Eveline Cosmetics, Brazilian Body, Dwustronna aksamitna rękawica do aplikacji samoopalacza, pianki brązującej i balsamu

Chcesz uzyskać piękną opaleniznę bez smug i plam? Mamy na to rozwiązanie! Eveline Cosmetics stworzyło łatwą w użyciu, wielorazową, dwustronną, aksamitną rękawicę do aplikacji. Chroni dłonie przed zabrudzeniem i pomaga w równomiernym rozprowadzeniu produktów.

Wykonana z miękkiego, delikatnego mikrowłókna jest przyjazna dla skóry i zapewnia doskonałą aplikację, bez smug i plam. Wnętrze rękawicy zrobiono z wodoodpornego materiału, dzięki czemu kosmetyk nie dostanie się do środka. Bardzo praktyczna i przyjemna w dotyku.

Rękawicę polecamy stosować w duecie z każdym produktem z serii Brazilian Body.

rękawice

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Niezwykle pomocne akcesorium przy aplikacji samoopalacza

Rękawicę od Eveline otrzymałam w prezencie od Wizaż chyba w idealnym momencie. Od jakiegoś czasu przeprosiłam się z samoopalaczem i trochę eksperymentowałam z mleczkiem nadającym efekt opalenizny niestety nie zaopatrzajac się w odpowiednie akcesoria .

Jest to moja pierwsza rękawica więc moja opinia będzie mocno subiektywna i bez odniesienia się do innych tego typu produktów. Co do zasady jestem bardzo zadowolona z użytkowania, rękawica jest miękka,wygodna, bardzo dobrze aplikuje kosmetyk nawet w trudno dostępnych miejscach. Z racji wodoodporności ciężko jedynie ją wysuszyć po użyciu i wypraniu, niemniej jest to dla mnie produkt bardzo solidny i warty zainwestowania.

dobra rękawica

Nie wiem co można złego powiedzieć o tej rękawicy. Chroni rękę przed wybrudzeniem a przy tym pięknie równo rozprowadza kosmetyk, żeby dobrze wyglądać. Widzę że jest trwała, więc super :)

Idealny komplet samoopalający że

Ta rękawica przy zastosowaniu samoopalacza nada twojej skórze naturalny kolor opalenia bez smug i plam. Przy okazji będziesz mogła wykonać peeling który ułatwi aplikację środków kosmetycznych.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 5

Kilka słów ode mnie na temat tej rękawiczki, są lepsze;)

Opiszę tę rękawicę szczerze, kupiłam ją za swoje i nie miałam okazji brać udziału w teście wizaż- u.
Jest ona czarna. Rękawiczka jest miła w dotyku, gdyż wytworzona została z materiału przypominającego aksamit. Ma to swoje plusy i minusy, ponieważ jest miła w dotyku, ale tekstura jest kłopotliwa i ten material właśnie powoduje komplikacje przy nakładaniu samoopalacza. Polega to na tym, że mwasowywanie samoopalacza ten aksamit paradoksalnie utrudnia, gdyż rękawica prześlizguje sie po nodze, nie wgłębiając się w strefę pod kolanem, czy wokół kostki, gdyż zwyczajnie do tej skóry pod kolanem nie dociera. I pozostawia plamy nieopalenizny, czyli takie jaśniejsze.
Drugim problemem jest to, że po każdym użyciu samoopalacza rękawicę trzeba prać lub myć. To nie jest problem, ale wyschnięcie rękawicy- już tak. Powoli schnie, może powoduje to folia, którą rękawica jest wyłożona od środka. Muszę wywieszać ją na balkon, aby wyschła .
Samo nakładanie samoopalacza tą rękawicą jest przyjemne. Oczywiście równomierne aplikowanie pianki czy mleczka jest faktem- z pominięciem sytuacji w zagłębieniu kola na, na przykład.
Miałam wersję z Vita Liberata i była o wiele lepsza, bardziej elastyczna i opalenizna też wychodziła z niej bardziej równomierna. Dla osób, które nie miały rękawicy do samoopalacza , będzie to na pewno rewelacja, bo lepiej mieć rękawicę taką niż żadną.

Super produkt.

Rękawica bardzo miła w dotyku szybko i dokładnie można rozprowadzić samoopalacz bez smug i zacieków. Ręka po zastosowaniu samoopalacz pozostaje czysta. Profilowany kciuk ułatwia aplikacje - rękawica nie spada.

Fajna rękawica

Bardzo dobrze rozprowadza produkt na ciele, nie pozostawia smug. Jest miękka, miła w dotyku. Łatwo się ją czyści, wystarczy spłukać ciepła wodą. W środku ma wodoodporną "folię" przez co w czasie aplikacji produkt nie dostaje się do dłoni.

Super rozwiązanie!

Rękawica jest miękka, wygodna. Dzięki niej nie powstają plamy ani smugi. Chroni tez dłonie przed zafarbowaniem. Aplikacja samoopalacza stała się szybsza i bardziej precyzyjna. Polecam! Zostanie ze mną na dłużej.

• Design produktu: 5

Bardzo ułatwia aplikację produktów

Używałam rękawicy do aplikacji żelu opalającego Eveline Brazilian Body. Rękawica idealnie pasowała do mojej dłoni, produkt był rozprowadzony bez większego wysiłku, aplikacja była przyjemna. Dłonie były czyste. Utrzymanie rękawicy w czystości po każdej aplikacji też nie stanowiło problemu, wystarczy obficie przepłukać pod bieżącą wodą, delikatnie wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia. Po każdym użyciu ona nadal była miękka i aksamitna. Polecam, must have przy nakładaniu produktów opalających!

Niezbędna do aplikacji

Nie wyobrażam sobie nakładać samoopalacz bez użycia rękawicy. Ułatwia ona równomierne nakładanie produktu i zapobiega smugom. Dzięki tej rękawicy nadmiar produktu nie zostaje na dłoniach. Ciemny kolor ułatwia utrzymanie jej w czystości. Cena jest przystępna.

• Design produktu: 5

Brakowało mi takiego gadżetu!

Jak do tej pory nakładałam samoopalacze dłonią. Czasem już ich pigment zaczął działać przed umyciem dłoni, co sprawiało to, że powstawały zacieki. Często też przeoczyłam załamania podczas mycia np. między palcami czy wokół paznokci i miałam nieestetyczne zacieki.

Już od dłuższego czasu przymierzałam się do kupienia rękawicy do aplikacji kosmetyków brązujących. Jak często tak bywa, że zrobienie jakieś czynności przeciąga się w nieskończoność. Tak było w przypadku tego gadżetu. Zmieniło się to, gdy udało mi się dostać do testów nowych produktów z serii Brazilian Body Eveline na portalu wizaż. Dziękuję za taką możliwość.

Zamknięta w foliową torebkę, którą można kilka razy zamknąć. Sam design tej serii mi się podoba. Wielkością przypomina rękawicę kuchenną. Ta jest cieńsza i przyjemniejsza w dotyku, w porównaniu do tej, którą mam w kuchni. Bałam się, że będzie szorstka i nie przyjemna, ale moje obawy były bezpodstawne. Jest mięciutka, milutka. Aplikacja balsamu, pianki czy kropel samoopalających dzięki niej jest bezproblemowa oraz sprawia, że o wiele wygodniejsza i przyjemniejsza. Podoba mi się, że jest czarna. To sprawia, że gdy po praniu plamy nie zejdą do końca, to tego nie widać, jak w przypadku jasnych odcieni.

Dzięki rękawicy produkty brązujące rozprowadza się równomiernie i zauważyłam, że tendencja do zacieków czy nałożenia zbyt dużej ilości produktu jest zminimalizowana.

Użyłam ją w od początku już wiele razy i myłam ją za każdym razem i nic z nią się nie stało. Jest dalej taka milutka. Nie stała się szorstka, nie zniszczyła się. W trakcie użytkowania niszczy się wszystko, więc jeśli i ona mi kiedyś się zepsuje, to myślę, że kupię ją ponownie.

Świetny wynalazek

Ta rękawica to świetne rozwiązane. Jest miła w dotyku i zdecydowanie uprzyjemnia stosowanie produktów samoopalających. Dzięki niej można wygodnie rozprowadzić samoopalacz i nie przejmować się powstawaniem smug i plam. Rękawica bardzo dobrze zabezpiecza dłonie przed zabrudzeniem. Jej wypranie nie sprawia żadnych problemów.
Ja już nie wyobrażam sobie, aby nakładać balsamy samoopalające bez jej użycia.

Polecanko

Bardzo fajna rękawica.

Rozmiar uniwersalny, podobna do rękawica kuchennej z jednym palcem, wygodna w użyciu.

Jest miękka i przyjemna w dotyku, dobrze uszyta.
Dzięki rękawicy, balsam brązujący nakładał się równomiernie bez smug i plam.

Dobrze się pierze i w miarę szybko schnie.
Balsam nie przenika do rąk, co jest dużym plusem.

Fajny produkt, polecam. Myśle że będzie mi służył na lata :)