Soap & Glory, Scrub Gloves (Rękawice do masażu)

Soap & Glory, Scrub Gloves (Rękawice do masażu)

Rękawice do masażu pod prysznicem. Włóż rękawiczki, dodaj żelu pod prysznic (lub innej pieniącej się substancji) i rozpocznij masaż całego ciała, by złuszczyć martwy naskórek. Po użyciu opłucz rękawiczki i pozwól im wyschnąć.

Cena: 4GBP

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok.

Rękawiczki te moim zdaniem, to najlepsze rękawiczki z tych drogeryjnych (UK), a chodzi mi przynajmniej o ich właściwości ścierające, których nie zastąpi najlepszy peeling. Zresztą zdecydowanie są bardziej \'chropowate\' od np. rękawiczek Sanctuary, czy też zwykłych Bootsa.
Bez dużego wysiłku z mojej strony zostawiają skórę niesamowicie gładką i mięciutką, gotową na nawilżanie.
Tuż po pierwszym użyciu zaczęły się troszkę kruszyć (i wciąż się kruszą), czego się przestraszyłam nieco, ale bez obaw... wciąż działają. Nie rozpracowałam jednak jeszcze co się tak sypie.
Generalnie polecam. :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsza para rękawiczek :), parenaście użyć