L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair Cellular (Maska regenerująca)

Sprawdź ceny produktu

Maska Absolut Repair Cellular dzięki technologii z kwasem mlekowym, odbudowuje włosy na poziomie komórkowym.
NEOFIBRINE: unikalne połączenie ceramidu Bio - Mimétic oraz naturalnych wosków, aby intensywnie zregenerować włosy i nadać połysk. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.
Kwas mlekowy zawarty w produkcie pomaga tworzyć połączenia jonowe pomiędzy łańcuchami keratynowymi we wnętrzu uwrażliwionego włosa i odbudować włókno włosa na poziomie komórkowym. Wspomaga trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.
Rodzaj włosa: włosy cienkie, delikatne, łamliwe, włosy uwrażliwione wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, włosy przemęczone zabiegami fryzjerskimi.
Rezultat: włosy są natychmiastowo odżywione, stają się miękkie, sprężyste, lśniące, doskonale się układają.

Bardzo fajna maseczka

Fajna maseczka, bardzo fajna pojemność, testowałam z tej samej serii również szampon i byłam bardzo zadowolona z tego połączenia, włosy fajnie nawilżone, nie obciążone, nie przetłuszczały się od nadmiaru, kupiłam w tk maxxie więc wyszła mnie dosyć drogo, ale niw wiedziałam gdzie kupić stacjonarnie.

Bezwzględne KWC

Co tu dużo pisać. Maski używam od roku 2012, czyli od 5 lat. Włosy mam gęste, średnio porowate, długie -do pasa. I bez ogródek napiszę, że zapuściłam je właśnie na tej masce. Rozjaśniam włosy o kilka tonów do koloru średniego blondu. Wcześniej nie byłam w stanie zapuścić włosów, ponieważ łamały się osłabione rozjaśnianiem. Sięgały góra do ramion. Po przerzuceniu się na droższe kosmetyki fryzjerskie (tu triumfuje niepodzielnie Loreal Proffesional) zapuściłam włosy do pasa. Budzą ogólny zachwyt. Używałam różnych serii Loreala: Advanced, Liss Unlimited, Keratine, ale Absolut Repair to niepodważalny hit.
Owszem, przyznaję, że maska nie zawsze pozytywnie działa na włosy. Np. nie poradziła sobie w tym roku z moim spustoszonym lekami na zatoki i antybiotykami, oraz totalnie odwodnionym organizmem, a co za tym idzie włosami w postaci sianowatych, sztywnych drutów. Ale myślę, że kosmetyki powinno się co jakiś czas zmieniać, a nie przyzwyczajać włosy do jednego produktu. W tej chwili rozpoczynam swoją przygodę z organicznymi kosmetykami rosyjskimi, ale ta maska to absolutne KWC. Stosunek wydajności do ceny w moim przypadku bardzo subiektywny, bo przy włosach do pasa ta wydajność zawsze będzie mniejsza. Poza tym cud, miód.

miałam wiele razy, kiedyś to był hit

Jedna z popularniejszych fryzjerskich masek. To już kolejna wersja. Prawie każdy fryzjer, pracujący na marce L`Oreal, polecał mi ten produkt do włosów farbowanych.

Nakłada się na 5-10 minut i po sprawie. Nie można tylko przedobrzyć, bo włosy stają się ciężkie i przyklapnięte. Silikony, wygładzacze i chemia, a jednak działają. Polecam stosowanie Absolute Repair przed jakąś większą stylizacją. Maska stosowana raz w tygodniu ładnie dyscyplinuje włosy. Oczywiście jest to taki włos na pokaz. Nie spodoba się fankom naturalnej pielęgnacji. Używałam wcześniejszych wersji i też byłam zadowolona. To taki pewnik w ujarzmianiu włosów. Powoli przerzucam się na produkty bardziej naturalne.

Maska jest bardzo wydajna. Polecam nakładać od połowy głowy. Odradzam stosowanie przy każdym myciu.

Uratowal mi wlosy

Produkt, ktoy uratowal moje farbowane blond siano. Zdjeta rozpacza bylam bliska obciecia sie na zapalke. Na szczescie trafilam na TO.
Wlosy szybko odzyskaly kondycje, dzieki ktorej pozostalam 'poldluga' blondynka.Produkt dodaje sprezystosci, pozysku i po prostu zdrowego wygladu - polecam wszystkim zdesperowanym!

Dobra do użytku od czasu do czasu

Początkowo maska sprawowała się cudownie. Włosy były gładkie, lśniące, delikatne, takie jakby lejące. Po pewnym czasie jakby przestała działać, włosy zaczęły się puszyć, stały się porowate. Zaczęłam podejrzewać, że może po prostu jakość produktu z czasem się pogorszyła. Przerzuciłam się na delikatne produkty naturalne: szampon miodowy z nuxa i maske mleczno ryżową Bodhi cosmetics. Nie wykluczam, że powrócę do Loreala, aczkolwiek moje włosy zdecydownie lepiej reagują na kosmetyki bez sls i parabenów.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

UKOCHANA

Moje włosy zanim zetknęły się z serią absolute repair były lekko przesuszone,suche i źle sie układały,POLECAM SZAMPON,ODŻYWKĘ I WŁAŚNIE MASKĘ Z TEJ SERII.

