Wella, Pro Series, Repair Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Wella, Pro Series, Repair Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Sprawdź ceny produktu

Nowa, profesjonalna seria kosmetyków Wella do pielęgnacji włosów. Szampon odbudowujący, przeznaczony do włosów wymagających intensywnej regeneracji. Przywraca suchym i zniszczonym włosom odpowiednią wilgotność i blask. Dzięki zawartym w szamponie proteinom, włosy stają się sprężyste, mocne i pięknie lśniące.

Dobry produkt.

Opakowanie - estetyczne, choć niepraktyczne. często wyślizguje się z ręki. Zawiera aż 500 ml produktu, co wystarczy na długo. A więc z wydajnością problemów brak ;)

Zapach - dość przyjemny, jednak niestety nie utrzymuje się na włosach.

Konsystencja - ani za gęsta ani zbyt wodnista. Bardzo dobrze się pieni, przez co wystarczy niewielka ilość by porządnie umyć włosy.

Działanie - bardzo dobrze oczyszcza włosy, dobrze radzi sobie nawet z olejami do włosów. Włosy długo pozostają świeże. Sam w sobie nie robi nic szczególnego z włosami - nie są ani bardziej błyszczące, ani gładkie. Właściwości regeneracyjnych również nie zauważyłam.

Ot taki średniak z supermarketu.

dobry

Dobry szampon, mi bardzo pasował. Nie wysuszał i nie przetłuszczał włosów.
Po umyciu włosy nie były poplątane. Po wysuszeniu ładnie się błyszczały. Cena w stosunku do pojemności i jakości ok.
Szkoda że zniknął ze sklepów...

Uniwersalny ❤

Używałam go zarówno podczas gdy miałam jeszcze naturalne włosy, jak i po farbowaniu. W obu przypadkach byłam bardzo zadowolona - szampon rzeczywiście podkreśla połysk włosów, są mięciutkie i ładnie się prezentują.

W przeciwieństwie do większości drogeryjnych szamponów nie podrażniał mojej skóry głowy więc mogę polecic go do spróbowania nawet wrażliwcom ;)

Mankamentem jest niestety coraz gorsza dostępność na rynku :/ Atutem na pewno piękny zapach!

4/5

Dawno temu używałam tego szamponu, po jakimś czasie postanowiłam do niego wrócić.
Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu jest wydajny. Dobrze oczyszcza, wystarczy umyć raz, nie trzeba powtarzać. Pięknie pachnie.
Włosy po nim są miękkie, nie puszą się. W połączeniu z odżywką - cudowne!
Szkoda, że w składzie ma zarówno SLS-y, jak i SLES-y, dlatego używałam go głównie raz na tydzień w celu dokładnego oczyszczenia, a w tygodniu stawiałam na nieco łagodniejsze rozwiązania.
Drugim minusem jest cena (choć pewnie nie dla wszystkich :)). Mimo wszystko wydaje mi się że w tej cenie (15 zł) można kupić kilka innych, równie dobrze działających szamponów.
Do tego jednak na pewno wrócę, jeśli poszukiwania innego ideału okażą się bezowocne - ten jest moim małym pewniakiem :)

Dobry szampon

Bardzo dobry szampon. Włosy po nim są miękkie, błyszczące i dobrze ukladają sie, chociaz bez użycia odżywki troche puszą się. Jedynym minusem jaki zaobserwowałam u siebie to występowanie po nim łupieżu ale mam wrażliwą skóre głowy i takie zjawisko jest u mnie częste. Pomimo tego minusu często wracam do niego aby troche odżywić moje włosy

Ilość zużytych opakowań: kilka, ciężko powiedzieć

rozczarowałam się

Do tego szamponu wróciłam po dłuższym czasie nieużywania go i nietsety ale się bardzo rozczarowałam. Kiedyś był lepszy, inaczej działał na moje włosy.
Kupiłam go bo zawsze mam dwa, do używania na zmianę, ten miał być tym lepszym, ale wyszło inaczej.
Teraz po umyciu tym szamponem są spuszone, i wyglądają tak jak wyglądają włosy przy wilgotnej pogodzie, a ja tego nienawidzę wręcz.
Pieni się dobrze, jest wydajny, gęsty i treściwy, ale nietety całość daje marny efekt.
Po umyciu nim moje włosy mi się nie podobają i źle się z nimi czuję. Nie wiem czy zużyję go do końca, czy oddam komuś innemu.
Na pewno nie kupię ponownie.

Bardzo go lubię :)

Stosuję razem z odżywka. I odkąd zakupiłam je po raz pierwszy mam na prawdę zauważalnie gęstsze, grubsze włosy! Tego się nie spodziewałam.
Dzięki temu specyfikowi mogę zapleść grubego warkocza, a nie cieniutką kitkę.
Duża pojemność, przystępna cena wszystko na plus.
te pół gwiazdki odejmuje za to, że mógłby jednak ciut lepiej oczyszczać. Myję włosy co drugi dzień, mogłoby być lepiej. Jednak mimo to wracam do niego z przyjemnością.

Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Godny polecenia :)

Szampon kupiłam ponieważ kiedyś moja mama miała z tej serii do włosów farbowanych i bardzo sobie chwaliła :) Ten szampon jak dla mnie jest bardzo dobry :) dobrze oczyszcza włosy , przyjemnie pachnie :) jest dość gęsty więc wystraczy nie wielka ilość i bardzo dobrze się pieni. Włosy po nim są miękkie , lśniące i gęste :) nie plącze włosów oraz nie obciąża mimo że jest to szampon repair :)

Ilość zużytych opakowań: 1-500ml

Okropny

To jest najgorszy szampon jaki kiedykolwiek przyszlo mi używać. Kupiłam go, ponieważ z odżywki z serii Repair jestem zachwycona, myslałam, że szampon dopełni jej działania i stworzą razem zgraną parę. Myliłam się. Mam włosy cienkie, długie i szybko przetłuszczające się. Jednocześnie były podniszczone i przesuszone. Odżywka bardzo mi pomogła, a szampon niestety nie robił dla moich włosów nic dobrego, a uczucie po myciu było ohydne, włosy wydawały się jakby sklejone u nasady albo obsmarowane gumą o.O Nawet po rozczesaniu efekt był odczuwalny. Czułam, jakbym cały czas miała tluste włosy i w ogóle ich nie myła.. Nie muszę chyba dodawać, że po paru godzinach było jeszcze gorzej.. Plątał też wlosy, zwłaszcza u nasady. Nie polecam, nigdy więcej go nie kupię.

dobry, nie mam nic do zarzucenia

Szampon kupiłam w zestawie z odżywką do spłukania oraz odżywkę w spreyu za jedyne 6€, rewelacyjna cena. Pod światłem można zobaczyć ile produktu nam jeszcze pozostało, wydajności nie mam nic do zarzucenia. Dobrze się pieni, brak trudności ze spłukiwaniem. Jeśli pozostawie włosy do wyschnięcia bez suszarki oszczędzę sobie puszenia się włosów za co jestem im wdzięczna. Zapach jest delikatny i lekki, ale dość długo utrzymuje się na włosach. Myłam je ok. godziny 14 i nadal odrobinkę go czuć, jest przyjemny zatem dodaję to do plusów. Raczej nie kupię go już ponownie, ale swoje zadanie spełnia, myje mi włosy.

Używam tego produktu od: miesiąca (?)
Ilość zużytych opakowań: 1/6

Dobry

Szampon wydajny, dobrze pieni sie na włosach, włosy nie są obciążone, w moim przypadku musze dodatkowo stosować odżywkę, bo bez niej po umyciu włosóy są jak szczota i za to odejmuje jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże, w trakcie 2 dużego

zwyklak

Kupiłam zachęcona promocją 9.99zł. Oczekiwałam od niego nieco więcej... Niczym nie różni się od zwykłego szamponu do każdych włosów. Po prostu myje:) A ja od szamponu do włosów suchych i zniszczonych oczekuję co najmniej nawilżenia i wygładzenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca