Joko, Virtual, Satin Smooth Make Up Base Professional (Beztłuszczowa wygładzająca baza pod makijaż)

Beztłuszczowa silikonowa baza pod makijaż. Idealnie matuje dzięki silikonowym polimerom.
Tuszuje drobne niedoskonałości skóry, ujednolica koloryt cery.
Nadaje skórze jedwabistą gładkość. Wzmacnia efekt podkładu oraz ułatwia jego rozprowadzanie. Skóra staje się bardziej miękka i wygląda młodziej.
Bazę można stosować także samodzielnie, bez podkładu. Błyskawicznie wygładza i ożywia skórę, która wygląda świeżo i promiennie.

Baza pod makijaż

Zalety:
- ma niską cenę
- matuje skórę i ją wygładza, nadając jej aksamitność
- ma opakowanie z aplikatorem podobnym do kremów pod oczy, z wysuniętą końcówką, jest to bardzo wygodne i higieniczne
- ma delikatną kompozycję zapachową
- jest bardzo wydajna
Wady:
- zapycha pory
- przedłuża trwałość makijażu na krótko
- przesusza skórę

dobra

Jest to już moja enta baza pod makijaż, więc mam porównanie.

Plusy:
+ wygładza,
+ nie zapycha,
+ nie roluje się,
+ dobrze się wchłania,
+ jest wydajna,
+ niedroga (kupowałam na all),
+ nie obciążą cery,
+ utrwala makijaż,

Czy widzę jakieś minusy?
Może odrobinę się błyszczy po nałożeniu, ale gdy nałoże na nią podkład nie widzę już takiego problemu więc w sumie to i żaden minus.
No i może mały minusik za nieprzezroczyste opakowanie, przez co nic nie widać ile jeszcze jej zostało.

Poza tym wszystko ok.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

średnia

Przede wszystkim strasznie się po niej świecę. To, co się na nią nałoży, także się świeci :/

Ale idealnie wygładza skórę i jest dosyć wydajna. Mam ją już ze 2 miesiące i jeszcze coś tam wycisnę. Makijaż faktycznie dłużej się utrzymuje, o jakieś kilka godzin. Nic mi się na niej nie roluje. Nie miałam po niej żadnych niespodzianek na twarzy.

Jedyny minus to świecenie, ale można sobie z nim poradzić stosując jako wykończenie sypki puder matujący ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Słabizna

Na tą bazę namówiła mnie pani z drogerii Laboo w mojej miejscowości, przy okazji kupna fluidu Virtual marki Joko (fluid ten przeciwnie - jest bardzo dobry i wydajny).

Minusy:

- baaardzo niewydajna i w związku z tym droga
- chyba nie robi nic! ani nie przedłuża trwałości makijażu ani nie wygładza (na czym mi zależy bo posiadam dołeczki potrądzikowe, więc ogromniasty minus)

Nie stwierdziłam plusów.
Używam raz na ruski rok, jak mam dobry humor ... ot tak, żeby wykończyć w końcu tubkę.

bardzo słaba

Zalety;
wygładza cerę, po użyciu bazy jest miła w dotyku.

Wady:
cera przetłuszcza się szybciej niż bez bazy!;
nie tuszuje nawet najdrobniejszych niedoskonałości mimo zapewnień producenta;
nie ujednolica kolorytu;
okropny skład;
raczej niewydajna.

Podsumowując baza nie spełnia swojej funkcji, po jej zastosowaniu cera nie jest dłużej matowa. Nie zauważyłam by przedłużała trwałość makijażu.

Skład: cyclopentasiloxane; dimethicone crosspolymer; silica; Bis-PEG/PPG 14/14 dimethicone; dimethiconol; parfum; alpha-isomethyl ionone; benzyl benzoate; benzyl salicylate; butylphenyl methylpropional; hexyl cinnamal; hydroxycitronellal; hydroxyisohexyl 3- cyclohexane carboxaldehyde; limonene; linalool.

ujdzie

Była to moja pierwsza baza pod podkład jaką wypróbowałam i właściwie nie wiedziałam jak ją mogę ocenić dopóki nie kupiłam drugiej, innej ;)

Teraz coś mogę o niej napisać.
Zacznę od plusów:

+ wyrównuje powierzchnię skóry
+ nie zapycha
+ makijaż trzyma się dość długo, ale twarz się świeci
+ dobrze rozprowadza się na niej podkład

Minusy:
- trzeba sporo poczekać aż baza się wchłonie, bo inaczej skóra wydaje się mokra i tłusta, mimo tego, że baza jest beztłuszczowa
- jest do każdego typu cery, więc właściwie do żadnego?
- opakowanie, trzeba wyciskać, nie ma pompki

Neutralne:
+/- cena, ilość i wydajność - bazy jest mało, bo tylko 15 ml. Kupiłam ją na Allegro za ok. 15 zł.
Jeśli chodzi o wydajność - starczyła mi na miesiąc czasu, więc chyb nie jest tak źle

Nie jest najgorsza, ale wątpię czy ją jeszcze kupię.