Artego, Easy Care, Magical Color Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Artego, Easy Care, Magical Color Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Odżywia i chroni włosy farbowane, spaja łuski i wyrównuje pH po koloryzacji, dzięki czemu włosy farbowane dłużej zachowują swój wspaniały kolor oraz blask. Zwiększa podatność na układanie. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Do farbowanych i tylko farbowanych

Szampon dostałam, gdy zachciało mi się pofarbować całkowicie włosy, aby odcień utrzymywał się dłużej i pozostał żywy. Raczej wątpię aby to czynił, gdyż włosy nie koloryzowałam włosów farbą tylko kremem, więc to była kwestia czasu aż kolor by się spłukał.

Faktem jest, że gdy go używałam w tym okresie sprawiał, że włosy są miękkie i otulał dla mnie przyjemnym i orzeźwiającym zapachem i pięknie się błyszczały. I było tak do czasu aż nie wróciłam do blondu. Wtedy zaczął plątać, co nawet przy używaniu odżywki lub maski stało się na dłuższą metę drażniące. Jeśli chodzi o oczyszczanie to nie mam nic do zarzucenia.

Cena jest dla mnie nieporozumieniem, w działaniu nie różni się dla mnie niczym od najzwyklejszego ,,Familijnego".

Używam tego produktu od: Czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny, ale tylko w połączeniu z odżywką

Bardzo fajny szampon do włosów farbowanych. Trudno mi potwierdzić czy naprawdę chroni kolor i utrzymuje go na dłużej (szczerze mówiąc wątpię), ale na pewno jest to szampon dobrze myjący włosy i skórę głowy. Bez odżywki się nie obędzie, gdyż mocno plącze włosy. Mam wrażenie, że występuje w różnych wersjach zapachowych, albo producent często go zmienia. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ideał

Dziwią mnie opinie poniżej, no ale jak to mowia są gusta i guściki :) mnie szamponik całkowicie przypadł do gustu.
Plusy :
dobrze się pieni
cudnie pachnie
zwiększa objętość włosów
włosy dłużej zachowują świeżość

Minusy:
dość drogi
i to na tyle z minusów :)

Polecam.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 600 ml

Nie dla mnie

Zdecydowanie rozczarowanie.
Produkt do włosów, od którego cudów nie oczekiwałam, a jednak rozczarował.
Dobrze się pieni, ale na tym plusy się kończą.
Jak dla mnie zapach ma drażniący, coś jakby płyn do mycia podłóg, ale nie z tych najnowszych które ładnie pachną, ten jest mdły, brudny.
Włosy po jego użyciu sprawiają problemy z rozczesaniem, bez wspomagania każdorazowo odżywką się nie obejdzie.
Nie zauważyłam ochrony koloru.
Opakowanie toporne.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: 1 butla

nie warto kupować

Z radością dziś skończyłam butelkę. Szampon do niczego, włosy już w trakcie mycia są strasznie szorstkie i sztywne. Bez odżywki z tej samej serii włosy strasznie wyglądają. Nie odpowiada mi konsystencja - wolę kiedy szapon ma kremową. Co do właściwości chroniących kolor nie zauważyłam tego jakoś specjalnie. Daję gwiazdkę za ładny zapach bo nic więcej mi w tym szamponie nie pasuje. Żałuję, że wydałam na niego tyle pieniędzy, kiedy już szampon Pantene (do farbowanych) lepiej działa - przynajmniej włosy po nim nie są takie szorstkie.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

dobry

Szampon o żelowej konsystencji, baaardzo wydajny (litrowa butla starczyła mi na 9 miesięcy przy codziennym stosowaniu). Do krótkich włosów wystarczy niepełna jedna doza (butla z pompką), intensywnie się pieni, dobrze oczyszcza, ale plącze włosy. Nie da się ich rozczesać bez użycia odżywki lub maski.
Wolę szampony i kremowej konsystencji, dlatego nie wiem czy kupiłabym ten szampon ponownie. Zresztą - lubię wypróbowywać nowe rzeczy. Za tym szamponem przemawia cena (53 zł za 1l) - tani, dobry, profesjonalny produkt.

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (1000ml)