Delia, Dermo System, Srebrzysty jedwab do ciała

Delia, Dermo System, Srebrzysty jedwab do ciała

Wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, sprawiając, że skóra staje się miękka i delikatna w dotyku. Zawarte w nim srebrzyste cząsteczki odbijają światło, dzięki czemu natychmiast po aplikacji rozświetla skórę i nadaje jej subtelnego blasku. Wpływa łagodząco i kojąco na naskórek, poprawia elastyczność i jędrność skóry, wspomagając procesy opóźniające jej starzenie się. Jego jedwabista konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie. Srebrne pigmenty tworzą na skórze delikatny film subtelnie podkreślający opaleniznę oraz poprawiający naturalny koloryt i jedwabistą gładkość skóry. W odróżnieniu od balsamów i mleczek do ciała, jedwab idealne wygładza i modeluje skórę gwarantując promienny i świeży wygląd.
Działanie: rozświetlający kosmetyk do pielęgnacji delikatnej skóry. Jedwabista konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie i zapewnia idealną gładkość skóry a delikatne, srebrzyste drobinki podkreślają piękno skóry.
Składniki aktywne:
- proteiny jedwabiu i baza silikonowa wspomagają utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry,
- d-pantenol wpływa łagodząco i kojąco na naskórek,
- ekstrakt z imbiru poprawia elastyczność i opóźnia procesy starzenia się skóry.

ładnie rozświetla, dość dobrze nawilża

Plusy:
-ładnie rozświetla - wbrew niektórym opiniom według mnie nie jest to chamski brokat, tylko delikatne rozświetlenie, nawet nie wiem, czy widać je aż tak na skórze (dla niektórych może to być minus), używam produktu na imprezy i nigdy nikt nie zwrócił uwagi, że się za bardzo świecę :)
-podkreśla opaleniznę
-moją skórę nawilża dość dobrze, jest po nim taka miękka i przyjemna w dotyku, toteż używanie go przed imprezą nie jest dla mnie żadną udręką, lubię po niego sięgać
-bardzo ładnie wygląda na ciele, wygładza nie tylko w dotyku, ale też widać po prostu, że ta skóra ładnie po nim wygląda
-fajna konsystencja - łatwo się go rozprowadza na skórze, szybko się wchłania
-ma przyjemny zapach
-niska cena (o ile dobrze pamiętam, ponieważ mam go już baardzo długo)
-jeśli ktoś używa tak jak ja - tylko przed imprezami (no bo to w końcu błyszczący balsam, który ma odbijać światło), to jest naprawdę bardzo wydajny - mam go już niemal dwa lata
-wygodne opakowanie, pewnie z łatwością będzie można je też przeciąć, żeby wykorzystać produkt na maxa :>

Minusy:
-te błyszczące drobinki przyczepiają się do ubrań. mi to aż tak nie przeszkadza, i tak po imprezie wszystko się upierze (wtedy już nic nie zostaje), ale dla niektórych może to być jakaś wada
-nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jest to trochę zbędny dodatek - do nawilżenia na co dzień wolę bardziej treściwe balsamy, które się nie świecą (no bo po co mi taki błysk w dzień? ;) ), a i na imprezach nie widać jakoś specjalnie tych drobinek, no i zresztą nie widzę potrzeby, żeby się świecić na każdym wyjściu :) może na Sylwestra, ale tak jak wspominałam - na mojej skórze to rozświetlenie jest niemalże niewidoczne, nie jest to żaden brokat. W sumie tylko czekam, żeby go zużyć i wyrzucić, bo trochę niepotrzebnie zajmuje mi miejsce :) I właśnie za to, że nie jest to produkt niezbędny, odejmuję jedną gwiazdkę.

Podsumowując - jak ktoś ma taką zachciankę na imprezy, to polecam, cudów i nie wiadomo jakiego rozświetlenia nie oczekujcie. ;)

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie (końcówka)

Taki sobie

Produkt zamknięty jest w plastikowym, dość przezroczystym opakowaniu. Dokładnie widać zużycie produktu. Jedwab jest biały, o dość lekkiej, nietłustej konsystencji. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nawilża,ale efekt ten długo się nie utrzymuje. Drobinki średnio mi się podobają. Przypominają srebrny, brokat i na skórze prezentują się lekko tandetnie. Nie wspominając już o tym, że masa tych drobinek zostaje na ubraniu. Jest średnio wydajny. Raczej nie skusze się na niego ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

i tak, i nie :)

Wszystko zależy od tego, po co używamy tego produktu. Moim zdaniem zdecydowanie nadaje się do tego, do czego został stworzony czyli do nadania srebrzystej poświaty skórze - np. na imprezę. Ponadto drobinki utrzymują sie dość długo w porównaniu do innych, droższych kremów mających ten sam cel. Dodatkowe substancje, które miałyby coś zdziałać dla naszej skóry to niejako mały gratis. Na pewno nie jest to balsam, który sprawi, ze nasze nogi po kilu dniach kuracji staną się jędrne i głęboko nawilżone.
Produkty Delii nie są zbyt treściwe w konsystencji - zastanawia mnie czy wynika to z niskiego stężenia reklamowanych substancji i dalej- stąd niska cena, czy jest to patent producenta. Obstawiam to pierwsze.
Z samego produktu jako dodatku do białej skóry jestem zadowolona, ale na pewno nie jest to balsam 10 w 1 :D

Nie, nie.

Ten produkt ma tak dobre opinie, że aż trudno mi w to uwierzyć, właściwie zastanawiam się nad tym skąd one się wzięły od pierwszego dnia, kiedy zaczęłam go używać.

Balsam rozświetlający powinien w moim mniemaniu nadawać skórerze dyskretny blask, w przypadku tego produktu mamy mega brokat! Wielkie jego kawały przyczepione balsamem do skóry. Nie jest to dykretny połysk, drobinki brokatu są naprawdę duże, mocno odbijają świało i rzucają się w oczy. Tak więc jak dla mnie efekt zdecydowanie na nie.

Właściwości balsamowe są jeszcze gorsze, lekki balsam na bazie parafiny, wysusza skórę i zostawia na niej tępawo-lepką warstewkę. Nie lubię takich. Od biedy da się go użyć na skórę posmarowana innym balsamem wcześniej, ale nie o to chodzi. Zdecydowanie nie o to.

Dla mnie wszystko na nie - brak pielęgnacji, tandetny efekt. Na plus niska cena i wygodne opakowanie ale to trochę mało chyba.

Używam tego produktu od: lipca 2013

Lubię ten produkt.

Już od jakiegoś czasu miałam ochotę na to, by wypróbować ten produkt i w końcu będąc na zakupach skusiłam się na niego. :) Jedwab sprawdził się u mnie całkiem dobrze i myślę, że kupię go ponownie.

PLUSY PRODUKTU:

- Nawilża skórę, jednak efekt nawilżenia nie utrzymuję się zbyt długo (i za to odejmuję jedną gwiazdkę)
- Skóra po aplikacji jest miękka i bardzo miła w dotyku oraz wygładzona
- Produkt delikatnie rozświetla skórę, nadaje jej blasku
- Ładnie podkreśla opaleniznę
- Konsystencja umożliwia szybkie i równomierne rozprowadzenie balsamu na skórze
- Cena, która jest niska w stosunku do tak fajnego i wydajnego produktu
- Szybko się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy na skórze
- Przyjemny zapach

Uważam, że jest to fajny produkt za nieduże pieniądze, który naprawdę warto wypróbować. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania

Sparkling very much!

Dlaczego produkt z parafiną oceniłam tak wysoko, skoro nie lubię kosmetyków z parafiną? Ponieważ oceniam stopień migotliwości :D

Szukałam brokatu, którym mogłabym się wybrokacić na rząd wesel czekających mnie w porze wiosenno-jesiennej. Szukałam to za dużo powiedziane: miałam w głowie poszukanie. Skończyło się na tym, że na ostatnią chwilę niczego nie znalazłam i z desperacją w oku zwróciłam się o pomoc do pani w Super Pharmie. Mimo, że pani stała na kolorówce, poleciła mi właśnie ten jedwab z półek pielęgnacyjnych.

Strzał w dziesiątkę. Nie znam się na błyszczeniu i brokatach, ale ten błyszczyciel mi odpowiada.

Drobinek jest sporo, są maluteńkie, nie są nachalne, błyszczą się i migotają jak Migotka.

