Avon, Anew Clinical, Lift and Firm Pro Serum (Serum liftingująco - ujędrniające)

Każda z nas pragnie zachować młody wygląd jak najdłużej. Nie zawsze jest to łatwe, ale teraz dzięki nowemu, mocno skoncentrowanemu serum liftingująco - ujędrniającemu, jest to możliwe. To prawdziwy przełom w walce o zachowanie młodości - piękny wygląd osiągniesz bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Zapomnij o bolesnych i kosztownych zabiegach - podaruj sobie twarz jak po liftingu bez użycia skalpela!
Rewolucyjne serum liftingująco - ujędrniające to zaawansowany technologicznie kosmetyk, który profesjonalnie zadba o utrzymanie odpowiedniego konturu twarzy, której skóra wraz z upływem lat staje się coraz mniej sprężysta. Dzięki niemu skóra będzie wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą lepiej napiętą, a efekt wyraźnego odmłodzenia osiągniesz natychmiast po użyciu.
Już po 3 dniach stosowaniu aż 97%* kobiet stwierdziło redukcję zwiotczenia skóry.**
Natomiast przy regularnym używaniu kosmetyk widocznie przywraca jej młodzieńczą jędrność, sprawiając jednocześnie, że wygląda ona na zdecydowanie lepiej napiętą.**
Swoje dobroczynne działanie kosmetyk zawdzięcza wyjątkowej formule opartej na bazie innowacyjnego żelu Anti - Gravity, który został opracowany przy wykorzystaniu poprawiającego napięcie skóry polimeru PVP o czystości dermatologicznej. Jędrność skórze zapewnią kapsułki ujędrniające z argininą, które pomagają zintensyfikować produkcję elastyny niezbędnej do zachowania jej sprężystości. Dwufazowa formuła oparta na zaawansowanych technologicznie składnikach sprawia, że serum zapewni skórze piękny, zdecydowanie młodszy wygląd, taki jak po liftingu twarzy.
* Dane na podstawie badań konsumenckich.
** Na podstawie 4 - tygodniowego badania konsumenckiego na grupie 150 osób.

I STAŁ SIĘ CUD

Zakupiłam skuszona ceną - na allegro z przesyłką wyniosło mnie to 30 zł!

Mam 30 lat, toteż ogromnych zmarszczek nie posiadam :D

Plusy:
- skóra jest wygładzona
- napięta
- koloryt trochę się wyrównał
- drobne zmarszczki jakby się \'\'wygładziły\'\'

Minusy:
- skóra świeci się ale to najmniejszy problem, gdyż jest to serum do stosowania na noc

HIPER MEGA PLUS:

- totalnie mnie zamurowało -

od 10 lat na mojej twarzy a mianowicie na nosie w okolicach oka miałam pęknięte CZERWONE naczynko o średnicy 0,5 cm. Byłam z tym u dermatologa i nic, powiedział mi że muszę z tym żyć,- jedynie LASER pomoże.

Po 3 tyg. stosowania serum TO COŚ ZNIKNĘŁO z mojej twarzy!!!! Stał się cud, nie mogę w to normalnie uwierzyć!

Naczynko po prostu wyparowało, a moja skóra wygląda jak pozostała reszta:D !!!!

<lol><hurra>

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania