Dermika, Maseczki Piękności, Aktywna maseczka anti-aging `Sensacja`

Dermika, Maseczki Piękności, Aktywna maseczka anti-aging `Sensacja`

Maseczka do każdego typu cery 35+, na bazie roślinnych komórek macierzystych, zamkniętych w liposomach. Chronią one komórki skóry przed procesami starzenia się. Jednocześnie skóra odzyskuje zdolność samoregeneracji. Szybko wygładza i rewitalizuje skórę, spłyca zmarszczki, nadaje jej młodzieńczy blask, ładny koloryt i zdrowy wygląd.

/s/

przyjemma

Przeprowadzam serię kwasów, do tej pory miałam serię 6 zabiegów kwasem migdałowym i teraz jestem już po 3 zabiegach z użyciem kwasu glikolowego. Skóra po kwasach błyskawicznie spija wszystko co na nią nałożymy - to dobry moment by dać jej zastrzyk wszystkich potrzebnych składników, chłonie je jak gąbka. Dlatego namiętnie stosuję różnego rodzaju maseczki. Maseczka ma obecnie inne opakowanie. Jest przyjemna- nie zapycha złuszczonej buzi, lekko nawilża ( osoby, które poszukują większego działania odżywczego mogą czuć niedosyt, ponieważ maseczka wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej powłoki i daje satynowe wykończenie).

Nakładam ją na całą noc na dobrze oczyszczoną twarz, dość grubą warstwą, ale nie jestem w stanie użyć na raz całego opakowania. Bardziej wierzę w działanie maseczek całonocnych, niż tych które trzeba zmyć po 15 minutach to dla mnie zbyt krótki czas by maska cokolwiek mogła zdziałać. Te w połączeniu ze snem bardzo kondycjonują moją buzię a i skracają wieczorne rytuały nie musimy zmywać i nakładać jeszcze krem. Jedno wystarczy na około 3 noce.

Podsumowując: przyjemna maseczka, nie jest typowo odżywcza czy mocno nawilżająca. Dlatego muszę wspierać się dodatkowymi specyfikami. Jednak bardzo poprawia wygląd- buzia wygląda po prostu ładnie. Ja pod maseczkę stosuję jeszcze serum DIOR Total One Essential i idę spać.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Dobra, choć nie najlepsza.

Zdecydowanie nie jestem 35+, ale po przeanalizowaniu składu tej maseczki doszłam do wniosku, że z pewnością mi nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie: olej z orzechów makadamia, olej z pestek winogron, olej jojoba oraz standardowe emolienty tj. gliceryna czy glikol propylenowy w pierwszej połowie składu (oraz inne dobrocie, ale nieco dalej, więc występujące już w mniejszym stężeniu) dobrze zrobią mojej wrażliwej, często podrażnionej, histerycznie reagującej na czynniki tj. wiatr czy mróz skórze.
I nie zawiodłam się. Jedna saszetka wystarcza mi na dwa użycia na całą twarz i szyję.
Pierwszy raz nałożyłam ją na skórę po peelingu mechanicznym i bardzo dobrze ukoiła podrażnioną skórę. Po zmyciu jej z twarzy skóra była tylko lekko zarumieniona, bardzo miękka, gładka i nawilżona.
Drugie jej zastosowanie odbyło się w sytuacji zdecydowanie bardziej kryzysowej- po nieprzespanej nocy, potwornie zmęczona z zapuchniętymi oczami i wyglądając jak kret sięgnęłam po nią dlatego, że leżała na toaletce, bo nie miałam siły już szukać czegoś innego i nałożyłam ją jak leci- również pod oczy i na powieki. Opuchlizna się lekko zmniejszyła, choć cienie pozostały, skóra w okolicach oczu zaczęła wyglądać na zadbaną i nieco bardziej wypoczętą, zmarszczki pod oczami trochę się wygładziły. Skóra twarzy przestała wyglądać tak bardzo szaro. Pokuszę się o stwierdzenie, że ta maseczka może uchodzić za bankietową bo w zauważalny sposób poprawia wygląd całej twarzy.
Warto też zaznaczyć, że nie jest komedogenna, tzn. nie powoduje powstawania zaskórników i nie zapycha porów- przynajmniej u mnie, a ja mam cerę mieszaną na której lubią wyskakiwać różnego rodzaju niespodzianki.
Nie dam jej 5 gwiazdek z tego powodu, że maska-kompres nawilżająco-odprężająca Tołpy daje bardziej spektakularne efekty będąc w podobnej cenie. Ale to nie zmienia faktu, że Sensacja Dermiki to naprawdę dobra maseczka i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka, niewykluczone że będą kolejne

Może być

Mimo iż nie zaliczam się do grona osób dla których jest przeznaczona ta maseczka, bo mam dopiero 25 lat, to wolę inwestować na przyszłość zanim potem będzie za późno. Mam cerę bardzo zadbaną przyzwyczajoną głownie do produktów z wyższej półki cenowej.

Zmarszczki mam jedynie pod oczami (z którymi i tak już walczę, botoks, mezoterapia kwasem hialuronowym itp) ale są jeszcze widoczne.

Maseczkę zakupiłam bo chciałam trochę zregenerować i odświeżyć skórę po zimie. Maseczka dobrze nawilża skórę, wygładza ale nie spłyca zmarszczek.

Maseczkę nakładałam na całą noc a rano zmywałam, jakiegoś super rozjaśnienia i odświeżenia nie zobaczyłam, niestety.

Skóra miła w dotyku i ot tyle.

Maseczka wydajna saszetka wystarczyła mi na 5 zastosowań, zapach przyjemny, nie podrażniała cery. Ogólnie jestem zadowolona, ale nie wiem czy dla Pań powyżej 30 roku życia nie za słaba.

Ze względu na cenę kupię jeszcze nie raz, chociaż moim zdaniem maseczka Kanebo Sensai 10 Minutes jest o wiele lepsza (tylko znowu cena, ponad 200zł za maseczkę to szaleństwo).

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

alleluja, amazing

Bardzo dobra maseczka, mówię Wam, warto wypróbować. Pachnie ślicznie, wygładza, ujędrnia, upiększa, relaksuje, rozluźnia zestresowaną skórę. Np. po dwóch godzinach snu na dobę;)

Chętnie czytam recenzje na Wizażu i zwracam uwagę na ciekawe odkrycia. Często koleżanki mówią mi: Skąd to wzięłaś? -Czytam recenzje.- odpowiadam. Tym razem wystarczyła jedna.

Wracając do tematu- maseczka jest świetna, coś niezwykłego robi z twarzą. Pomaga szybko przywrócić jej gładkość i wyrównany koloryt- daje ten Glow.

Saszetka wystarczy mi na 3 zastosowania, a na 2 razem z szyją. Ja robiłam tak, że smarowałam skórę i zostawiałam do wchłonięcia podczas snu, to optymalny czas według mnie. Warto kupić, efekty są.

Używam tego produktu od: 1 mies.

Nieustępująca Guerlain/Sampar

Chociaż jestem uzależniona od maseczek Guerlain i Sampar, to z tanich bardzo lubię Dermikę. Żałuję jedynie, że \"Sensacja\" nie występuje w wersji tubkowej.
Maseczka ma przyjemną, śmietankową konsystencję i obłędny, bardzo intensywny kwiatowy-guerlain\'owski;) zapach!
Obietnice producenta spełniają się w 100%: maseczka doskonale odświeża, przywraca blask i koloryt oraz spłyca zmarszczki ze zmęczenia (bardzo porządny, niedrogi produkt-ratownik przed wyjściem). Twarz wygląda na wypoczętą.
Maseczka ma wręcz wzorcowy skład z olejem z orzeszków makadamii (na szczęście nie czuć jego zapachu!),olejem z pestek winogron, olejem z jojoby, olejem ze słodkich migdałów, kasztanem jadalnym i roślinnymi komórkami macierzystymi z jabłoni. Bardzo polecam, naprawdę, doskonały kosmetyk!