Lilliputz, Nawilżany papier toaletowy dla dzieci o zapachu owoców dżungli

Lilliputz, Nawilżany papier toaletowy dla dzieci o zapachu owoców dżungli

Szczególnie delikatny i wytrzymały. Ph neutralne dla skóry - tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Wybielany bezchlorowo. Nadający się do kompostowania. Po użyciu można wrzucić do toalety.

super

Była promocja w Rossmann i kupiłam po atrakcyjnej cenie, nie pożałowałam

Zalety
-cena
-ładnie pachną
-nie wysychają
-można wrzucać do WC
-nie podrażniają

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Wielkie rozczarowanie :(

Kupiłam go pierwszy raz ze 3lata temu(nie dla dziecka bo w ciązy wtedy jeszcze nie byłam) i byłam zachwycona,pieknie pachnie,w4packu można go kupić nawet za 12zł,wydajny i dobrze nasączony-tak było ;( Od pewnego czasu jest sztywny jak kartka papieru nie da się "rozciągnąć",tak poza tym jest mało nasączony więc już mu podziękowałam.

Nie odpowiada nam :(

Kupiłam ten papier w dwupaku, sugerując się niską ceną (niższą, niż papieru Velvet) i pozytywnymi opiniami w KWC. Niestety zawiodłam się ogromnie. Główną wadą, która razi mnie najbardziej, to zapach tego papieru - jest okrutnie słodki, landrynkowy, po prostu mdły. Pojedyncze chusteczki same w sobie nie są złej jakości, nie podrażniają, ale są dość cienkie, a opakowanie po kilku użyciach nie jest szczelne (słaby klej).

Ilość zużytych opakowań: 2 całe (z wielkim trudem)

Nasze ulubione

Chusteczek używam dla synka codziennie, idealnie spisują się w toalecie zamiast tradycyjnego papieru toaletowego. Ładnie pachną, długo są wilgotne no i przede wszystkim można wrzucać do WC. Polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Must have

Kupuję te chusteczki dla mojej trzyletniej córki.

Świetnie sprawdzają się przy uczeniu załatwiania się na nocnik czy toaletę - dziecku łatwiej dokładnie wytrzeć pupę niż zwykłym papierem.

Chusteczki, a właściwie nawilżany papier toaletowy, pachną egzotycznymi owocami, jednak są bardzo delikatne i nie podrażniają delikatnej skóry okolic intymnych.

Są odpowiednio nawilżone, niby małe, ale np dwie, maksymlnie trzy starczą, by dokładnie wytrzeć pupę.

Przydadzą się również do wytarcia buzi czy dłoni - nie są zbyt moke, nie pozostawiając lepkiej warstwy.

Sama czasem ich używam po skorzystaniu z toalety i są równie dobre jak chusteczki przeznaczone typowo do higieny intymnej.

Co ważne, nie wysychają nawet, gdy w opakowaniu zostaje ostatnia chusteczka.
W Rossmannie można kupić chusteczki Alouette o tej samej wielkości opakowania, ale w dodatkowym plastikowym pudełku, które idealnie pasuje do chusteczek Lilliputz.

Bardzo się polubiliśmy!

Kupiłam pierwszy raz w Rossmannie około półtora roku temu na tzw. próbę. Dzisiaj mogę powiedzieć, że produkt jest naprawdę dobry!

Zalety:
- dostępność
- cena
- nie podrażnia
- nie powoduje innych reakcji alergicznych
- bobrze oczyszcza skórę
- ma ładny i przyjemny zapach
- dobrze odświeża skórę
- wielozadaniowy produkt: spisuje się nawet w sytuacji awaryjnej braku chusteczki nawilżonej do czyszczenia rączek u dziecka
- odpowiednio nawilżone płatki
- nie wysycha w krótkim czasie

Gorąco polecam i ja i mój synek :)

Używam tego produktu od: około półtora roku
Ilość zużytych opakowań: około 15

Co pisać malutka je uwielbia bo super pachną
ja bo ładnie czyszczą anie zostawiają takiej klejącej tłustej mazi na rekach/buźce/pupie.
Po prostu jedne z lepszych chusteczek nawilżanych
(ale dlaczego widnieje na nich napis toiletten to nie pytajcie, bo u nas czyszczą wszystko i uczuleń żadnych nie ma...
I do tego cena super można na promocjach naprawdę zaoszczędzić.

Używam tego produktu od: długo, chyba z rok jak nie więcej
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ile, ale dużo

świetne!

kupiłam ze względu na dużą częstotliwość wizyt dzieci w domu i nie zawiodłam się! kupiłam je w dwupaku, na próbę i jedna paczka zawsze jest w torbie, pomimo tego, ze jest sporych rozmiarów :D nie wiem czemu są nazwane papierem, no ale dobra :D pięknie pachną, dzieci uwielbiają, świetnie czyszczą, a wycierając ręce i buzię nie pozostawiają na niej tłustej warstewki ani innej poświaty. uwielbiam je i na pewno kupię ponownie. cena do jakości i wydajności opakowania jak najbardziej na tak.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 60 listków

Spodziewałam się czegoś lepszego

Pewnie je jeszcze kiedyś kupię (gdy będą w jakieś super promocji; sama kupiłam je w trójpaku, w sporej przecenie), ale generalnie zawiodłam się. Zapach jeszcze mogłabym zdzierżyć - jak dla mnie nie jest aż tak koszmarny, jak niektórzy oceniają, chociaż rzeczywiście mdły, ale największym minusem jest wielkość tych chusteczek - niezbyt udana, mogły by być bardziej kwadratowe lub nieco większe. Następny minus to stopień nawilżenia - również jest taki sobie. Można nimi przetrzeć czoło, czy kark w upalny dzień, ale nie starcza takiej chusteczki na przetarcie dokładnie całej twarzy i rąk - trzeba brać 2-3, przez co są mało wydajne. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Końcówka trzeciego

Rewelacyjny produkt :)

Do pierwszego zakupu zachęciła mnie rossmannowska promocja, gdy to 4 paczki tego papieru kosztowały mniej niż 10zł. Kupiłam bez wahania, a że biorąc go do ręki dało się odczuć, że sporo te paczuszki ważą, wzięłam od razu drugi czteropak ;)

Moim zdaniem to nic innego jak zwykłe chusteczki nawilżające. Jedyna różnica polega tu na tym, że Liliputza możemy wrzucić do toalety, a pozostałe zaleca się wrzucać do kosza...

PLUSY:
- mimo naklejki zakrywającej "wlot" do paczuszki, która lubi się odklejać sama z siebie, chusteczki są mocno nawilżone aż do ostatniej sztuki! zdarzało mi się je zostawić "niedomknięte" na ok. 2 tygodnie i ku mojemu zdziwieniu, nawet pierwsza chusteczka z brzegu była nadal lekko wilgotna :)
- mała sprytna paczuszka, może i jest pękata (mam na myśli wysokość), ale przynajmniej długość ma przyzwoitą :D bez problemu mieszczę ją w torebce :)
- doskonale radzi sobie z każdym zadaniem jakie jej powierzę: oczyszcza tłuste i klejące dłonie, radzi sobie ze zmyciem podkładu czy maseczki (tak, używałam ich do twarzy :mdleje:), nadaje się do odświeżania okolic intymnych ;)
- cenowo prezentuje się rewelacyjnie, ale głównie na promocjach ;) kupuję je tylko wtedy, gdy duo- lub czteropaki są przecenione,
- estetyczny wygląda opakowania, zgrabna czerwona paczuszka z wizerunkiem smoka trzymającego chusteczki w łapkach, który wędruje w kierunku wyjścia z WC :D
- nie podrażniają, nie wysuszają i to nawet wtedy, gdy stosowane są kilkanaście razy w ciągu dnia!

MINUSY:
- zapach, naprawdę nie wiem jak można go nazwać malinowym... dla mnie to smrodek przypominający najtańsze kostki toaletowe jakie można było dawniej spotkać/poczuć w dworcowych ubikacjach, utrzymuje się przez kilka chwil na skórze, na szczęście nie jest nachalny ;)
- naklejka wciąż się odkleja! za każdym razem mocno ją dociskam do opakowania, a i tak po pewnym czasie nieestetycznie się zadziera i chusteczki wyłażą z opakowania!
- mniej więcej w połowie opakowania, po noszeniu w torebce, opakowanie zaczyna być... szeleszczące, za każdym razem gdy po nie sięgam, mam wtedy wrażenie, że grzebię łapą w reklamówce jednorazówce :D irytujące!
- podczas wyciągania, mniej więcej w połowie opakowania, każda chusteczka niemiłosiernie się wyciąga; i tak zamiast zgrabnej chusteczki o sensownych wymiarach, mamy płachtę bliżej nieokreślonych rozmiarów!
- a teraz dziecinnie :D miały być smoki! dawać smoki! producent nas oszukał! na opakowaniu widnieje adnotacja "nawilżany papier toaletowy dla dzieci (z tłoczonym wzorem smoków) o zapachu owoców dżungli" - chwileczkę, zużyłam 2 czteropaki, 1 duopak, obecnie używam drugą paczkę z kolejnego duopaku i żadnego smoka na żadnej chusteczce nie widziałam, a zerkałam na nie nawet "pod światło" ;)

Używam tego produktu od: początku 2011r. :)
Ilość zużytych opakowań: zużywam 12 :D

Fajne chusteczki z koszmarnym zapachem

Pod względem funkcjonalności nie mam nic do zarzucenia tym chusteczkom/papierowi.

Nawilżony jest akurat w sam raz, rozmiar ma dobry, nie podrażnia, nie szczypie, dobrze "czyści" itp.
Wszystko było by OK gdyby nie okropny zapach. Nie dość ze nieprzyjemny i migrenogenny to na dodatek strasznie trwały i ni jak nie chce wywietrzeć.

Idealne pod każdym względem.

Nawilżany papier toaletowy zaczęłam kupować dla mojej córeczki, towarzyszy jej od kiedy zaczęła przygodę z nocnikiem a używa do dziś. Chusteczki są zawsze mokre nawet ostatnia sztuka - więc wydajne. Kolorowe opakowanie podoba się dzieciom. Zapach dla mnie owocowy -malinowy? w każdym razie delikatny i tak jak i chusteczki nie powodują żadnych podrażnień. Są idealne dla dzieci, które uczą same się obsługiwać w toalecie. Córka ma już 7 lat i wcale nie zamierza się z nimi rozstać :) Cena przystępna szczególnie kiedy są w ofercie promocyjnej.

Używam tego produktu od: 5 lat lub dłużej
Ilość zużytych opakowań: nie do zliczenia