć makijaż oczu, potrzebna jest niewielka ilość kosmetyku. W takim przypadku będziemy jeszcze długo cieszyć się mleczkiem do demakijażu.Po pierwszym użyciu byłam bardzo zdumiona. Nie spodziewałam się, że mleczko to jest tak łagodne dla oczu. A jednak! Stosowanie go to prawdziwa przyjemność. Wystarczy jedno ściśnięcie plastikowej buteleczki, a odpowiednia ilość kosmetyku ląduje na waciku. Następnie kładę wacik z kosmetykiem na powiece, czekam chwilę, by kosmetyk zaczął działać i przecieram najpierw jedno, a następnie drugie oko. Nawet najbardziej trwały (wodoodporny) makijaż bez oporu schodzi z powiek. Mleczko do demakijażu oczu Corine de Farme to bardzo dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze. Jest subtelny w zapachu, niezwykle delikatny dla nawet najbardziej wymagającej skóry w okół oczu, a przy tym bezwzględny dla makijażu.Zadaniem mleczka oprócz demakijażu jest również nawilżenie i wygładzenie. Ja powiem szczerze tylko kilka razy użyłam mleczka do demakijażu całej twarzy, ponieważ nie lubię zmywać buzi takimi kosmetykami, niemniej jednak nasz bohater poradził sobie z buzią bez problemu. Po zastosowaniu mleczka owszem, czuć nawilżenie, czuć taką powłoczkę na skórze co jest nawet przyjemne, ale wygładzenia nie odnotowałam..
Jest to mleczko przeznaczone dla skóry wrażliwej, jest hipoalergiczne i co najważniejsze nie zawiera parabenu. Na pewno nie wyrządzimy sobie nim krzywdy. Jest bardzo delikatny i baaardzo przyjemnie pachnie! No i na całe szczęście nie zawiera alkoholu.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Moja recenzja

Mleczko dosyć dobrze razi sobie z makijażem, choć ma problem z usunięciem tego bardziej intensywnego. Mleczko też delikatnie szczypie. Dodatkowo po zastosowaniu mleczka koniecznie trzeba użyć kremu nawilżające ponieważ delikatnie podrażnia cerę.

Rewelacja!!!

Mleczko jest świetne! Naprawdę warto się w nie zaopatrzyć. Cena jest bardzo korzystna. 10zł za 200l uważam za bardzo w porządku. Mleczko jest niesamowicie delikatne, wydajne. Starcza na bardzo długo. Zapach jest miły, nie drażni. Świetnie radzi sobie z demakijażem oczu. Nie podrażnia. Pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną. Świetny produkt!

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

świetne

Uwielbiam odkrywanie kosmetyków w przypadkowych miejscach, jak np. sklep spożywczy. Tam właśnie kupiłam to mleczko kiedy potrzebowałam czegoś na szybko, ekonomicznego. Brak parafiny w składzie i dobre wspomnienia z toniku tej firmy, którego kiedyś używałam i produkt w koszyku.

Doskonała konsystencja, nie lejąca, taka w same raz. Bardzo podoba mi się pompka, która precyzyjnie wydobywa produkt, ale myślę że to dzięki konsystencji właśnie nic nie \'strzela\' na boki. Zdarzyło mi się tak z płynem np. micelarnym Mixa, że pomka i płyn - po naciśnięciu na boki się rozpryskiwał.

Błyskawicznie zmywa makijaż, u mnie nic się nie dzieje w okolicy oka. Co do zapachu mam mieszane uczucia, bo trochę landrynkowy ale w kontekście innych pozytywów ok.

Jedyny minus to uczucie lekkiego napięcia skóry zanim przejdę do oczyszczania pianką. Nie jest to przyjemne uczucie jakie znam np. demakijażu kremem do oczyszczania Guerlain, bardziej kojarzy się ze ściągnięciem. Jednak w tej kategorii cenowej naprawdę super.

Będzie moim numerem jeden w wersji \'ekonomicznej\' :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

jest dobre.

Do rzeczy...

*Dobrze zmywa makijaż.
*Nie podrażnia.
*Ma przyjemny, delikatny zapach.
*Nawilża i nie pozostawia tłustego filmu na buzi.
*Poręczne opakowanie z pompką.
*Cena nie jest wygórowana.
*Ma idealną konsystencję.

Polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

Bardzo dobre mleczko

W poręcznym opakowaniu z pompką (<3) zamknięte jest mleczko o delikatnym, rumiankowym zapachu. <b>Dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu twarzy, nie ma problemów z delikatnym makijażem oka. Wieczorowe malunki zmywam przy pomocy dwufazy, jednak zazwyczaj to mleczko wystarcza mi aby w pełni &quot;zedrzeć tapetę&quot;.</b> Obywa się bez tarcia, naciągania itp, po prostu najpierw jedno oko, potem drugie i na koniec cała reszta. Ostatnio zaczęłam używać wacików zmoczonych wodą i to tylko spotęgowało efekt komfortu użytkowania. Zdecydowanie jestem na tak, choć nie jest to kosmetyk, którym dokładnie umyjemy buzię- należy pamiętać, że demakijaż a oczyszczanie to dwie różne sprawy i nie ma chyba produktu, który załatwi wszystko za jednym zamachem ;)

Ocena szczegółowa:

czasem zrobię skok w bok, ale kupuję regularnie

Bardzo lubię to mleczko. Na dany moment zużyłam dwa lub trzy opakowania i na pewno ponownie się spotkamy ;)

To jeden z tych produktów, do których mam zaufanie. Mleczko jest:

+ tanie (7.99zł w Auchan)
+ w poręcznej buteleczce z dobrze chodzącą pompką
+ delikatne
+ w miarę skuteczne

WPŁYW NA SKÓRĘ
Mleczko ma idealną konsystencję, nie jest ani zbyt gęste, ani zbyt rzadkie, tak akurat. Delikatny zapach jest zdecydowanym atutem. Całkowicie neutralne dla skóry - nie podrażnia, nie wysusza, nie szczypie w oczy. Można przetrzeć nim skórę i zostawić bez zmycia, gdyż nie zapycha. Nie zostawia nieprzyjemnej warstwy.

DZIAŁANIE
Tu nie jest jakoś rewelacyjnie, ale mleczko daje radę. Z mocniejszym makijażem faktycznie jest lekki problem, niestety na dokładny demakijaż schodzi tego produktu trochę więcej niż innych konkurencyjnych. Ale powiem szczerze, że przy tej cenie i delikatności nie ma to znaczenia: mam wrażliwe oczy, po użyciu większości mleczek / dwufaz / płynów następnego dnia rano budzę się z zapuchniętymi oczami. Przy tym mleczku problem albo nie występuje, albo jest zminimalizowany - właśnie za to je cenię.

Podsumowując minusiki:
- działanie: przy mocniejszym makijażu trzeba poświęcić na demakijaż trochę czasu.
- wydajność gorsza niż innych produktów, ale nie jest źle, za tę cenę wybaczam (mnie starcza na 1-1.5 miesiąca)
- DOSTĘPNOŚĆ. Widziałam tylko w Auchan i Le Clerc.

Bardzo lubię to mleczko i mogę je szczerze polecić, szczególnie wielbicielkom delikatnego makijażu. Jest to jeden z tych produktów, które są na mojej liście produktów przetestowanych i pokochanych, tych, po które na pewno ponownie sięgnę w przerwach między testowaniem nowości ;)

Polecam również inne produkty Corine de Farme, jak na razie przetestowałam krem rozświetlający, przeciwzmarszczkowy oraz tonik - każdy z tych produktów zdobył moje serce. Ostatnio widziałam, że pojawił się także płyn micelarny (7.99zł za 200ml), po który zamierzam sięgnąć jak tylko wykończę mój obecny.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Fajne jest :)

Mleczko trafiło do mnie całkiem przypadkiem, ale podeszłam do niego raczej entuzjastycznie, ponieważ lubię kosmetyki tej firmy :)
Konkretnie:

+ przyjemna konsystencja - nie za rzadka, nie spływa z wacika
+ wygodne opakowanie - pompka
+ ładny zapach - charakterystyczny, rumiankowy? dla tej marki
+ delikatne - nie podrażnia, nie wysusza (choć muszę dodać, że przy pierwszych kilku użyciach lekko piekły mnie oczy, mam baaardzo wrażliwe, teraz już nic :) )
+ cena :)

+/- radzi sobie z makijażem dość dobrze, ale nie do końca. z mocniejszym makijażem &quot;ma problem&quot;, dlatego dla mnie dla całkowitego komfortu potrzebne jest użycie jeszcze jednego preparatu do demakijażu.

- dostępność - jedyny minus, nie dla samego produktu, co dla dostępności :/ ja rzadko trafiam na kosmetyki tej firmy, a szkoda, bo bardzo je lubię (krem nawilżający i tonik też)

Jednak to bardzo fajny kosmetyk. Lubię go i szczerze polecam :)

Najlepszy

Większość mleczek mnie podrażnia, więc miałam już zrezygnować z ich używania i pozostać przy żelu micelarnym i domywaniu oka olejem, ale mleczko w wielu sytuacjach jest wygodniejsze, a zobaczyłam w sklepie to i powiedziałam sobie, że to będzie ostatnie do testów i okazało się najlepsze i niedrażniące:
- nie podrażnia - nie piecze mnie po nim skóra (piekła mnie nawet po Calmie Ziai z założenia dla skóry delikatnej),
- nie ma zwartej konsystencji, ale mimo to dobrze zmywa i jest wydajne,
- opakowanie z pompką super,
- kupuje za 7,99, więc bardzo przystępna cena jak za taką jakość,
- z minusów słabo dostępne - dlatego wykupuje zapas.

Podsumowując polecam każdemu z czystym sumieniem, ja już nie będę szukać dalej.

Do tej pory najlepsze

Jest to najlepsze mleczko jakiego dotąd używałam. Bardzo dobrze zmywa buzię, skórę pozostawia miękką, to uczucie pozostaje do następnego dnia. Czasem tylko oczu nie zmywa zbyt dokładnie, ale to chyba moja wina, bo czasem też nie przykładam sie do tego.
Nie powoduje wysypu krostek, nie zapycha. Cery mieszane nie powinny się obawiać:)
Jest tylko trochę zbyt wodniste, ale nie zmniejsza to jego wydajności (która jest bardzo dobra), poza tym to w zasadzie żaden minus przy samych plusach.
No i ta cena:) Ostatnio udało mi się je upolować za 8zł w sklepie zielarskim:)
Uwielbiam też opakowanie, pompka jest idealnym rozwiązaniem, dozuje się tyle kosmetyku ile potrzeba.
Polecam to mleczko z czystym sercem. Bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Super!

Długo szukałam naturalnego mleczka w przyzwoitej cenie i udało się!

Zmywam nim makijaż oczu - radzi sobie bardzo przyzwoicie, jest delikatny, nigdy mnie nie podrażnił, nie zamglił oczu, naprawdę super :)
Ma bardzo wygodne opakowanie - pompka w mleczku kosmetycznym to genialny patent. Bardzo przyjemnie pachnie i nie ma w składzie parafiny, która jest niemal w każdym mleczku.

Mały minus za wydajnośc, mleczko znika zaskakująco szybko. Jednak mimo tego Mleczko Corine de Farme ogłaszam moim KWC jeśli chodzi o demakijaż :)

dobre

Kupiłam to mleczko zupełnie przypadkiem i zupełnie w ciemno w ogóle nie znając marki. Chyba mi intuicja podpowiedziała, że to nie będzie jakiś bubel:) Przyjemne w użyciu, trochę może za rzadkie ale dobrze usuwa makijaz, nie podrażnia, nie wysusza i nie zostawia tłustego filmu na twarzy, bardzo podoba mi się opcja z pompką, jest dzięki temu wygodne w użyciu. Jedną gwiazdkę odejmuję za konstystencję, wydajność i za to, że bardzo ciężko je dostać.

Używam tego produktu od: około miesiąca