Iwostin, Sensitia, Emulsja nawilżająca do pielęgnacji ciała do skóry wrażliwej, alergicznej i suchej

Emulsja nawilżająca Iwostin Sensitia jest przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Zawarty w preparacie olej makadamia jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), dzięki czemu odżywia, łagodzi podrażnienia i wygadza szorstką, nadmiernie wysuszoną skórę. Skwalan roślinny działa zmiękczająco i wygładzająco, a także odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, ograniczając transepidermalną utratę wody (TEWL) z naskórka. Woda termalna z Iwonicza Zdroju - dzięki zawartości krzemionki, wapnia i kwasu metaborowego - wzmaga efekt łagodzący podrażnienia. Emulsja powinna być stosowana po każdym myciu oraz w przypadkach wysuszenia i podrażnienia skóry na skutek działania czynników zewnętrznych np. po opalaniu. Starannie dobrane składniki skutecznie odtwarzają ochronną barierę hydrolipidową skóry, przywracając jej naturalną równowagę. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Hypoalergiczna. Otrzymała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Jest odpowiednia do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia.

Neutralny kosmetyk dla mnie.

Balsam ten używałam miesiąc, nie zauważyłam jakiś większych efektów ale też nie szkodził. Jak jest to ok, jak się skończy nie będę "płakać".
Raczej więcej go nie kupię.

Ukojenie dla skóry atopowej

Produkt zakupiłam w aptece w zestawie z żelem myjącym. Formuła bezzapachowa, lekka, bardzo delikatna, szybko się wchłaniała i nawilzala skórę, była naprawde przyjemnie miękka. Najchętniej stosowałam w chłodne zimowe dni. W polaczeniu z zelem myjacym skóra dostała dawke ukojenia:) cały zestaw to koszt ok 35zł

Czy ja wiem....

Mam sentyment do formy iwostin.

Bardzo lubię ich produkty. Emulsja nawilża i takie jej zadanie. Robi to w porządku, nawilżenie utrzymuje się bardzo długo, skóra się nie klei i nie lepi, nadaje się na stosowanie po rannym prysznicu- nie zostawia plam na ubraniach.

Super konsystencja- wodna, bardzo takie Lubie. Ekstremalnie szybko się wchłania.
Minus- zapach, a w zasadzie jego brak. Fajnie jest po kąpieli pachnieć balsamem. Uciążliwe jest także dozowanie produktu- mam wersję w tubie i denerwuje mnie ciągle odkrecanie i zakrecanie balsamu.

Nie jest moim ulubionym kosmetykiem, urazu jednak do niego nie mam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Dla skóry tłustej, odwodnionej

Sczerze mówiąc jak wczoraj przeczytałam opinie o tym balsamie to ruszyłam do apteki:) Dzięki jednej z użytkowniczek ale wyjątkowo mocno mnie zachęciłaś pisząc, ze emulsja wchłania się szybko i się człowiek po niej nie błyszczy i nie jest tłusty:)
Kupoiłam wersję z pompką, bardzo wygodna rzecz. Emulsja jest odpowiednio gęsta (rzadka), z pompki leci jak trzeba. Dla mnie emulsja jest bardzo dobra, dla mojej skóry - tłustej ale skłonnej do podrażnień jest świetna, właśnie dlatego, że wchłania się migiem, nie zostawia tłustego filmu na skórze a czuję, że skóra wchłonęla emulsję i jest spreżysta i nawilżona oraz natłuszczona.
To jest włąśnie to czego szukałam, kosmetyk, który będzie odpowiedni dla skóry wrażliwej, odwodnionej ale tłustej i będzie się szybko wchłaniał.
Wczoraj smarowałam się pierwszy raz, dzisiaj dwa razy, krótko odczekałam z ubraniem się. Super jest, ze ubranie nie klei się do człowieka. Dla mnie naprawdę super. Jeśli coś się zmieni to dopiszę..:)

Super!

Balsam jest po prostu świetny :) Mój ulubieniec!

Zalety:
- świetnie nawilża
- lekka konsystencja
- nie podrażnia
- błyskawicznie się wchłania
- nawet przyjemny, apteczny zapach

Wady:
- opakowanie, które trzeba przeciąć, żeby wydobyć resztki produktu :(

Używam tego produktu od: Sześciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

dla bardzo wymagajacych

emulsje testowalam w saszetkach, w ilosci odpowiadajacej okolo 150 ml kosmetyku.
moja skora jest raczej normalna, potrzebuje nawilzenia, gdyz krakowska krakowka jej wybitnie nie sluzy, nie mam jednak problemu z pekajacym z suchosci naskorkiem ani zbyt intensywnym luszczeniem.
mysle, ze emulsja iwostinu zaspokoilaby potrzeby bardziej wymagajacych pan, bo moje zaspokoila w 100 % :)
bardzo latwo sie rozsmarowuje, szybko sie wchlania i pozostawia delikatna, ochronna warstwe, ktora pozostaje na skorze do nastepnego prysznica.
zapach specyficzny (lekko kwasny?), calkiem ladny. wydajnosc w normie, ale zaznaczam: nie mialam pelnowymiarowego opakowania. dwie saszetki po 7 ml kazda w zupelnosci wystarczaly mi do wysmarowania calego ciala.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ok. 150 ml

Spełnia oczekiwania, genialny !

Krem tak jak kolezanki nizej pisaly, o lekkiej konsystencji, super sie wchlania, nie tlusci skory, wydajny itd ... same plusy..moglabym sie rozpisywac
\\nKoncze juz 2 opakowanie, z racji takiej ,ze mam bardzo wrazliwa i sklonna do podraznien skore, kosmetyki musze dobierac bardzo ostroznie :/
\\nKupilam kiedys Iwostin w aptece i sie z nim zaprzyjaznilam do niego w zestawie byl zel , ktory jest rowniez wydajny, myje nim buzie rano i wieczorem.
\\nChcialm jeszcze dodac , ze kremik jest idealny pod makijaz Polecam

fajne odkrycie

Balsam ma fajną konsystencje dobrze sie wchłania.Nie powalił na kolana ale ciężko też znaleźć dla niego minusy.Uwielbiam kosmetyki firmy IWOSTIN bo tak jak i w tym przypadku,jeszcze nigdy sie niezawiodłam na jakimkolwiek produkcie tejże firmy.

Koi, nawilża

Musze przyznac ze Iwostin jest zaskakująco dobry, i z reguły(mimo mojego ostroznego podejscia)nigdy mnie nie zawodzi.
Zatem siegnęłam po emulsje do ciała.
Jestem zaskoczona (kolejny raz) wysoką jakością produktów Iwostin!

Wrazenia:
+ konsystencja lekka
+ bezzapachowy
+ łagodny
+ odbudowuje warstwe lipidowa
+ wydajny
+ nie zapycha
+ nie podraznia, nie uczula
+ zawiera kojącą wode z Iwonicza
+ łagodzi podraznienia
+ tania

+/- nawilża dostatecznie

Bardzo fajna emulsja.Tuba jest wygodna i higieniczna. Daje przyjemne uczucie komfortu, likwiduje sciagniecie skóry po kapieli. Nie jest 100% bezzapachowa, posiada lekko wyczuwalny zapach charakterystyczny wg dla produktów Iwostin (olejki), co jednak nie jest drażniące i do zniesienia. Jej dzialanie jest jednak przeciętne i dostateczne jesli chodzi o nawilzenie i odzywienie, dlatego zdradziłam ją z emulsją Emolium, niemniej jednak dla skóry niewymagającej będzie w sam raz.

Polecam!Używam tego produktu od: 4 miesiaceIlość zużytych opakowań: 1x200ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

bardzo pomocna

Po poparzeniach słonecznych moja skóra była bardzo przesuszona i odwodniona. Szukałam czegoś co ukoi moje podrażnienia i doprowadzi skórę do staniu sprzed katastrofy.

Plusy:
- bezzapachowa
-szybko się wchłania
-rzadka konsystencja, nie trzeba dużo nakładać
-bardzo dobrze nawilża
-koi podrażnioną i poparzoną skórę
-nie uczula, nie przesusza, n ie pozostawia tłustej warstwy

Minusy:
-raczej nie znalazłam

Bardzo fajny produkt, który koi i nawilża podrażnioną m.in. słońcem skórę
-wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 duże