ZALETY:
*włosy są natychmiastowo odżywione,
*lśniące i spręzyste włosu
*miękkie w dotyku
*pięknie sie układają
*włosy są zdrowsze
*wydajna

WADY:
*cena

Najgorsza maska jaką kiedykolwiek używałam

Mam długie i gęste włosy. Nie prostuje i nie farbuje, jednak nie są one idelanie gładkie oraz sie puszą. Po uzyciu maski Intense Repair spróbowalam tym razym tej, pomimo iż wcześniej już slyszłam negatywne opinie dotyczące tej maski.
Zakup okazał się ogromną klapa. Maska nic nie robi z wlosami a wręcz przeciwnie są gorsze niż jakbym nic nie użyla. Na głowie miałam praktycznie siano. pieniądze wyrzucone w błoto. Dałam na ją koleżance która również z niej niej była zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najgorsza chemia

Ojej używam od pół roku naturalnych kosmetyków do włosów ,wczesniej używałam kosmetyków loreal .
Po pierwszym użyciu moje suche włosy były wygładzone jak po prostownicy natomiast gdy użyłam jej kolejny raz moje włosy stały sie sianem . Tragedia suche końcem , przyklapnięte włosy u nasady . Wyglądały tragicznie . Nie podawałam sie dałam masce jeszcze jedna szanse gdyż kosztowała sporo. Zamiast byc lepiej z kazdym użyciem było gorzej . Moje włosy maja tendencje do puszenia sie gdyż kiedys je nadmiernie rozjasnialam myslalam ,ze ta maska mi pomoże . Tak jak pisałam pierwsze efekty były zdumiewające , pozniej było tylko gorzej . Szkoda pieniędzy na te maskę .

Ilość zużytych opakowań: Jedno i jak dobrze,ze sie skończyło .

...

Bardzo dobra maska. Wystarczy tylko chwila i maska odzywia, wygladza, radzi sobie z przesuszeniem. Wlosy bardzo dobrze sie po niej ukladaja, sa miekkie i wygladaja zdrowo. Przy pierwszych uzyciach mialam wrazenie, ze obciaza, ale teraz kiedy wlosy sie przyzwyczaily ten efekt zniknal.
W prywatnym rankingu pobila Matrix Total Results Repair i Schwarzkopf Repair Rescue. Kupie ponownie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

dopiero jak się skończyła doceniłam ją !!

Maskę kupiłam w grudniu 2013r - miałąwłosy bardzo rozjaśniane w odcieniu blond - 10.
\\n
\\nnakładałam co tydzień maskę pod czepek, podgrzewałąm suszarką i trzymałam pod ręcznikiem ok. pól godziny.
\\n
\\nmaska skończyła mi się z 1,5 miesiąca temu. zaczelam używać innej - elseve.
\\n
\\nzaczełam słyszeć komentarze - co zrobiaś z włosami że masz takie liche i suche (autentycznie takie były komentarze). Mąż nawet stwierdził że chyba myszy mamy w domu i wygryzły mi w nocy końcówki włosów - a one się tak połamały od braku tej odżywki !!!.
\\n
\\ndziś pobiegłam po kolejny kubełek ego wybawiciela!!
\\n
\\nta maska na prawdę działa CUDA !!
\\n
\\nWłosy mam suche,rozjaśniane i zniszczone - ta maska jest jedyną która działa na moje włosy - dopiero teraz to zrozumiałam :-)
\\n
\\nbiegnę nakładać maskę na włosy !!!

Niewypał

Moje wielkie butle Joico K-Pax skończyly się, a deep reconstructor nie wytrzymał 2 lat i chyba uległ przeterminowaniu :/ Musiałam znaleźć coś dobrego jak najszybciej. W szale widoku moich blond zniszczonych, rozpuszonych włosów z porozdwajanymi końcówkami nabyłam w Hebe największe opakowania szamponu Loreal Absolut repair wraz z maską. Niestety po umyciu włosów i aplikacji maski nie mogę ich swobodnie rozczesać, nie są gładkie, zestaw nie sprawia, że wyglądają zdrowo. Maska wypada słabo porównując do zwykłych marketowych masek tańszych dziesięciokrotnie!! Zapach kiepski.

Dziewczyny oceniając kosmetyki często piszecie, że istnieją dużo lepsze kosmetyki w porównaniu do testowanych przez Was - dodawajcie jakie. Ułatwi to szukanie innym ich wymarzonych KWC.

Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: 2 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

Niech się już skończy

Kupiłam od razu 500ml, zapłaciłam coś ponad 50zł.
Nie sądziłam ze będzie tak wydajna.
Mam ją ponad rok, a nadal mam pół opakowania.
Często używam jej jako odżywki po myciu, na 2-3 minuty zostawiam i włosy są idealnie gładkie, lejące i lśniące.
Mam włosy niskoporowate. Farbowane od lat. Przetłuszczają się szybko, łatwo tracą objętość i bardzo łatwo je obciążyć. Długość do talii. Zawsze nakładam je od ucha w dół. Dzięki czemu nie obciąża włosów.
Mam wrażenie jednak że efekt jest tylko powierzchowny, włosy wyglądają naprawdę pięknie i zdrowo, ale to raczej kwestia oblepienia ich niż faktycznej regeneracji. Zapach jest ładny ale po roku już męczy. Ma idealną konsystencje, jak miękkie masło. Maska jest bardzo wydajna jak juz wspominałam, ale na pewno jak ją wykończę, odpocznę od niej to kupie ponownie. Bo włosy lśnią jak w reklamie :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 500ml - w trakcie