Artego, Easy Care, Miracle Lightweight (Odżywka bez spłukiwania)

Artego, Easy Care, Miracle Lightweight (Odżywka bez spłukiwania)

Uniwersalna odżywka bez spłukiwania Miracle Lightweight jest oparta na mączce Guar, oleju lnianym i proteinach jedwabnych. Ma wygładzać splątane włosy, nadać im naturalną lekkość i połysk (jest polecana do włosów cienkich). Wyrównuje strukturę włosa oraz nawilża go. Chroni przed wysoką temperaturą narzędzi do stylizacji, promieniami UVA oraz szkodliwym działaniem innych czynników atmosferycznych. Dzięki niej końcówki naszych włosów mają się nie rozdwajać. Jest idealnym preparatem do zwilżania włosów przed strzyżeniem, układaniem fryzury czy też stylizacją. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

polecam

Super odżywka , bez spłukiwania ja używam na same końcówki ,ułatwia rozczesywanie ,ma piękny zapach ( I love it ! ), posiada fajną konsystencję , jedyny minus to cena ale wystarcza na dosyć długo

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

świetna !

ta odżywka jest rewelacyjna!!! po pierwsze: świetnie odżywia moje zniszczone włosy, nadaje piękny połysk i włosy po niej są idealnie gładkie. Zniewalający zapach, po prostu cudowny! <3

Zapach niszczy wrażenie

nie znosze tego produktu

*obciaza wlosy
*zapach taki jakby winogronowo cukierkowy okropność!
*nie pomaga w rozczesywaniu włosów
*nie odżywia

NIE ROBI NIC

nie taki cud

Odżywka Artego w sprayu jest całkiem niezła , aczkolwiek daleko jej do ideału .
Plusy :
+ ładny, przyjemny zapach
+ pojemność ( 300 ml )
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ wygładza
+ jest mega wydajna ( mam ją już kilka miesięcy , ale nadal nie widzę końca )
+ cena ( około 35 zł )

Minusy :
- zbyt słabe nawilżenie
- nie wpływa na kondycję włosów ( moim zdaniem nie pielęgnuje )
- spray się czasami zacina
- buteleczka jest zbyt nie poręczna
- dostępność

Nie pobiła odzywki w sprayu ProSalon , tamta świetnie nawilżała i odżywiała włosy. Do tego miała niższą cenę . Artego jest poprawna , ale raczej się na nią ponownie nie skuszę .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 spray

-baaaardzo wydajna
-ładnie pachnie
-nie obciąża

minusów brak;]
Prawdopodobnie kupie ją ponownie pomimo, że uwielbiam testowac nowe kosmetyki, ale ta odżywka jest całkiem dobra. Nie daje pełnych 5 gwiazdek bo jednak mnie nie zachwyciła. Mogłaby troszeczke bardziej nawilżać, ale nie jest źle. Nadal szukam ideału, ale tą moge z czystym sercem polecić;]

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Rewelacja !

Moje włosy przez rozjaśnianie końcówek były suche, potrzebowałam coś na nawilżenie ich, przetestowałam wieele odżywek i każda nie sprawdzała się bo obciążała mi włosy :/ A ta to rewelacja :)

Plusy:
- Nie obciąża
- Nawilża
- Ułatwia rozczesywanie
- Zapach
- Wydajność

Minusy:
hmm... lepiej gdyby cena spadła troszeczkę :)

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

kiepska

Moje włosy- rozjaśniane od lat, suche na końcach, tłuste u nasady. Poczatkowo pełen zachwyt nad tą odżywką, po jakimś miesiącu włosy mi się bardzo przesuszyły i były klapnięte. Niestety zupełnie nie dla mnie. Daję gwiazdkę za ładny zapach i fajną formę mleczka w spreyu. Moim włosom szkodzi. Zmuszałam się żeby zużyć do końca jednak i tak 1/3 butelki wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Najlepsza jaką w życiu miałam!

Skusiłam się na odżywkę z powodu jej pozytywnych opinii. I mnie nie zawiodła. Włosy po niej się nie puszą, praktycznie nie muszę ich w ogóle prosotować, mimo że z natury mam falowano-kręcone. Włosy są gładkie i miękkie. Zapach też jest w miarę ok. Odżywka jest wydajna, mam długie włosy a używam jej już jakieś pół roku i jeszcze się nie kończy. Niestety niewygodnie się jej używa, bo ciężko chodzi ten spray, ale nie przeszkadza mi to, bo jest naprawdę świetna.
daję 4,5 gwiazdki bo ślepo wierzę w to, że odnajdę kiedyś coś, co uczyni z moimi włosami cuda.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Beznadziejna

Kupiłam tę odżywkę po przeczytaniu pozytywnych recenzji na KWC. Żałuję, że wydałam pieniądze. W ogóle nie nawilża moich długich włosów - wręcz przeciwnie - po użyciu i wysuszeniu są szorstkie w dotyku i suche. Nie są również podatne na układanie. Odczucie takie jak bym spryskiwała włosy zwykłą wodą. Obecnie stoi na półce i się marnuje. Nie warta tych pieniędzy.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

ja też nie widzę efektów

Podpisuję się pod poniższymi recenzjami.
Nie wiem skąd tyle pozytywów. U mnie odżywka nie robi nic poza ułatwieniem rozczesywania. Na plus to, że nie obciąża włosów. Ma przyjemny zapach.
Ot, taki zmiękczacz do wlosów, bez cudów, bez efektów.

Nie robi krzywdy, ale też nie pielęgnuje

Odżywkę kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych recenzji i tak jak osoby poniżej lekko się rozczarowałam.

Jak dla mnie odżywka działa podobnie jak odżywki w sprayu Gliss Kur czyli delikatnie ułatwia rozczesywanie oraz minimalnie nabłyszcza włosy. Żadnego innego działania u siebie nie zaobserwowałam. Plusem na pewno jest jej wydajność i na tym niestety koniec. Spodziewałam się czegoś więcej, ale trudno, nie kosztowała też majątku, więc nie ma co płakać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy po każdym myciu włosów
Ilość zużytych opakowań: 0,5

skąd te ochy???

Tak jak koleżanki poniżej nierozumiem zachwytów nad tą odżywką... Takie tam psiukadełko, które wiele nie robi oprócz tego, że TROCHĘ zmiękcza włosy... Kupując ten specyfik liczyłam na ułatwione rozczesywanie, blask, sugerowałam się marką i ceną a tu ZONK.
+ zmiękcza włosy (trochę)
+DELIKATNIE ułatwia rozczesywanie (ale bez jedwabiu się nie obędzie)
+ minimalnie nabłyszcza

-cena w porównaniu do jakości!!
-zapach (śmierdzi mi)
-nie robi na moich włosach praktycznie nic

Daję 3 gwiazdki, bo mojej siostrze się podoba, ona ma naturalne włosy.
Ja osobiście nie kupię ponownie, poszukam czegoś innego.