Chanel, Sublime de Chanel Mascara (Wydłużająco - podkręcający tusz do rzęs)

Chanel, Sublime de Chanel Mascara (Wydłużająco - podkręcający tusz do rzęs)

Tusz Chanel pochodzący z kolekcji wiosna 2011. Wydłużający i podkręcający rzęsy, dostępny w trzech kolorach: czarnym, brązowym i fioletowym. Precyzyjna szczoteczka zapewnia rozdzielenie rzęs. Pielęgnuje rzęsy dzięki zawartości wosku pszczelego.

Drogi, ale za to rewelacyjny

Dostałam go w prezencie od cioci, która jest fanka marki Chanel. Ja nie mam w zwyczaju kupować tak drogich maskar, zadowalają mnie tańsze, drogeryjne produkty, ponieważ mam swoje bardzo długie rzęsy (zasługa Biotebal rzęsy XXL). Okazało się, że jest to rewelacyjny produkt, który rekompensuje wysoką cenę świetnym efektem (i eleganckim opakowaniem).

Posiadam tusz w kolorze czarnym i zaznaczam, że jest to naprawdę czarny tusz, nie żaden wyblakly szary czy coś takiego. Jest niesamowicie czarny, za co jeszcze bardziej go lubię. Na początku nie byłam przekonana do prostej, silikonowej szczoteczki, ale ona też robi robotę. Dosiega do wszystkich włosków i umożliwia precyzyjna aplikacje produktu. Rzęsy po nałożeniu tego tuszu wyglądają po prostu wspaniale, inaczej nie da się tego opisać... Są idealnie rozdzielone, wydłużone, podkrecone. Wyglądają naprawdę jak sztuczne. Są pięknie czarne, ale pomimo swojego mocnego koloru i gęstej konsystencji, tusz ten nie tworzy grudek, nie zlepia rzęs, nie osypuje się w ciągu dnia. Rzęsy wyglądają cały dzień przepięknie, tusz się nie rozmazuje nawet nocą na imprezie. Naprawdę poczujecie różnice jeśli to użyjecie i wasze rzęsy wam za to podziękuja i odwdzięczą się pięknym spojrzeniem. Dodatek wosku pszczelego dodatkowo wzmacnia rzęsy, które przestały mi dzięki niemu wypadac.

może być

Kupując inne tańsze tusze można uzyskać taki sam lub nawet lepszy efekt. Podoba mi się szczoteczka, jednak nawet dając parę warstw efekt jest jak dla mnie za delikatny. Na pewno ten tusz ma wiele zwolenniczek, ale dla mnie szału nie ma.

Same plusy

+ nie skleja rzęs
+ pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy
+ nie kruszy się, nie osypuje
+ piękny kolor głębokiej czerni
+ nie uczula
+ genialna silikonowa szczoteczka
+wydajna, nie zasycha

-cena
-dostępność

dobry ale nie spektakularny

Tusz fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Efekt teatralny uzyskamy nakładając kilka warstw. Jakoś nie lubię szczoteczek silikonowych, wydają mi się zbyt twarde, wolę te z włosiem. Podsumowując tusz ok, nie obsypuje się ale cena jest dość wysoka. Efekty porównywalne do loreala, tak więc chyba nie warto przepłacać.

Używam tego produktu od: kilku m- cy

cudowny, ale nietrwały efekt :(

Bardzo polubiłam tusze Chanel, tylko ubolewam nad ich ceną.

Tusz ma generalnie same plusy, poza jedną wadą - jest nietrwały - u mnie przejawia się to kserem na górnej powiece i pod brwiami.
Wiem, że mam głęboko osadzone oczy oraz tłuste powieki, ale są tusze, które dają radę. Ten do nich nie należy niestety.

Tusz ma plastikową szczoteczkę z bardzo gęsto rozłożonymi włoskami. Wygodnie się nim maluje, bardzo ładnie wydłuża i rodziela rzęsy. Optycznie je zagęszcza i daje efekt "pierzastych" rzęs.
Przy kilku wartwach efekt jest na tyle spektakularny i ładny, że moja mama myślała, że znowu przedłużyłam rzęsy :D

Byłby moim ulubionym cudem, gdyby nie to, że się po prostu rozmazuje i odbija pod brwiami. Nie mam ochoty co chwilę zerkać w lusterko i sprawdzać jak to wygląda.
Jest jeszcze wersja wodoodporna - chyba się skuszę, bo efekt jest na tyle ładny, że cięzko mi przeboleć, że ma tak kiepską trwałość...

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Nie opuszczę do śmierci!

Tusz chanel sublime to mój ideał.idealnie wydłuża, nie skleja i tworzy efekt pięknych naturalnych rzęs.piękna,widoczna czerń,estetyczne opakowanie.

Jestem zachwycona, minusem jest cena i mógłby trochę bardziej pogrubiac:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

czerń rodem z piekieł

Na wstępie dodam, że mam przepotwotnie wrażliwe oczy alergika.

Ten tusz to objawienie i dar!

Zacznę od koloru. Czarna czerń - horrorowa mama, władająca krainą czerni i niewątpliwie wyuzdana kobieta:-)
Rzęsy w tej odmianie bałamucą zmysły i racjonalne myślenie odbiorcy. Urzekają, porywają a jeśli błądzą to tylko w erotycznym uniesieniu mężczyzn :-)
Kobieta podkreślająca oczy tym cudownym wyrobem musi wiedzieć, że może być odebrana jako Diablica.

Podkręca i wydłuża, nie kruszy się i nie odbija na powiekach. Cały dzień czuję komfort, gdyż nie muszę poprawiać.

Szczoteczka silikonowa - genialna. Zostawiłam, ponieważ sukces tuszu, po jego wyrazistym kolorze to właśnie ona.

Kupię po raz kolejny, wrócę i po latach, ponieważ chcę zawsze mieć nieskazitelny i wyrazisty wzrok a ten tusz mi tego dostarcza :-)

Cena warta wszelkich naszych Kobiety doznań ;)

Ilość zużytych opakowań: 10 albo i więcej

dla ~ delikatnych ~ rzęs

Czy kupię ponownie? Już kupiłam!! ;)

To drogi kosmetyk, ja niekoniecznie kupuję drogie maskary. Wiadomo, stosunkowo szybko się je zużywa (w porównaniu do cieni, czy róży, a bronzerze nie wspominając), a ta kosztuje chyba 135, albo coś koło tego. Ma jednak kilka wyjątkowych cech, o których chciałabym Wam powiedzieć. Bo przecież wydałam powtórnie te ciężko zarobione pieniądze, a nie byłam w momencie zakupu niepoczytalna - wprost przeciwnie, z pełną świadomością włożyłam ją do Douglasowego koszyka.

Pierwszą kupiłam w kolorze bakłażanowym/fioletowym nr 30. Drugą - czarną. Nie zauważyłam, aby właściwości tuszu i efekt końcowy różnił się pomiędzy wersjami kolorystycznymi. Moim zdaniem różni je tylko, i zarazem aż, kolor.

Opakowanie czarne na wysoki połysk, złote logo, biały napis. Klasyka Chanel. Wiadomo, kiedy jest zamknięta, bo poczujemy/usłyszymy dyskretne pstryknięcie. Opakowanie, choć czarne, nie zostawia widocznych odcisków palców, czego nie znoszę, więc duży plus dla Chanel.

Szczoteczka silikonowa, elastyczna, malutkie i gęsto osadzone wypustki. Nie jestem fanką silikonowych końcówek, ale do tej nie mam żadnych, absolutnie żadnych zastrzeżeń. Nabiera odpowiednią ilość tuszu, bardzo ładnie rozdziela, jest wygodna w obsłudze, dociera do kącików i najkrótszych rzęs.

Ale dotąd to były szczegóły. Przecież najważziejzy jest EFEKT. Oraz ile się ten efekt UTRZYMUJE.

Efekt jest rewelacyjny i TRWA tak aż do zmycia.
UWAGA: Efekt na MOICH rzęsach jest rewelacyjny. Nie wiem, jak sprawdzi się na innych rodzajach rzęs, może równie świetnie, ale podejrzewam, że jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że efekt będzie równie wyśmienity na takich rzęsach i oczach jak moje. Czyli: delikatne, ani gęste, ani rzadkie, długość standardowa, powieka lekko opadająca. Generalnie określiłabym rzęsy jako "delikatne na opadającej powiece". Masz takie rzęsy? Spróbuj tego tuszu! Gorąco zachęcam!

No właśnie, ale co to znaczy, że efekt jest rewelacyjny? Ano znaczy to, że rzęsy są pogrubione i wydłużone (nie teatralnie, i nie jak sztuczne rzęsy, ale mimo tego - efekt jest wyraźny!). Są PRZEPIĘKNIE PODKRĘCONE. I to chyba pierwsza maskara, która to podkręcenie utrzymuje w niezmienionym stanie aż do końca, aż do demakijażu, nieważne ile godzin by minęło!

Nie osypuje się, nie kruszy, nie odbija - ani na dole, ani na górze.

Ale czy są jakieś wady?
- cena (wiadomo)
- dostępność (raczej tylko stacjonarnie w dużych miastach)
- wydaje mi się, że dłużej mogłaby zachowywać świeżość. Nie zasycha (w opakowaniu) przedwcześnie, ale też nie jest pod tym względem zwycięzcą maratonu.

Przyznaję 5 gwiazdek, bo urzeka mnie to, co robi z moimi rzęsami i że to trwa do demakijażu. Jestem w stanie sobie wyobrazić jeszcze lepszą maskarę, ale ta jest naprawdę godna polecenia. Zwłaszcza dla posiadaczek opadającej powieki, delikatnych rzęs i nie oczekujących teatralnego efektu (chociaż teraz sobie pomyślałam, że nie próbowałam tą takiego uzyskać, może kilka warstw dałoby taki rezultat? Kto wie... ;-) )

Ilość zużytych opakowań: 2 - czarna i bakłażanowa

w końcu trafiłam na IDEAŁ

Będę niestety się powtarzać ale to ważne (moim zdaniem)....mam małe oczy, głęboko osadzone, z lekko opadającą powieką więc bardzo istotne jest to by tusz nie rozmazywał się...i ten właśnie taki jest! Trzyma się cały dzień, nie kruszy, nie osypuje i przede wszystkim nie pozostaje na mojej górnej powiece :)
Rzęsy są po nim mega wydłużone (zawsze nakładam 2lub nawet 3 warstwy), pogrubione, pięknie rozdzielone i czaaarne ;) dokładnie takie jak lubie ;) ten tusz to dla mnie ideał! wszyscy pytaja się jakiego tuszu używam bo mam taaaakie długie rzesy. Teraz mam kolor czarny, wcześniej miałam kolor fioletowy, ktoryw swietle domowym, sklepowym prezentowal się prawie jak czarny. Co jeszcze ważnie....nie uczula, nie podrażnia! (wcześniejsze moje przygody z tuszami Chanel konczyly się po zaledwie kilku maznieciach ze względu na to ze piekly mnie oczy ale z tym na szczęście jest inaczej :) ). Minusem jest cena....ale przy tej jakości jestem w stanie przeboleć :) Polecam.

Używam tego produktu od: od pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo wydłuża rzęsy

plusy
-bardzo wydłuża rzęsy
-nie rozmazuje się
-fajna szybko schnąca formuła
-opakowanie
-wydajny
jednak nadaje się dla kobiet które mają dosc gęste rzęsy ponieważ nie pogrubia ich za bardzo, ale i tak jestem w nim zakochana!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dzieki mamo ^^

Minusem tuszu jest to, ze sie rozmazuje przy malowaniu na powiece czy pod okiem. Cena tez najnizsza nie jest. Poza tym nie widze minusow. Idealna czern, nie kruszy sie, rzesy sa wydluzone, rozdzielone. Mam wrazenie jakby tusz optycznie dodawal wloskow, zageszczal je nie robiac przy tym wszytskim efektu sztucznosci.

Dobry, solidny tusz, z ktorego jestem zadowolona, jednak jesli bym go nie dostala od mamy przez wzglad na cene i brak dostepnosci w drogeriach zapewne nie weszlabym w jego posiadanie

Używam tego produktu od: Ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetny tusz

Na początku wspomnę, że jestem bardzo wymagająca względem tuszu do rzęs. Mam bardzo tłuste powieki i praktycznie każdy tusz odbija mi się na powiekach i koszmarnie rozmazuje. Jednak ten tusz to jeden z nielicznych, który sprawdził się u mnie idealnie.

ZALETY:

+ Nie kruszy się
+ Nie rozmazuje
+ Bardzo wydajny
+ Ładna, głęboka czerń
+ Fajna szczoteczka (nie podrażnia oka, nie jest ostra)
+ Ładnie rodziela rzęsy
+ Nie skleja rzęs
+ Nie robi grudek
+ Łatwo się zmywa przy demakijażu

WADY:

brak

Polecam! Zdecydowanie warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania