Ados, Shadow (Kremowy cień do oczu w kredce)

Ados, Shadow (Kremowy cień do oczu w kredce)

Pojemność 3.6 g
Cena PLN 5.50

Metaliczny cień do powiek w praktycznej formie kredki. Satynowa formuła ułatwia aplikację. 12 odcieni.

w sztyfcie
pojedyncze
Efekt
metaliczne

Produkt Multifunkcyjny! POLECAM!

Od dawna miałam na niego oko w pobliskim sklepiku, ale dopiero na początku czerwca się skusiłam. I była to ŚWIETNA DECYZJA!!
Zgapiłam się bo chciałam nr 13, a do czasu aż się zdecydowałam na zakup tego cuda moją 13kę wykupiono. Zdecydowałam się na nr 12:srebro
na oku jednak wydaje sie białe z srebrnym półtonem rozświetlające

plusy:
+ srebro przy roztarciu palcem daje biało-srebrny efekt idealny do rozświetlania
+idealny jako ROZŚWIETLACZ (łuk brwiowy,kąciki oczu
+idealny jak BAZA POD CIENIE maziam kilka razy tą kredką powieki i lekko rozsmarowuje, na to cień..i na tej kredce cień podrzędnej firmy trzymał sie cały dzień w wysokiej temperaturze (a mam "pocące sie powieki") i to cały dzień! Nie widzę między zastosowaniem tej kredki za 8zł a inglota za ponad 30zł
+idealny jako KREDKA :robię nim grubszą kreską na powiece 2/3 powieki górnej popudrowana powieka i utrzymuje sie tak dłuższy czas
+wydajny; intensywnie ja eksploatuje od ok 3 tyg i nawet nie musiałam jej temperować pierwszy raz...i wciąż dużo firmowego "dziubka" zostało
+mięciutka nie podrazni oka
+tania 8zł! przy tej dowolności zastosować i wydajności Brawo Ados!!
+nie uczuliła mnie

minusów nie widzę
nie stosowałam jej jako cienia solo. Sądzę że nadała by się :maznąć kilka razy po powiece do załamania i lekko rozetrzeć i do tego tusz ..ładnie by rozświetliło oko jednak nie wiem czy byłoby trwałe..jednak jako rozświetlacz który wklepuję i baza sprawdza się wspaniale!!!

polecam! To na prawdę MULTIFUNKCYJNY PRODUKT. Jak upoluję nr 13 wanilię/beż albo NR !) BIEL to na pewno dokupię do kolekcji