Profis-Fryzopol, Scandic Plus, Coco Mask (Maska kokosowa)

Profis-Fryzopol, Scandic Plus, Coco Mask (Maska kokosowa)

Pojemność 1 000 ml

Dodaje włosom świeżości, przeciwdziała elektryzowaniu, zmiękcza i wygładza. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nawilża i chroni włosy, ułatwia rozczesywanie.

Mój KWc

Mój KWC jeśli chodzi o odżywki!!!! Używałam przeróżnych. Drogeryjnych, wszem zachwalanego Waxa, laminowałam włosy, ale tej odzywki nic nie jest w stanie pobić. Zawsze jak próbuję poeksperymentować z czymś innym moje włosy robią się brzydsze. Po rozjaśnianiu miałam problem z rozczesywaniem. Ta odżywka świetnie mi w tym pomaga. Od razu po aplikacji czuć, że włosy są gładsze.

Zalety:
śmieszna cena!!!! - 16 zł za 1l w hurtowni w moim mieście
ułatwia rozczesywanie
włosy są po niej gładsze i ładniejsze
zapach(kiedyś jak tańczyłam z kolegą powiedział - "boże co tu tak pachnie kokosem, twoje włosy po odżywce? takie coś jest lepsze niż perfumowanie!!!" - jego słowa :D

Wady:
ciężko ją dostać

Słabiutka !

Zdecydowanie nie polecam. Wymagam od maski przynajmniej tego, żebym po jej aplikacji mogła swobodnie rozczesać włosy. Po tym produkcie jest to niemożliwe. Właściwie nic nie robi z włosami, lekko nawilża, lekko wygładza, to można uzyskać przy pomocy podrzędnej odżywki. Od kosmetyku pretendującego do miana maski (choć w opisie nazwana jest też odżywką) wymagam dużo więcej. Tak więc nigdy więcej już po nią nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 300 ml

faktycznie taka se... choć na początku myślałam, że super

nie jest najlepsza! kokos pachnie syntetycznie dość, chociaż to nie jest problem. Problemem jest natomiast to, że nie nawilża dostatecznie dobrze w moim odczuciu. Włoasy po niej są raczej suchawe i łamliwe. Po pierwszym opakowaniu byłam dość zadowolona, po drugim już nie. Zalety to cena (przystępna) i produkcja (Polska).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Co to ma być?! Skąd te pochwały?

Nie rozumiem, skąd wzięły się az tak dobre oceny tego produktu. czekałam na niego z utęsknieniem (zamówiłam na allegro), zastosowałam już kilka razy i za kazdym razem jest to samo: TOTALNA TRAGEDIA! Włosy sa po niej suche, kręca się bardziej niż zwykle, puszą się, są nawet szorstkie w dotyku, czegi nigdy nie miałam, nawet po odzywkach za 5 zł;/

Byc może tak reraguje na nia mój typ włosów (cienkie, suche, niefarbowane)... tak czy inaczej-dla mnie to klapa!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Genialna!

Witajcie!

Moją przygodę z tą maską zaczęłąm około 6 lat temu dzięki mojej fryzjerce. Po rozjaśnieniu włosów nałożyła mi ją na pół godzinki i od razu zakochałam się w jej kokosowym zapachu :) z miejsca kupiłam u niej 1L, zapłaciłam wtedy 35zł (!) Nawet używając jej w domowych warunkach włosy były mięciutkie, lekkie i lśniące jak po wyjściu z salonu, a zapach kokosa utrzymywał się na tyle długo i był tak intensywny, że po prostu do mnie przylgnął i wśrod znajomych był kojarzony ze mną ;) Postanowiłam napisać tę recenzję, ponieważ czytając inne zauważyłam, że Wizażystki wypowiadają się na temat masek SCANDIC LINE a nie SCANDIC PLUS a dla mnie to mega różnica z tego względu, że (i tu dochodzimy do sedna sprawy) zamówiłam przez allegro maskę PLUS, a dostałam LINE, stwierdziłam, że nie jest to problem, pewnie firma zmieniła opakowanie. Cóż bardziej mylącego! Już po otwarciu wiedziałam, że to nie jest ta sama maska. Owszem, pachniała kokosem, ale po tylu latach używania nie miałm wątpliwości, że zostałam zrobiona w balona. Używam jej od grudnia ale daje ona o wiele słabszy efekt, nie wygładza tak włosów i nie działa antystatycznie. Po prostu SCANDIC LINE jest do niczego. Nie wiem czy wycofali tę maskę, czy jest to zamiennik, czy podróbka. Ale jeśli macie możliwość kupienia COCOMASK SCANDIC PLUS to nie wahajcie się ani chwili. Jest warta swojej ceny! Pozdrawiam :)

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

niestety nie ma szału

Tania, wydajna i pięknie pachnie.
Niestety działanie takie sobie. Przeciętna odżyweczka. Coś tam nawilża, coś tam wygładza, ułatwia rozczesywanie, ale to nie to. Bardzo słabe działanie i do tego włosy się puszą :( i są jakieś takie... bez życia :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Mieszane uczucia

Zacznę od tego, że maska bardzo przyjemnie pachnie (ale niestety nie kokosowo), ma dobrą konsystencję, nie za gęstą, nie za lejką dzięki czemu idealnie rozprowadza się ją na włosach. Jak możecie same zobaczyć w składzie nie ma nic niezwykłego, ale przynajmniej nie ma sylikonów. A teraz do rzeczy...
Dlaczego wywołuje we mnie skrajne emocje? Ponieważ na początku byłam nią zachwycona! Włosy były miękkie, śliskie i błyszczące. Jednak przy drugim użyciu (następnego dnia) zrobiły się matowe i sztywne. Tutaj wpadłam w konsternacje i nie wiem o co chodzi, moje włosy zachowały się tak jakbym dowaliła im tonę sylikonów... Gdy wyrypałam włosy, znowu po jej użyciu były cudowne.
Natomiast jak używałam jej do mycia włosów, poradziła sobie bardzo dobrze - olej był zawsze domyty, włosy się ładnie rozczesywały, były miłe w dotyku jednak niestety też matowe.
Nie potrafię wyrobić sobie o niej zdania, ale sama jej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mój KWC :)

Perełka wśród mojej włosowej pielęgnacji.
Na kręcone kudełki działa świetnie - bardzo dobrze je nawilża, przy okazji pozostawia na długo swój piękny kokosowo-mleczny zapach. (Swoją drogą - ta maska ma niezły skład)
Dobrze się nakłada, nie jest wodnista, ani za gęsta, łatwo się spłukuję, nie obciąża i nie plącze włosów, więc nie ma większego problemu z rozczesywaniem.
Po użyciu włosy długo pachną, łatwo idzie je ułożyć, a co NAJWAŻNIEJSZE - włosy pięknie błyszczą, nie puszą się i wyglądają zdrowo.

Produkt zdecydowanie wart zakupu :)

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Dobra choć NIE wspaniała

Kupiłam do pretestowania 3 maski Scandica - kokosowa, bananowa i z owocami.
Wszystkie zachowują się podobnie. To dobre maski - warte swojej ceny na pewno. Jednak mają parę minusów, które powodują, że szukam dalej maski idealnej.
Maski Scandic pachną bardzo intensywnie i sztucznie - jednemu się to spodoba - innemu nie. Zapach jest rezultatem dodania perfum, niech ktoś sobie nie wyobraża, że taki zapach to wynik natury (kokosu,bananu lub owoców).
Podoba mi się to,że w tych maskach nie ma SLS, jednak te perfumy na pewno nie działają na dłuższą metę dobrze choć przyznać trzeba, że włosy długo ładnie pachną - coś za coś.
Maska też powoduje u mnie przetłuszczanie się włosów.
U mnie sprawdza się dłuższe trzymanie maski na włosach, pod czepkiem i ręcznikiem, na pewno nie jest to maska dla wiecznie spieszących się - ona potrzebuje czasu, by zadziałać.
Dobry produkt w dobrej cenie- będę ich używać od czasu do czasu. Zakupiłam pod wpływem opinii z Wizażu i nie zawiodłam się. Przebija wszystkie drogeryjne maski, polecam do wypróbowania, bo cena jak za taki produkt jest śmieszna.

Ilość zużytych opakowań: po połowie mniejszego opakowania z każdego rodzaju

Stanowczo ulubiona

Kupiłam 3 maski profisu i ta stanowczo jest dla moich włosów najlepsza.
Przede wszystkim nie obciąża, włoski idealnie się rozczesują i nie ma nieprzyjemnego puchu. Łanie wygładziła moje rozjaśniane włosy nie zabierając im naturalnej świeżości. Widać też pewne odżywienie bo włosy coraz mniej mi się łamią. Teraz po każdym farbowaniu używam właśnie jej plus odżywki trójfazowej i jest idealnie.

dobra maska scandica :)

Co jakiś czas z sentymentem do niej wracam właśnie ze względu na plusy

+jest bardzo wydajna

+ma fajną konsystencję, nie spływa z włosów po nałożeniu

+delikatnie, kokosowo-mlecznie pachnie

+łatwo się spłukuje

+sprawia, że włosy są dobrze nawilżone, nie elektryzują się i nie plączą

+po kilku użyciach włosy odzyskują blask i niesamowitą miękkość

+nie obciąża i nie przetłuszcza

+niska cena

Cudów nie zrobi ale jako takich minusów brak

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 po 1000ml

nigdy mnie nie zawiodła

To maska, której używam od wielu lat. Ciężko mi nawet napisać ilu. 5, 6?
Sprawdza się doskonale jako odzywka po każdym myciu.
Zdarza się, że często nakładam ją tylko na minute po umyciu włosów i zaraz spłukuje.
Kiedy potrzebuje mocniejszej regeneracji np. po farbowaniu wtedy trzymam na głowie jakąś godzinę i efekty są znakomite.
Nie obciąża, nawilża, wygładza. Włosy rozczesują się i układają po niej swobodnie.
Raz na jakiś czas tuninguję ją olejkiem arganowym i wtedy trzymam na włosach kilka godzin. Po takim zabiegu mój mąż ciągle dotyka moich włosów :)), muszę go bezustannie klepać karcąco po rękach.No niemożliwy jest :).

Polecam serdecznie.