Etykietka mówi \'srebrzysty\' i tak w istocie jest. Zimne srebro, które bardziej mi pasowało do wersji wiosennej bladości, ale przy wakacyjnej opaleniźnie też ostatecznie zrobiło szał.

No właśnie, wesela weselami, brokat się nadał, ale przydał się również na wakacyjnym wyjeździe. Drobinki trzymały się nieźle mimo upałów.

Dodatkowo, parafina chyba okazała się zbawienna, jeśli chodzi o ratowanie skóry po opalaniu. Wydaje mi się, że ten balsam zabezpieczył skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Na pewno nie wysuszył.

Konsystencja jest idealna: nie za rzadka nie za gęsta, zapach jest intensywny, specyficzny, ale mi się podobał.

Była bym bardziej zadowolona, gdyby srebrzyste drobinki były przełamane złotymi, ale i tak jest dobrze.

Cena w Super Pharmie w promocji to 8,99 zł.

Może za rok w wakacje znów po niego sięgnę?

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Świetny

Super na wielkie wyjścia lub na plażę, na codzień trochę mniej ale od czasu do czasu mozna i tak.

Rozświetla, dzięki czemu ciało staje się optycznie jędrne i zdrowe. Nawilża i wygładza. Jak najbardziej polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo przyjemny

bardzo ladnie nawilza skore, do tego przyjemny zapach. szybko sie wchlania. doskonaly po kapieli.Posiada srebrzyste drobinki, które świetnie rozświetlają skórę

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Tak, taaaak!

Produkt kupiony na szybko, spontanicznie.

Plusiki:
-dobrze nawilża
-wspaniale się błyszczy, nie tak chamsko.. tak delikatnie ; )
- ujędrnia
-pielęgnuje
-ładnie pachnie
-utrzymuje się dłuuugo (w nasmaruję wieczorem, trzyma się do kąpieli następnego dnia! )
-cena
-konsystencja
-wydajność

TAAAAAAAAAK!!! ; D

Balsam kupiłam na jedną z większych imprez żeby skóra ładnie wyglądała, zależało mi na rozświetleniu, jednak to nie jedyna z jego zalet :)

+ Bardzo ładnie rozświetla drobinki są małe, co daje bardziej naturalny efekt. Można go zwiększyć smarując strategiczne miejsca dwa razy :)
+ Drobinki osypują się po czasie, jednak jakoś specjalnie nie brudzą ubrań, są łatwe do zmycia ze skóry (np. z rąk).
+ Skóra po nim jest naprawdę jedwabista, gładka i nawilżona.
+ Jest wydajny, konsystencja jest bardzo fajna, nie jest mega gęsty ale nie jest też bardzo rzadki, łatwo się rozsmarowuje.
+ Szybciutko się wchłania, jednocześnie nawilżając skóre na dłuższy czas.
+ Cena, jak za tak fajny produkt i wydajność jest niska :)
Ja kupiłam go za 7,50 zł :)

Ogólnie polecam na większe wyjścia i okazje, jednak jako sam jedwab/balsam do ciała też się sprawdzi jak na taką cenę. :)

Na specjalne okazje

Kupiłam ten produkt jako rozświtlacz, nie jako balsam.

Skóra jest po nim miła w dotygu i z blaksiem. Można spotęgować efekt blaku poprez dwukrotne nałożenie balsamu.

Plusy:
+ ładny zapach
+miękkna skóra, ale nie długotrwale
+delikatne rozświtlenie skóry (nie świeci się jak bombka na choince ale ma naturalny, zdrowy błysk)
+dobra cena
+poręczne opakowanie
+polski produkt

Minusy:
-po użyciu trzeba umyć ręce, bo lepią się świecą okropniasto!
-po pewnym czasie schodzi i świecą się ubranka

Jak dla mnie tylko na specjalne okazje. Ale warto coś takiego podobnego mieć w kosmetyczce!

Ilość zużytych opakowań: 200ml/ 1op.

Świetny, ale...

Idealny. Skóra w dotyku jest cudowna. Ładnie się rozprowadza, szybko wchłania.
Wszędzie jestem na tak, oprócz tych nieszczęsnych drobinek! Całe szczęście, że szybko się opruszają. Tylko wielka szkoda, że zostają na ubraniach. Gdyby było ich tak w połowie mniej..