Max Factor, Eyefinity All Day Eyeshadow (Cień do powiek w płynie)

Max Factor, Eyefinity All Day Eyeshadow (Cień do powiek w płynie)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.54/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Cena PLN 56.99

Max Factor Eyefinity All Day Eyeshadow, to innowacyjny produkt do makijażu oczu.

Dzięki wyjątkowej płynnej formule, może być stosowany na trzy sposoby: jako mocno napigmentowany cień do powiek, metaliczny eyeliner lub do stworzenia makijażu „smokey eyes”.

Dla uzyskania efektu cieni do powiek wystarczy rozprowadzić równomiernie na powiece dopóki jest wilgotny. Dzięki trwałej formule, nie odbija się na powiece, pozostawia makijaż oka bez smug, plam, blaknięcia. Jako klasyczny eyeliner wystarczy nałożyć na powiekę, a ultraprecyzyjny aplikator umożliwia stworzenie idealnej kreski.

Eyefinity All Day Eyeshadow jest dostępny w gamie przepięknych odcieni o silnej pigmentacji – od jasnych, delikatnych, po ciemniejsze, bardziej wyraziste i soczyste. Wszystkie efektownie metalizowane i połyskliwe. Gwarantuje trwałe i odporne na ścieranie krycie. Kolor pozostaje zjawiskowy i intensywny nawet do 24h. Formuła wodoodporna.

Benefity
- Produkt 2w1 cienie do powiek i eyeliner
- Silnie napigmentowany – od jasnych, delikatnych, po ciemniejsze, bardziej wyraziste i soczyste kolory
- Niezliczone możliwości łączenia różnych odcieni, które pięknie ze sobą współgrają
- Ultraprecyzyjny aplikator, który umożliwia stworzenie pięknej kreski
- Połyskujący, zjawiskowy efekt
- Trwały kolor do 24h,
- Trwała formuła, nie odbija się na powiece
- Odporny na ścieranie
- Wodoodporna formuła

w kremie
pojedyncze
Efekt
metaliczne

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Geniusz

Kocham i uwielbiam. Mam już któreś opakowanie kolorku 01 lovely rose i jest to moim zdaniem jeden z najpiękniejszych i najbardziej uniwersalnych odcieni. Aplikacja jest dziecinnie prosta, nawet po ciemku. Cień moźna rozprowadzić różdżką, którą go nabieramy albo rozetrzeć palcem ( osobiście wybieram pierwszą wersję). Używam go zawsze w ciepłe dni, kiedy nie chce mi się nakładać cięższego makijażu, ale sprawdza się przez cały rok. Na powiece wygląda obłędnie, świeżo i na lekko mokry. Trzyma się cały dzień i, co najważniejsze, nie zbiera się w załamaniu, jak inne tego typu cienie. Polecam. Jest chyba 6 odcieni, każda znajdzie coś dla siebie.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Dwa w jednym... wytrzymałość i blask na powiece.

Cień do powiek w płynie od Max Factor dostałam od ekipy Wizaż.pl w ramach wygranej Recenzentki miesiąca - dziękuję za wyróżnienie :)

Poręczne opakowanie w zgrabnej formie o pojemności 2 g, PAO 9 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Naklejkę z informacją dotyczącą produktu z podstawowymi informacjami.
Cień posiada precyzyjny aplikator, nieco twardy, zakończony w taki sposób, że można nałożyć precyzyjnie płynny, metaliczny cień oraz zrobić kreskę na oku. Sprawdza się rano, kiedy każda minuta jest na wagę złota. W ekspresowym tempie robię kreskę + tusz do rzęs i oko gotowe! ;)

Posiadam odcień 09 SULTRY BURGUNDY odcień jest intensywny, nasycony, połyskujący fiolet - bardzo przypadł mi do gustu. Trwałość jest bardzo dobra, nie podrażnia skóry wrażliwej oczu, nie roluje się w ciągu dnia, nie blaknie i nie osypuje się. Z łatwością można go zmyć płynem miceralnym lub masełkiem do demakijażu. Zaskakuje również wydajnością, używam od grudnia, a nadal jest świeży i zachowuje swoje właściwości tak samo jak na początku stosowania. W środku opakowania znajduje się "kulka" - wystarczy wstrząsnąć opakowaniem przed użyciem, zapobiega ona zbrylaniu się produktu.
Z chęcią sięgnę po inne warianty kolorystyczne.

ciekawy kosmetyk

Naprawde super kosmetyk. Sprawdza sie zarówno jako cien na całą powieke jak i eyeliner. Świetnie sie trzyma, nie rozmazuje sie, nie brudzi, nie sypie. Po nałozeniu zasycha na powiece i mozna cieszyc sie pięknym okiem cały dzień. Jest w super wygodnym opakowaniu, moza go wrzucic do małej torebki i zabrac ze sobą w swiat. Polecam

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Do codziennego makijażu

Tym cieniem do powiek można wykonać bardzo szybko dzienny makijaż do pracy czy szkoły. Bardzo szybko się nim pracuje, cień jest długotrwały i noe rozmazuje się po powiece po krótkim czasie. Dodatkowo ten brązowy kolor ma drobinki dzięki czemu pięknie wyglada na słońcu. Aplikator bardzo dobrze rozprowadza cień chociaż ja go później rozmazuje dodatkowo palcem. Ogólnie polecam jestem z niego bardzo zadowolona

Moje zaskoczenie!

Cień do powiek w płynie stał się moim zaskoczeniem!
Osobiście rzadko używam tego typu produkty, ale ten jest naprawdę świetny.
1 plus - kolor! Piękny, idealnie miedziany.
2 plus - łatwość nakładania, robi się to bardzo szybko.
3 plus - konsystencja - żelowy, delikatny, niewyczuwalny na powiece.

Na pewno po niego wrócę!

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Szybkość i efektowność

Produkt jest banalnie prosty w użyciu i przede wszystkim można nim działać przez kilka sekund po aplikacji, bez obaw że wszystko co nałożymy od razu zastygnie. Nie roluje się. Posiada wyraźną poświatę i odcień. Idealne dopełnienie codziennego biznesowego makijażu.

Rewalacyjny efekt na powiece

Cień pięknie się prezentuje na powiece. Nie robi plam czy smug. Można go wklepać palcem, pięknie się mieni i jest bardzo trwały. Zmywa się go olejkiem do demakijażu, jest bardzo wydajny.

Wielofunkcyjny produkt

Wspaniały produkt! Można robić nim kreski, pokryć całą powiekę,lub obrysować kontur ust. Szybko zasycha i nie rozmazuje się. Pozwala na wykonanie idealnej kreski. Można nazwać go kosmetykiem wielofunkcyjnym!????

Produkt super.

rewelacyjny produkt nie rozmazuje sie oczywiście jak wyschnie , jest super trzyma się cały dzień nie odbijając się na powiece. Nadaje oczom połyskujacy zmysłowy efekt precyzyjny aplikator umozliwia narysowanie pieknej kreski.Polecam

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Piękne, połyskujące, długotrwałe cienie.

Fajny produkt 2w1- cień do powiek i eyeliner o mocnej pigmentacji i połyskującym efekcie. Wygodna aplikacja. Cały dzień utrzymuje się na powiece, faktycznie nie tak łatwo go zetrzeć. Dobra propozycja od Max Factor.

Super cień!

Po przetestowaniu ten cień stał się moim zdecydowanym faworytem. Ma bardzo wygodny aplikator, dzięki któremu można równomiernie i łatwo go rozprowadzać i jest wydajny. Dodatkowo nadaje się do używania jako eyeliner. To idealne połączenie cienia i eyelinera w jednym kosmetyku. W ciągu dnia nie roluje się na powiece i nie rozmazuje. Nie podrażnia też oczu. Super kosmetyk!

Wspaniały

Ten cień to dla mnie ogromne zaskoczenie. Dotąd unikałam cieni w płynie. Bałam się, że mogą tworzyć na powiece skorupę, brzydko i nieświeżo wyglądać. Nic bardziej mylnego. Ten tusz wygląda na powiece zjawiskowo. Przepięknie rozświetla, nie zbiera się w załamaniach. Jest niesamowicie trwały, utrzymuje się cały dzień. Przepięknie rozświetla powiekę i ma niesamowity kolor (01 Lovely Rose).
Ma precyzyjny aplikator, bardzo łatwo i szybko się nakłada. Szybkość i precyzja aplikacji jest jego ogromną zaletą. Łatwo zmywa się płynem micelarnym. Nie uczula.